Kuidas saada linnas Tallinn asukohta TG keemia klass: Buss, Tramm või Köisraudtee?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti TG keemia klass jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti TG keemia klass jõudmiseks on:

  • Katleri on 275 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Loopealse on 355 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad TG keemia klass juures?

Need Buss liinid peatuvad TG keemia klass juures: 12, 209, 29, 60, 63.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta TG keemia klass linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti TG keemia klass? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti TG keemia klass pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti TG keemia klass jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile TG keemia klass lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Katleri; Loopealse.

Sihtpunkti TG keemia klass jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss, Tramm või Köisraudtee. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 12, 209, 29, 60, 63

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast TG keemia klass.

Muudame sihtpunkti TG keemia klass sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

TG keemia klass, Tallinn
Lihtsam saada TG keemia klass kasutades app!