Liin 107
Munalaskme
SEBE Aktsiaselts
SEBE Aktsiaselts 107 buss Marsruudi sõiduplaan ja peatused (Uuendatud)
107 buss (Munalaskme) omab 47 peatust väljub peatusest Balti Jaam 2 ja lõpp-peatuseks on Munalaskme.
Vali altpoolt mistahes 107 buss peatust, et saada uuendatud reaalajas sõiduplaane ja näha marsruuti kaardil.
Suund: Munalaskme (47 peatust)
Balti Jaam 2
Viru
Vabaduse Väljak
Koskla
Linnu Tee
Siili
Lepistiku
Liivaku
Keemia
Mustamäe
Kadaka
Järveotsa Tee
Järvekalda
Paemurru
Uuemäe
Bioloogia
Harku
Hüüru
Pühaküla
Vääna-Posti
Pihuoja
Tutermaa
Künka
Luha
Keila Kirik
Jaama
Männiku
Rõõmu Kaubamaja
Pusuvälja
Kulna
Lehola
Luuri
Maeru
Viigardi
Vasalemma
Murrangu
Ämari
Rummu
Pärniti
Kibuna
Pardi Tee
Luige
Nuudi Tee
Munalaskme Tee
Männimaa
Sepu Tee
Munalaskme
107 KKK
Millal alustab 107 buss sõitmist?
Teenused liinil 107 buss algavad 06:10 järgnevatel päevadel esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede.
Millal lõpetab 107 buss sõitmise?
Teenused liinil 107 buss peatuvad 17:20 järgnevatel päevadel esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede
Millal 107 buss saabub?
Millal tuleb järgmine liin Munalaskme Buss? Vaata Vaata live saabumisaegu reaalajas saabuvate liinide informatsiooni ja ajagraafikut liinil Munalaskme Buss mis on sinu jaoks kõige lähedamal.
Kui palju maksab 107 (Munalaskme) bussipilet?
Liini Munalaskme (Munalaskme) buss pilet on vahemikus€1.00 kuni €3.70.
Kas SEBE Aktsiaselts’s 107 buss töötab Nelipüha pühadel?
107 buss töötunnid Nelipüha puhkepäeval võivad muutuda. Palun kontrolli Moovit-i rakendust, et saada rohkem informatsiooni.
Kas minu lähedal on 107 buss peatus?
Vajuta siia, et vaadata lähimat 107 buss peatus.
107 buss sõiduplaan
107 buss marsruut sõidab esmaspäev kuni reede. Tavalised töötunnid: 06:10 - 17:20
Päev | Töötunnid | Sagedus (min) |
---|---|---|
E | 06:10 - 17:20 | 245 - 425 |
T | 06:10 - 17:20 | 245 - 425 |
K | 06:10 - 17:20 | 245 - 425 |
N | 06:10 - 17:20 | 245 - 425 |
R | 06:10 - 17:20 | 245 - 425 |
L | Ei Sõida | Ei Sõida |
P | Ei Sõida | Ei Sõida |
SEBE Aktsiaselts buss Teavitused
Vaata kõiki uuendusi 107 (alates Balti Jaam 2), sealhulgas reaalajas olekuinfo, buss hilinemised, marsruutide ja peatuste asukoha muutused ning muud teenuse muudatused. Saad 107 (Munalaskme) reaalajas kaardivaate ja jälgida buss liikumist kaardil. Lae rakendus alla, et näha kogu SEBE Aktsiaselts infot kohe.
107 liin buss hind
SEBE Aktsiaselts 107 (Munalaskme) sõidu hind jääb vahemikku €1.00 ja €3.70. Hinnad võivad muutuda mitmete tegurite tõttu. Lisateavet SEBE Aktsiaselts piletihinna kohta leiate Mooviti rakendusest või SEBE Aktsiaselts ametlikult kodulehelt.
107 (SEBE Aktsiaselts)
Liini 107 buss esimeseks peatuseks on Balti Jaam 2 ja viimaseks on Munalaskme. 107 (Munalaskme) sõidab vahemikus argipäev.
Lisainfo: 107 omab 47 peatust ning selle marsruudi kogukestuseks on umbes 62 minutit.
Oled teel? Vaata, miks üle 1.5 miljoni kasutaja peab Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Moovit pakub sulle ühistranspordifirma SEBE Aktsiaselts soovitatavaid marsruute, buss reaalajas jälgimist, live suunajuhiseid, liini marsruudi kaarte linnas Eesti ning aitab leida lähimat 107 buss peatust. Pole internetiühendust? Lae alla võrguühenduseta kaart ja buss sõiduplaan 107 buss jaoks.
Liini 107 reaalajas ühissõiduki Buss jälgimine
Jälgi liini 107 (Munalaskme) asukohta kaardil reaalajas. Kasuta äppi Moovit liini 107 buss või SEBE Aktsiaselts buss jälgimiseks ja ära jää enam maha ühestki ühistsõidukist buss.
Kasutage rakendust reisiplaneerijana koos SEBE Aktsiaselts või Tramm, käru, Raudtee, Buss või praam, et planeerida oma marsruuti Eesti piirkonnas. Reisiplaneerija näitab ajakohastatud andmeid SEBE Aktsiaselts ja iga buss, sealhulgas 107 liini Eesti kohta
107 - Teised suunad
SEBE Aktsiaselts linnas Eesti
- 106 - Tallinn - Laagna - Loo/ Sõiduplaan
- 152 - Tallinn - Kuusalu - Kolga - Loksa/ Sõiduplaan
- 8 - Raja-Kuke-Teater-KEK-Oja-Haigla-Papiniidu-Merimetsa/ Sõiduplaan
- 95 - Vändra - Vihtra - Suurejõe - Vändra/ Sõiduplaan
- 10 - Raja - Mai - Karja - Vana-Pärnu/ Sõiduplaan
- 133 - Keila - Ääsmäe - Riisipere - Turba - Ellamaa - Lehetu/ Sõiduplaan
- 42-3 - Pärnu - Rogenese - Pööravere - Uduvere - Pärnu/ Sõiduplaan
- 1A-I - Merimetsa - Mai - Karja - Linakombinaat - Oja - V-Savi/ Sõiduplaan
- 68 - Pärnu - Tõstamaa - Varbla/ Sõiduplaan
- 63-1 - Kavaru - Liu - Audru kirik - Pärnu/ Sõiduplaan
- 12 - Vana-Sauga - Uus-Sauga - Bussijaam/ Sõiduplaan
- 67 - Pärnu - Audru - Kavaru - Tõstamaa/ Sõiduplaan
- 1A-II - Vabaduse park-Papiniidu-Haigla-Oja-Teater-Papiniidu-Niidupark/ Sõiduplaan
- 150 - Tallinn - Laagna - Kostivere - Uus-Rebala - Tallinn/ Sõiduplaan
- 91-3 - Vändra - Tootsi - Tori - Pärnu/ Sõiduplaan
- 347 - Pärnu - Vändra - Suure-Jaani - Viljandi - Tartu/ Sõiduplaan
- 65 - Pärnu - Audru kool - Munalaiu - Tõstamaa/ Sõiduplaan
- 91-2 - Kaansoo - Vändra - Tootsi - Pärnu/ Sõiduplaan
- 154 - Tallinn - Jõelähtme - Kaberla - Kiiu - Kuusalu - Leesi/ Sõiduplaan
- 20 - Haigla - Oja - Vabaduse park/ Sõiduplaan