Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Sarapuu 9: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Sarapuu 9 jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Sarapuu 9 jõudmiseks on:

  • Sarapuu on 511 meetrit, 7 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Urva on 626 meetrit, 9 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Sarapuu 9 juures?

Need Buss liinid peatuvad Sarapuu 9 juures: 5.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Sarapuu 9 linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Sarapuu 9? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Sarapuu 9 pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Sarapuu 9 jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Sarapuu 9 lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Sarapuu; Urva.

Sihtpunkti Sarapuu 9 jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 5

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Sarapuu 9.

Muudame sihtpunkti Sarapuu 9 sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Sarapuu 9, Tallinn
Lihtsam saada Sarapuu 9 kasutades app!