Kuidas saada linnas Viru-Nigula asukohta Simunamäe: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Suunajuhised asukohta Simunamäe, Viru-Nigula, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Simunamäe lähedusest

Küsimused & vastused

Millised Buss liinid peatuvad Simunamäe juures?

Need Buss liinid peatuvad Simunamäe juures: 15.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Simunamäe linnas Viru-Nigula

Tahad teada, kuidas saada linnas Viru-Nigula, Eesti sihtpunkti Simunamäe? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Simunamäe pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Simunamäe jõudmiseks.

Sihtpunkti Simunamäe jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 15

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Simunamäe.

Muudame sihtpunkti Simunamäe sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Viru-Nigula, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Simunamäe, Viru-Nigula
Lihtsam saada Simunamäe kasutades app!