Kuidas saada linnas Võru asukohta Võru: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Võru jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Võru jõudmiseks on:

  • Polikliinik on 88 meetrit, 2 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Paju on 243 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Kesklinn on 273 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Liiva on 361 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Võru juures?

Need Buss liinid peatuvad Võru juures: 109, 210, 274, 275, 276.

Võru, Võru, Eesti Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Võru linnas Võru

Tahad teada, kuidas saada linnas Võru, Eesti sihtpunkti Võru? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Võru pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Võru jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Võru lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Polikliinik; Paju; Kesklinn; Liiva.

Sihtpunkti Võru jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 109, 210, 274, 275, 276

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Võru.

Muudame sihtpunkti Võru sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Võru, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Võru, Võru
Võru, Võru Võru (võru keeles Võro, saksa keeles Werro) on linn Eesti kaguosas, Võru maakonna haldus- ja majanduskeskus. Linna läbib Peterburi–Pihkva–Riia raudtee Valga–Petseri raudteelõik ja Tallinna–Tartu–Võru–Luhamaa maantee. Linna asukoht on geograafiliselt soodne kaubavahetuseks Venemaa ja Lätiga. Võrus räägitakse peamiselt eesti ja võru keelt. Võru tunnuslause on "Üts ummamuudu liin". Võru kaitsepühak on püha Jüri, kelle nime kannab ka Võru peatänav. Võru linnapea on Anti Allas.
Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Võru jõuda - kohast
Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Lihtsam saada Võru kasutades app!