Pereiti prie pagrindinio turinio

Kaip Vilniaus nukeliauti iki Techninės apžiūros centras naudojantis Autobusas arba Troleibusas?

Questions & Answers

 • Kokios stotelės arčiausiai Techninės apžiūros centras?

  Artimiausios stotelės prie Techninės apžiūros centras yra:

  • Kulokiškės yra už 193 metrai , 3 minučių pėsčiomis.
  Plačiau
 • Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Techninės apžiūros centras?

  Šie Autobusas maršrutai stoja prie Techninės apžiūros centras: 20, 68.

  Plačiau
Techninės apžiūros centras žemėlapis
Populiariausia pasaulyje Vilnius miesto mobilumo programėlė.
Visos vietinio transporto galimybės vienoje programėlėje
Get it on Google PlayDownload on the App Store

Viešasis transportas iki Techninės apžiūros centras Vilniaus mieste

Galvojate, kaip patekti į Techninės apžiūros centras Vilniaus, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Techninės apžiūros centras su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Techninės apžiūros centras realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Techninės apžiūros centras? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Kulokiškės.

Iki Techninės apžiūros centras galite nuvažiuoti Autobusas arba Troleibusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 20, 68

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Techninės apžiūros centras lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Techninės apžiūros centras lengva, dėl ko daugiau kaip 865 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Vilniaus, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Techninės apžiūros centras, Vilniaus
Lengviau nuvykti iki Techninės apžiūros centras su programėle!