Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Kase tn: Buss või Köisraudtee?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised Buss liinid peatuvad Kase tn juures?

Need Buss liinid peatuvad Kase tn juures: 5.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Kase tn linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Kase tn? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Kase tn pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Kase tn jõudmiseks.

Sihtpunkti Kase tn jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Köisraudtee. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 5

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Kase tn.

Muudame sihtpunkti Kase tn sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Kase tn, Tallinn
Lihtsam saada Kase tn kasutades app!