Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Väike Linn: Buss, Tramm või käru?

Vaata Väike Linn, Tallinn, kaardil

Suunajuhised asukohta Väike Linn, Tallinn, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Väike Linn lähedusest

  • BussBuss:
  • TrammTramm:

Kuidas saada Buss abil sihtpunkti Väike Linn?

Vajuta Buss marsruudile, et näha samm-sammult suunajuhiseid, kaarte, liini saabumisaegu ja uuendatud sõiduplaane.

Küsimused & vastused
  • Millised Buss liinid peatuvad Väike Linn juures?

    Need Buss liinid peatuvad Väike Linn juures: 3, 33, 59, 73

  • Millised Tramm liinid peatuvad Väike Linn juures?

    Need Tramm liinid peatuvad Väike Linn juures: 1, 2

Vaata Väike Linn, Tallinn, kaardil

Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Tallinn.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis

Ühistransport sihtkohta Väike Linn linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Väike Linn? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Väike Linn pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Väike Linn jõudmiseks.

Buss:Tramm:

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Väike Linn.

Muudame sihtpunkti Väike Linn sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 1.5 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Use the app to navigate to popular places including to the airport, hospital, stadium, grocery store, mall, coffee shop, school, college, and university.

Väike Linn Aadress: Kopli 25 tänav, Tallinn

Väike Linn, Tallinn
Väike Linn, TallinnToompea Väike-Ordukindlus (ladina keeles castrum minus või castrum parva) oli kastelli tüüpi linnus Tallinnas Toompea kõrgendikul. Toompea Väikese kindluse rajas Mõõgavendade Ordu 1229. aastal Toompea paelava edelajärsakule ning alates 1238. aastast ehitasid taanlased kindluse kaitseehitisi edasi. See oli läbi eeskaitseala (cingele) ühenduses kagunurgas asunud Toompea Suure-Ordukindlusega (castrum maius), mis jagas lavasaare kolme ossa. Jüriöö ülestõusu sündmuste tagajärjel 14. sajandi keskel läks kindluslinnuste haldus tagasi Saksa ordule. Ordu rekonstrueeris selle 1350.–1360. aastatel trapetsikujulise põhiplaaniga keskse konvendihoonega kindluseks. Kindluse ida- ja lõunakülg kindlustati parhammüüriga ning ida- ja põhjakülg ka umbes 15 meetri laiuse paesse raiutud vallikraaviga. Ettekujutuse võib saada osaliselt säilinud Kuressaare piiskopilinnuse järgi. Konvendihoone kagunurgal kõrgus Püssirohutorn, kindluse välisnurkades seisid Stür den Kerli, Pilstickeri, Landskrone ja Pikk Hermanni (1371) kaitsetorn. Kindlust kaitses vallivärav ja Roosikrantsi suurtükitorn. Massiivset Väikest kindlust täiendas Toompea eeslinnus, mida ümbritses nurgatornidega välismüür. Müür kulges ringmüüriga paralleelselt, käändus seejärel põhja poole ning jätkus maapinna reljeefi järgides kuni Lühikese jala väravani. Seal sulgus eeslinnus ristmüüriga, milles paiknes linnuse üks välisväravaid. 1580. aastatel ehitati Pika Hermanni kõrvale renessanss-stiilis Riigisaalihoone, mis lammutati 1930. aastate II poolel seoses kindlusesse uute haldushoonete ehitamisega. 18. sajandi II poolel lõppes Toompea ordukindluse kui kindlusehitise areng, lammutati Väikese kindluse idapoolne müür, tasandati kaitsekraav ja ehitati 18. sajandi lõpul ehitusmeister Johann Schulzi juhtimisel hilisbarokne Eestimaa kubermanguvalitsuse hoone. Kindluse idakülje kindluslik ilme oli sellega kadunud. Keskaegsest kindlusest on säilinud tänapäevani lääneküljel esindustorn Pikk Hermann - edelanurgal, ja Pilstickeri torn loodenurgal ning hoonetega ümbritsetud Landkrone torn kirdenurgal. Konvendihoones tegutsenud vangla puuosa põles 1917. aastal. Hiljem lammutati ka säilinud kiviosa ja 1920–1922. aastatel rajati nende kohale ekspressionistlik Riigikogu hoone. Samuti rajati kortermaja kindluse loodeküljele endiste tallide asemele. Lõunapoolne ringmüür ja lossi lõunatiib ehitati 1930. aastate II poolel ümber esindustraditsionalistlikuks haldushooneks, samuti lammutati Riigisaalihoone jäänused ning sinna ehitati haldushoone. Ka kortermaja kindluse loodeküljel ehitati ümber, samuti ehitati hooneid seni vabade müürilõikude külge.
Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Väike Linn jõuda - kohast
Lihtsamad juhiseid asukohta Väike Linn äpis ...