Kuidas saada linnas Tallinn asukohta TG garderoob: Buss, Köisraudtee või Tramm?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti TG garderoob jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti TG garderoob jõudmiseks on:

  • Katleri on 211 meetrit, 3 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Loopealse on 366 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad TG garderoob juures?

Need Buss liinid peatuvad TG garderoob juures: 12, 209, 29, 60, 63.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta TG garderoob linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti TG garderoob? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti TG garderoob pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti TG garderoob jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile TG garderoob lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Katleri; Loopealse.

Sihtpunkti TG garderoob jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss, Köisraudtee või Tramm. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 12, 209, 29, 60, 63

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast TG garderoob.

Muudame sihtpunkti TG garderoob sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

TG garderoob, Tallinn
Lihtsam saada TG garderoob kasutades app!