Kuidas saada linnas Vilnius asukohta Siglita: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Siglita jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Siglita jõudmiseks on:

  • Kulokiškės on 331 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Asfalto St. on 838 meetrit, 11 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Siglita juures?

Need Buss liinid peatuvad Siglita juures: 20, 68.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Siglita linnas Vilnius

Tahad teada, kuidas saada linnas Vilnius, Leedu sihtpunkti Siglita? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Siglita pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Siglita jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Siglita lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Kulokiškės; Asfalto St..

Sihtpunkti Siglita jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 20, 68.

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Siglita.

Muudame sihtpunkti Siglita sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Vilnius, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Siglita
Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Lihtsam saada Siglita kasutades app!