Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Viru-Nigula asukohta Vasta: Buss?

Suunajuhised asukohta Vasta, Viru-Nigula, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Vasta lähedusest

Kuidas saada Buss abil sihtpunkti Vasta?

Vajuta Buss marsruudile, et näha samm-sammult suunajuhiseid, kaarte, liini saabumisaegu ja uuendatud sõiduplaane.

Küsimused & vastused

Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google PlayDownload on the App Store

Ühistransport sihtkohta Vasta linnas Viru-Nigula

Tahad teada, kuidas saada linnas Viru-Nigula, Eesti sihtpunkti Vasta? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Vasta pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Vasta jõudmiseks.

Sihtpunkti Vasta jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 198, 746, 868

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Vasta.

Muudame sihtpunkti Vasta sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Viru-Nigula, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Vasta, Viru-Nigula
Lihtsam saada Vasta kasutades app!