Kuidas saada linnas Are asukohta Tabria: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised Buss liinid peatuvad Tabria juures?

Need Buss liinid peatuvad Tabria juures: 42-4, 45, 48-2.

Tabria, Are, Eesti Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Tabria linnas Are

Tahad teada, kuidas saada linnas Are, Eesti sihtpunkti Tabria? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Tabria pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Tabria jõudmiseks.

Sihtpunkti Tabria jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 42-4, 45, 48-2.

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Tabria.

Muudame sihtpunkti Tabria sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Are, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Tabria, Are
Tabria, Are

Tabria on küla Tori vallas Pärnu maakonnas. Aastatel 1992–2017 kuulus küla Are valda, Eesti omavalitsuste haldusreformi järgselt jääb küla Tori valla territooriumile. Wiki

Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Tabria jõuda - kohast
Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Sihtpunkti Tabria, Are läheduses olevad vaatamisväärsused
Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Lihtsam saada Tabria kasutades app!