Kuidas saada linnas Tartu asukohta Sotka: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Sotka jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Sotka jõudmiseks on:

  • Lõunakeskus on 365 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Hotell Sophia on 399 meetrit, 6 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Haigla on 420 meetrit, 6 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Sotka juures?

Need Buss liinid peatuvad Sotka juures: 18, 3, 37, 7.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Sotka linnas Tartu

Tahad teada, kuidas saada linnas Tartu, Eesti sihtpunkti Sotka? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Sotka pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Sotka jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Sotka lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Lõunakeskus; Hotell Sophia; Haigla.

Sihtpunkti Sotka jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 18, 3, 37, 7.

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Sotka.

Muudame sihtpunkti Sotka sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tartu, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Sotka, Tartu
Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Lihtsam saada Sotka kasutades app!