Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Surju asukohta Vaskjõgi: Buss?

Suunajuhised asukohta Vaskjõgi, Surju, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Vaskjõgi lähedusest

Küsimused & vastused

  • Millised Buss liinid peatuvad Vaskjõgi juures?

    Need Buss liinid peatuvad Vaskjõgi juures: 26, 83, 83-1.

    Rohkem andmeid
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Vaskjõgi linnas Surju

Tahad teada, kuidas saada linnas Surju, Eesti sihtpunkti Vaskjõgi? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Vaskjõgi pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Vaskjõgi jõudmiseks.

Sihtpunkti Vaskjõgi jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 26, 83, 83-1

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Vaskjõgi.

Muudame sihtpunkti Vaskjõgi sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Surju, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Vaskjõgi, Surju
Lihtsam saada Vaskjõgi kasutades app!