Kuidas saada linnas Keila asukohta Usin: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Usin jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Usin jõudmiseks on:

  • Kase on 394 meetrit, 6 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Aia on 521 meetrit, 8 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Männiku on 989 meetrit, 14 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Usin juures?

Need Buss liinid peatuvad Usin juures: 146, 148, 177, ELR51, K12.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Usin linnas Keila

Tahad teada, kuidas saada linnas Keila, Eesti sihtpunkti Usin? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Usin pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Usin jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Usin lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Kase; Aia; Männiku.

Sihtpunkti Usin jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 146, 148, 177, ELR51, K12.

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Usin.

Muudame sihtpunkti Usin sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Keila, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Usin, Keila
Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Lihtsam saada Usin kasutades app!