Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Saku asukohta Stihl Saku: Buss või Raudtee?

Küsimused & vastused

 • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Stihl Saku jõudmiseks?

  Lähimad peatused sihtpunkti Stihl Saku jõudmiseks on:

  • Saku Tehnika on 84 meetrit, 2 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Saku Kingu on 586 meetrit, 8 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Salu on 918 meetrit, 12 min jalutuskäigu kaugusel.
 • Millised Buss liinid peatuvad Stihl Saku juures?

  Need Buss liinid peatuvad Stihl Saku juures: 206.

Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Stihl Saku linnas Saku

Tahad teada, kuidas saada linnas Saku, Eesti sihtpunkti Stihl Saku? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Stihl Saku pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Stihl Saku jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Stihl Saku lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Saku Tehnika; Saku Kingu; Salu.

Sihtpunkti Stihl Saku jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Raudtee. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 206

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Stihl Saku.

Muudame sihtpunkti Stihl Saku sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 720 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Saku, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Stihl Saku, Saku
Lihtsam saada Stihl Saku kasutades app!