Liin 138
Tallinn - Vaida - Kose-Uuemõisa - Kose
GoBus AS
GoBus AS 138 buss Marsruudi sõiduplaan ja peatused (Uuendatud)
138 buss (Estonia) omab 38 peatust väljub peatusest Kose 2 ja lõpp-peatuseks on Estonia.
138 buss sõidugraafiku ülevaade järgmisel nädalal:See väljub kord päevas jaamast
22:10. Sellel nädalal töötab päevadel esmaspäev, laupäev, pühapäev.
Vali altpoolt mistahes 138 buss peatust, et saada uuendatud reaalajas sõiduplaane ja näha marsruuti kaardil.
Suund: Estonia (38 peatust)
Kose 2
Tindimäe
Kuivajõe 3
Kuivajõe 5
Krei
Kose-Uuemõisa
Krei
Kuivajõe 6
Kuivajõe 7
Kurena 1
Kolu 4
Saula
Tuhala Tee
Veeaugu
Aruvalla
Allikavälja
Ellaku
Vaidasoo
Vaida
Sillaotsa
Patika
Kautjala
Vana-Aaviku
Jüri
Kungla
Lehmja
Graniidi
Allika
Annuse
Peetri
Mõigu
Lennujaam
Lindakivi
Sossimägi
Bussijaam
Keskturg
Tornimäe
Estonia
138 KKK
Millal alustab 138 buss sõitmist?
Teenused liinil 138 buss algavad 22:10 järgnevatel päevadel pühapäev, esmaspäev, laupäev.
Millal lõpetab 138 buss sõitmise?
Teenused liinil 138 buss peatuvad 22:10 järgnevatel päevadel pühapäev, esmaspäev, laupäev
Millal 138 buss saabub?
Millal tuleb järgmine liin Tallinn - Vaida - Kose-Uuemõisa - Kose buss? Vaata Vaata live saabumisaegu reaalajas saabuvate liinide informatsiooni ja ajagraafikut liinil Tallinn - Vaida - Kose-Uuemõisa - Kose buss mis on sinu jaoks kõige lähedamal.
Kas minu lähedal on 138 buss peatus?
Vajuta siia, et vaadata lähimat 138 buss peatus.
GoBus AS buss Teavitused
Vaata kõiki uuendusi 138 (alates Kose 2), sealhulgas reaalajas olekuinfo, buss hilinemised, marsruutide ja peatuste asukoha muutused ning muud teenuse muudatused. Saad 138 (Estonia) reaalajas kaardivaate ja jälgida buss liikumist kaardil. Lae rakendus alla, et näha kogu GoBus AS infot kohe.
138 liin buss hind
GoBus AS 138 (Estonia) hinnad võivad muutuda mitmete tegurite alusel. Lisateavet GoBus AS piletite hinna kohta leiate Mooviti rakendusest või GoBus AS ametlikult kodulehelt.
138 (GoBus AS)
Liini 138 buss esimeseks peatuseks on Kose 2 ja viimaseks on Estonia. 138 (Estonia) sõidab vahemikus esmaspäev, laupäev, pühapäev.
Lisainfo: 138 omab 38 peatust ning selle marsruudi kogukestuseks on umbes 59 minutit.
Oled teel? Vaata, miks üle 1.5 miljoni kasutaja peab Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Moovit pakub sulle ühistranspordifirma GoBus AS soovitatavaid marsruute, buss reaalajas jälgimist, live suunajuhiseid, liini marsruudi kaarte linnas Eesti ning aitab leida lähimat 138 buss peatust. Pole internetiühendust? Lae alla võrguühenduseta kaart ja buss sõiduplaan 138 buss jaoks.
Liini 138 reaalajas ühissõiduki buss jälgimine
Jälgi liini 138 (Estonia) asukohta kaardil reaalajas. Kasuta äppi Moovit liini 138 buss või GoBus AS buss jälgimiseks ja ära jää enam maha ühestki ühistsõidukist buss.
Kasutage rakendust reisiplaneerijana koos GoBus AS või tramm, käru, raudtee, buss või praam, et planeerida oma marsruuti Eesti piirkonnas. Reisiplaneerija näitab ajakohastatud andmeid GoBus AS ja iga buss, sealhulgas 138 liini Eesti kohta
138 - Teised suunad
GoBus AS linnas Eesti
- 22 - Rapla - Kaerepere/ Sõiduplaan
- 31B - Lüllemäe - Vähero - Valga/ Sõiduplaan
- 24B - Võru - Leevi - (Verioramõisa) - Veriora - Räpina/ Sõiduplaan
- 99H - Tartu - Vastse-Kuuste - Taevaskoja - Põlva/ Sõiduplaan
- 30D - Valgjärve - Saverna - Krootuse - Põlva/ Sõiduplaan
- 3302 - Kuressaare-Kaarma-Hakjala-Aste-Kuressaare/ Sõiduplaan
- 2J - Põlva - Kauksi - Ruusa - Räpina/ Sõiduplaan
- 3 - Bussijaam-Muratsi-Nooruse-Bussijaam-Kingu-Koja/ Sõiduplaan
- 36 - Märjamaa - Kullamaa/ Sõiduplaan
- 92C - Põlva - Kauksi - Räpina - Värska - Koidula/ Sõiduplaan
- 75A - Põlva - Ahja - Lootvina - Vastse-Kuuste - Ahja - Põlva/ Sõiduplaan
- 369 - Valga - Tartu/ Sõiduplaan
- 89 - Rebasmäe - Obinitsa - Orava - Ilumetsa - (Kamnitsa)/ Sõiduplaan
- 4B - Riiska-Taagepera-Tõrva/ Sõiduplaan
- L18 - Lihula - Matsalu - Saastna - Lihula/ Sõiduplaan
- 21B - Tartu - Liiva - Karilatsi - Võru/ Sõiduplaan
- 33A - Tõrva - Riidaja - Pikasilla - Tõrva/ Sõiduplaan
- 8A - Veriora - Ruusa - Saare - Nulga - Räpina/ Sõiduplaan
- 70B - Mikitamäe - Laossina - Värska - Mikitamäe - Räpina/ Sõiduplaan
- 14 - Otepää-Restu-Keeni-Sangaste-Valga/ Sõiduplaan