Kuidas saada linnas Tartu asukohta Timberland: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Timberland jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Timberland jõudmiseks on:

  • Lõunakeskus on 211 meetrit, 3 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Optika on 544 meetrit, 8 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Timberland juures?

Need Buss liinid peatuvad Timberland juures: 18, 3, 37, 7.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Timberland linnas Tartu

Tahad teada, kuidas saada linnas Tartu, Eesti sihtpunkti Timberland? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Timberland pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Timberland jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Timberland lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Lõunakeskus; Optika.

Sihtpunkti Timberland jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 18, 3, 37, 7.

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Timberland.

Muudame sihtpunkti Timberland sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tartu, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Timberland, Tartu
Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Lihtsam saada Timberland kasutades app!