Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Rõuge asukohta Kurgjärve Spordibaas: buss?

Vaata Kurgjärve Spordibaas, Rõuge, kaardil

Suunajuhised asukohta Kurgjärve Spordibaas, Rõuge, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Kurgjärve Spordibaas lähedusest

  • BussBuss: 

Kuidas saada buss abil sihtpunkti Kurgjärve Spordibaas?

Vajuta buss marsruudile, et näha samm-sammult suunajuhiseid, kaarte, liini saabumisaegu ja uuendatud sõiduplaane.

Küsimused & vastused
  • Millised buss liinid peatuvad Kurgjärve Spordibaas juures?

    Need buss liinid peatuvad Kurgjärve Spordibaas juures: 147, 179

Vaata Kurgjärve Spordibaas, Rõuge, kaardil

Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Rõuge.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis

Ühistransport sihtkohta Kurgjärve Spordibaas linnas Rõuge

Tahad teada, kuidas saada linnas Rõuge, Eesti sihtpunkti Kurgjärve Spordibaas? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Kurgjärve Spordibaas pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Kurgjärve Spordibaas jõudmiseks.

Buss:

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Kurgjärve Spordibaas.

Muudame sihtpunkti Kurgjärve Spordibaas sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 1.5 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Rõuge, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Use the app to navigate to popular places including to the airport, hospital, stadium, grocery store, mall, coffee shop, school, college, and university.

Asukoht: Rõuge, Eesti

Kurgjärve Spordibaas, Rõuge

Liigu linnas Rõuge ühistranspordiga!

Linnas Rõuge reisimine pole kunagi nii lihtne olnud. Vaata mistahes vaatamisväärsuse, tänava või suure ühistranspordi peatuse poole sõites samm-sammult suunajuhiseid. Vaata busside ja rongide sõiduplaane, saabumisaegu, teenuse teavitusi ja üksikasjalikke marsruute kaardil, et sa teaksid täpselt, kuidas linnas Rõuge ükskõik kuhu minna.

Kasuta linnas Rõuge ükskõik millisesse sihtpunkti jõudmiseks Mooviti live suunajuhiseid koos maha tulemise teavitustega, et sa teaksid täpselt kuhu ja kui kui kaugele kõndida, kui kaua oma liini oodata ja kui palju peatusi veel alles on. Moovit annab sulle teada, kui sa maha tulema pead – enam ei pea pidevalt kontrollima ega su peatus järgmine pole.

Soovid teada, kuidas kasutada ühistransporti Rõuge või kuidas maksta ühistranspordi eest Rõuge? Moovit ühistranspordi rakendus aitab teil hõlpsasti ja minimaalsete kuludega ühistranspordiga navigeerida. See sisaldab ühistranspordi tasusid, piletihindu ja kulusid. Otsid Rõuge ühistranspordi kaarti? Mooviti ühistranspordi rakendus näitab kõiki ühistranspordi kaarte linnas Rõuge koos kõigi buss liinide ja peatustega interaktiivsel kaardil.

Rõuge omab 1 transpordi tüüpi, sealhulgas: buss, mida juhivad mitmed firmad, sealhulgas Tallinna Linnatranspordi AS-Tram, Tallinna Linnatranspordi AS-Cable, ELRON, Tallinna Linnatranspordi AS-Bus, SEBE Aktsiaselts, Hansabuss AS, Atko Bussiliinid AS, GoBus AS, Mulgi Reisid AS, MK Reis-X Osaühing, AS Lux Express Estonia, MK Autobuss Aktsiaselts, ARILIX OÜ, Estonian Lines OÜ ja Sirel Reisid OÜ

Lihtsamad juhiseid asukohta Kurgjärve Spordibaas äpis ...