Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Saue asukohta Saue Ujula: Buss või Raudtee?

Küsimused & vastused

  • Millised Buss liinid peatuvad Saue Ujula juures?

    Need Buss liinid peatuvad Saue Ujula juures: 191, S9.

    Rohkem andmeid
  • Millised Raudtee liinid peatuvad Saue Ujula juures?

    Need Raudtee liinid peatuvad Saue Ujula juures: R14, R16.

    Rohkem andmeid

Vaata Saue Ujula, Saue kaardil

Saue Ujula kaart
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Saue Ujula linnas Saue

Tahad teada, kuidas saada linnas Saue, Eesti sihtpunkti Saue Ujula? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Saue Ujula pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Saue Ujula jõudmiseks.

Sihtpunkti Saue Ujula jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Raudtee. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 191, S9 Raudtee: R14, R16

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Saue Ujula.

Muudame sihtpunkti Saue Ujula sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 930 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Saue, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Saue Ujula, Saue
Lihtsam saada Saue Ujula kasutades app!