Kuidas saada linnas Tallinn asukohta St. Patrick's: Buss või Tramm?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti St. Patrick's jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti St. Patrick's jõudmiseks on:

  • Supluse Puiestee on 217 meetrit, 3 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Randvere Tee on 496 meetrit, 7 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Pirita on 599 meetrit, 8 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad St. Patrick's juures?

Need Buss liinid peatuvad St. Patrick's juures: 114, 1A, 260, 8.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta St. Patrick's linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti St. Patrick's? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti St. Patrick's pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti St. Patrick's jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile St. Patrick's lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Supluse Puiestee; Randvere Tee; Pirita.

Sihtpunkti St. Patrick's jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Tramm. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 114, 1A, 260, 8

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast St. Patrick's.

Muudame sihtpunkti St. Patrick's sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

St. Patrick's, Tallinn
Lihtsam saada St. Patrick's kasutades app!