Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Karksi asukohta Tuhalaane: Buss?

Tuhalaane kaart Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast

Suunajuhised asukohta Tuhalaane, Karksi, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Tuhalaane lähedusest

Kuidas saada Buss abil sihtpunkti Tuhalaane?

Vajuta Buss marsruudile, et näha samm-sammult suunajuhiseid, kaarte, liini saabumisaegu ja uuendatud sõiduplaane.

Küsimused & vastused

 • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Tuhalaane jõudmiseks?

  Lähimad peatused sihtpunkti Tuhalaane jõudmiseks on:

  • Tuhalaane on 210 meetrit, 3 min jalutuskäigu kaugusel.
  Rohkem andmeid
 • Millised Buss liinid peatuvad Tuhalaane juures?

  Need Buss liinid peatuvad Tuhalaane juures: 18, 50.

  Rohkem andmeid
Tuhalaane kaart Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Tuhalaane linnas Karksi

Tahad teada, kuidas saada linnas Karksi, Eesti sihtpunkti Tuhalaane? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Tuhalaane pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Tuhalaane jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Tuhalaane lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Tuhalaane.

Sihtpunkti Tuhalaane jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 18, 50

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Tuhalaane.

Muudame sihtpunkti Tuhalaane sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Karksi, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Tuhalaane, Karksi
Tuhalaane, Karksi Tuhalaane on küla Viljandi maakonnas Mulgi vallas (varem Karksi vallas). Külas tegutsevad Lõuna-Mulgimaa Kunsti- ja Käsitöökoda, 1997. aastal loodud Tuhalaane Külaperede Selts ja 2003. aastal loodud MTÜ Tuhalaane, mis toetab küla säilimist ja arengut. Külavanem on Enn Sarv.1846. aastal asutati külas õigeusu kogudus. Aastatel 1870–1873 ehitatud Tuhalaane Jumalaema Uinumise kirik süttis 1950. aastal pikselöögist põlema ja seisab tänini varemetes. 1952. aastal kogudus likvideeriti. 2008. aastal see taasasutati Eesti Apostlik-Õigeusu Kiriku kogudusena ning on sealtpeale korraldanud kiriku taastamiseks heategevuskontserte.1900. aastal rajati õigeusu koguduse tarvis Tuhalaane kalmistu.Külast voolab läbi Tuhalaane oja, mis küla keskuses läbib Loisu järve, Kutsiku järve ja Lossi järve, küla edelaserveas Mäejärve ja Vahejärve ning suubub edelapiiril asuvasse Paluküla järve. Paluküla järvest voolab läbi küla edelapiiril kulgev Vidva oja. Küla lääneservas asub Elujärv.
Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Tuhalaane jõuda - kohast
Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast

Lähimad peatused sihtpunkti Tuhalaane linnas Karksi

Lihtsam saada Tuhalaane kasutades app!