Liin 159
Männisalu
SEBE Aktsiaselts
SEBE Aktsiaselts 159 buss Marsruudi sõiduplaan ja peatused (Uuendatud)
159 buss (Männisalu) omab 14 peatust väljub peatusest Neeme ja lõpp-peatuseks on Männisalu.
Vali altpoolt mistahes 159 buss peatust, et saada uuendatud reaalajas sõiduplaane ja näha marsruuti kaardil.
Suund: Männisalu (14 peatust)
Neeme
Pärnasalu
Ihasalu Tee
Punakivi
Metstoa
Jõesuu
Jägala-Joa
Metsaveere
Neeme Tee
Koeralooga
Koogi Kauplus
Jõelähtme Vallamaja
Rahvamaja
Männisalu
159 KKK
Millal alustab 159 buss sõitmist?
Teenused liinil 159 buss algavad 11:10 järgnevatel päevadel pühapäev, laupäev.
Millal lõpetab 159 buss sõitmise?
Teenused liinil 159 buss peatuvad 22:10 järgnevatel päevadel pühapäev, esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede, laupäev
Millal 159 buss saabub?
Millal tuleb järgmine liin Männisalu buss? Vaata Vaata live saabumisaegu reaalajas saabuvate liinide informatsiooni ja ajagraafikut liinil Männisalu buss mis on sinu jaoks kõige lähedamal.
Kui palju maksab 159 (Männisalu) bussipilet?
Liini Männisalu (Männisalu) buss pilet on umbes €1.00.
Kas minu lähedal on 159 buss peatus?
Vajuta siia, et vaadata lähimat 159 buss peatus.
159 buss sõiduplaan
159 buss marsruut töötab iga päev. Tavalised töötunnid: 19:15 - 22:10
Päev | Töötunnid | Sagedus (min) |
---|---|---|
E | 19:15 - 22:10 | 175 |
T | 19:15 - 22:10 | 175 |
K | 19:15 - 22:10 | 175 |
N | 19:15 - 22:10 | 175 |
R | 19:15 - 22:10 | 175 |
L | 11:10 - 22:10 | 181 - 249 |
P | 11:10 - 22:10 | 181 - 249 |
SEBE Aktsiaselts buss Teavitused
Vaata kõiki uuendusi 159 (alates Neeme), sealhulgas reaalajas olekuinfo, buss hilinemised, marsruutide ja peatuste asukoha muutused ning muud teenuse muudatused. Saad 159 (Männisalu) reaalajas kaardivaate ja jälgida buss liikumist kaardil. Lae rakendus alla, et näha kogu SEBE Aktsiaselts infot kohe.
159 liin buss hind
SEBE Aktsiaselts 159 (Männisalu) sõidu hind on umbes €1.00. Hinnad võivad muutuda mitmete tegurite tõttu. Lisateavet SEBE Aktsiaselts piletihinna kohta leiate Mooviti rakendusest või SEBE Aktsiaselts ametlikult kodulehelt.
159 (SEBE Aktsiaselts)
Liini 159 buss esimeseks peatuseks on Neeme ja viimaseks on Männisalu. 159 (Männisalu) sõidab vahemikus iga päev.
Lisainfo: 159 omab 14 peatust ning selle marsruudi kogukestuseks on umbes 20 minutit.
Oled teel? Vaata, miks üle 1.5 miljoni kasutaja peab Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Moovit pakub sulle ühistranspordifirma SEBE Aktsiaselts soovitatavaid marsruute, buss reaalajas jälgimist, live suunajuhiseid, liini marsruudi kaarte linnas Eesti ning aitab leida lähimat 159 buss peatust. Pole internetiühendust? Lae alla võrguühenduseta kaart ja buss sõiduplaan 159 buss jaoks.
Liini 159 reaalajas ühissõiduki buss jälgimine
Jälgi liini 159 (Männisalu) asukohta kaardil reaalajas. Kasuta äppi Moovit liini 159 buss või SEBE Aktsiaselts buss jälgimiseks ja ära jää enam maha ühestki ühistsõidukist buss.
Kasutage rakendust reisiplaneerijana koos SEBE Aktsiaselts või tramm, käru, raudtee, buss või praam, et planeerida oma marsruuti Eesti piirkonnas. Reisiplaneerija näitab ajakohastatud andmeid SEBE Aktsiaselts ja iga buss, sealhulgas 159 liini Eesti kohta
159 - Teised suunad
SEBE Aktsiaselts linnas Eesti
- 94-1 - Pärnu - Vändra - Võidula - Kadjaste - Vändra/ Sõiduplaan
- 92-3 - Vändra - Vihtra - Tori/ Sõiduplaan
- 170 - Tallinn - Laagna - Kärmu - Maardu/ Sõiduplaan
- 56-1 - Rogenese - Pärnu-Jaagupi - Koonga - Pärnu/ Sõiduplaan
- 91-3 - Vändra - Tootsi - Tori - Pärnu/ Sõiduplaan
- 104B - Tallinn - Loo - Lagedi mõis - Kostivere - Raasiku - Kuuse tee/ Sõiduplaan
- 156 - Tallinn - Kuusalu - Kahala - Kolga - Loksa - Hara/ Sõiduplaan
- 26 - Paikuse kool - Tammuru/ Sõiduplaan
- 33 - Tammuru - Seljametsa - Pärnu/ Sõiduplaan
- 8 - Raja-Kuke-Teater-KEK-Oja-Haigla-Papiniidu-Merimetsa/ Sõiduplaan
- 20A - Kodara - Vana-Savi - Teater/ Sõiduplaan
- 117A - Tallinn - Saku/ Sõiduplaan
- 63-3 - Pärnu - Audru kool - Liu - Kavaru/ Sõiduplaan
- 69 - Lõunakeskuse ekspress (kesklinna)/ Sõiduplaan
- 334 - Pärnu - Märjamaa/ Sõiduplaan
- 332 - Eidapere raudteejaam - Vändra/ Sõiduplaan
- 7 - Kaubajaam - Haigla - Oja - Tammsaare - Raja/ Sõiduplaan
- 352 - Pärnu - Suure-Jaani - Põltsamaa - Jõgeva/ Sõiduplaan
- 100 - Tallinn - Laagna - Maardu/ Sõiduplaan
- S8 - Saue - Ruila - Riisipere - Lehetu - Turba - Ellamaa/ Sõiduplaan