Liin 152A
Loksa
SEBE Aktsiaselts
SEBE Aktsiaselts 152A buss Marsruudi sõiduplaan ja peatused (Uuendatud)
152A buss (Loksa) omab 56 peatust väljub peatusest Balti Jaam 5 ja lõpp-peatuseks on Loksa.
Vali altpoolt mistahes 152A buss peatust, et saada uuendatud reaalajas sõiduplaane ja näha marsruuti kaardil.
Suund: Loksa (56 peatust)
Balti Jaam 5
Vabaduse Väljak
Estonia 1
Tornimäe
Keskturg
Bussijaam
Peterburi Tee
Kivimurru
Pae
Suur-Paala
Vesse
Gaasi
Kuuli
Pikamägi
Väo
Lagedi Tee
Pirita Jõgi
Ületee
Kostivere Tee
Linnake
Männisalu
Jõelähtme
Jõelähtme Vallamaja
Koogi Kauplus
Koeralooga
Neeme Tee
Ruu
Upsi
Kääniku
Kaberla
Haavakannu
Valkla Mõis
Lamme
Valkla
Kiiu
Rihumägi
Kuusalu Küla
Kuusalu Keskus
Kapa
Käli
Sõitme
Kahala-Liiva
Kahala Küla
Kalamäe
Kahala Kauplus
Mustametsa
Männiku
Kolga
Ulliallika
Kõnnu Tee
Kolgaküla
Luha
Kotka
Vanaveski
Lõuna
Loksa
152A KKK
Millal alustab 152A buss sõitmist?
Teenused liinil 152A buss algavad 07:50 järgnevatel päevadel pühapäev, esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede, laupäev.
Millal lõpetab 152A buss sõitmise?
Teenused liinil 152A buss peatuvad 16:30 järgnevatel päevadel pühapäev, laupäev
Millal 152A buss saabub?
Millal tuleb järgmine liin Loksa Buss? Vaata Vaata live saabumisaegu reaalajas saabuvate liinide informatsiooni ja ajagraafikut liinil Loksa Buss mis on sinu jaoks kõige lähedamal.
Kas SEBE Aktsiaselts’s 152A buss töötab Nelipüha pühadel?
152A buss töötunnid Nelipüha puhkepäeval võivad muutuda. Palun kontrolli Moovit-i rakendust, et saada rohkem informatsiooni.
Kas minu lähedal on 152A buss peatus?
Vajuta siia, et vaadata lähimat 152A buss peatus.
152A buss sõiduplaan
152A buss marsruut töötab iga päev. Tavalised töötunnid: 07:50 - 16:35
Päev | Töötunnid | Sagedus (min) |
---|---|---|
E | 07:50 - 16:35 | 525 |
T | 07:50 - 16:35 | 525 |
K | 07:50 - 16:35 | 525 |
N | 07:50 - 16:35 | 525 |
R | 07:50 - 16:35 | 525 |
L | 07:50 - 16:30 | 520 |
P | 07:50 - 16:30 | 520 |
SEBE Aktsiaselts buss Teavitused
Vaata kõiki uuendusi 152A (alates Balti Jaam 5), sealhulgas reaalajas olekuinfo, buss hilinemised, marsruutide ja peatuste asukoha muutused ning muud teenuse muudatused. Saad 152A (Loksa) reaalajas kaardivaate ja jälgida buss liikumist kaardil. Lae rakendus alla, et näha kogu SEBE Aktsiaselts infot kohe.
152A liin buss hind
SEBE Aktsiaselts 152A (Loksa) hinnad võivad muutuda mitmete tegurite alusel. Lisateavet SEBE Aktsiaselts piletite hinna kohta leiate Mooviti rakendusest või SEBE Aktsiaselts ametlikult kodulehelt.
152A (SEBE Aktsiaselts)
Liini 152A buss esimeseks peatuseks on Balti Jaam 5 ja viimaseks on Loksa. 152A (Loksa) sõidab vahemikus iga päev.
Lisainfo: 152A omab 56 peatust ning selle marsruudi kogukestuseks on umbes 99 minutit.
Oled teel? Vaata, miks üle 1.5 miljoni kasutaja peab Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Moovit pakub sulle ühistranspordifirma SEBE Aktsiaselts soovitatavaid marsruute, buss reaalajas jälgimist, live suunajuhiseid, liini marsruudi kaarte linnas Eesti ning aitab leida lähimat 152A buss peatust. Pole internetiühendust? Lae alla võrguühenduseta kaart ja buss sõiduplaan 152A buss jaoks.
Liini 152A reaalajas ühissõiduki Buss jälgimine
Jälgi liini 152A (Loksa) asukohta kaardil reaalajas. Kasuta äppi Moovit liini 152A buss või SEBE Aktsiaselts buss jälgimiseks ja ära jää enam maha ühestki ühistsõidukist buss.
Kasutage rakendust reisiplaneerijana koos SEBE Aktsiaselts või Tramm, käru, Raudtee, Buss või praam, et planeerida oma marsruuti Eesti piirkonnas. Reisiplaneerija näitab ajakohastatud andmeid SEBE Aktsiaselts ja iga buss, sealhulgas 152A liini Eesti kohta
152A - Teised suunad
SEBE Aktsiaselts linnas Eesti
- 48-1 - Pärnu - Are - Suigu - Tootsi/ Sõiduplaan
- 26 - Paikuse kool - Tammuru/ Sõiduplaan
- 178 - Tallinn - Kurtna - Kiisa - Aespa/ Sõiduplaan
- 52 - Lihula - Oidremaa - Lõpe - Kalli - Irta - Koonga/ Sõiduplaan
- 46 - Pärnu - Eametsa - Lepplaane - Jänesselja - Pärnu/ Sõiduplaan
- 63-3 - Pärnu - Audru kool - Liu - Kavaru/ Sõiduplaan
- 106A - Tallinn - Loo - Lagedi/ Sõiduplaan
- 20A - Kodara - Vana-Savi - Teater/ Sõiduplaan
- 33 - Tammuru - Seljametsa - Pärnu/ Sõiduplaan
- 98 - Vändra - Tootsi - Piistaoja - Tori - Vihtra - Vändra/ Sõiduplaan
- 54-2 - Pärnu - Sanga - Lavassaare/ Sõiduplaan
- 64 - Tõstamaa - Kihlepa - Audru kool - Pärnu/ Sõiduplaan
- 15 - Vana-Sauga - Aia - Papiniidu - Raeküla - Silla tehnoküla/ Sõiduplaan
- 63-2 - Pärnu - Audru kool - Liu/ Sõiduplaan
- 107 - Tallinn - Harku - Keila - Vasalemma - Ämari - Munalaskme/ Sõiduplaan
- 133 - Keila - Ääsmäe - Riisipere - Turba - Ellamaa - Lehetu/ Sõiduplaan
- 69 - Lõunakeskuse ekspress (kesklinna)/ Sõiduplaan
- 102 - Tallinn - Laagna - Muuga - Maardu/ Sõiduplaan
- 324 - Pärnu - Lõpe - Lihula/ Sõiduplaan
- 145 - Tallinn - Harku - Keila - Harju-Elekter - Paldiski/ Sõiduplaan