Liin 20
Türi Bussijaam
GoBus AS
GoBus AS 20 buss Marsruudi sõiduplaan ja peatused (Uuendatud)
20 buss (Türi Bussijaam) omab 27 peatust väljub peatusest Tehnika ja lõpp-peatuseks on Türi Bussijaam.
20 buss sõidugraafiku ülevaade järgmisel nädalal:See väljub kord päevas jaamast
15:40. Sellel nädalal töötab päevadel argipäev.
Vali altpoolt mistahes 20 buss peatust, et saada uuendatud reaalajas sõiduplaane ja näha marsruuti kaardil.
Suund: Türi Bussijaam (27 peatust)
Tehnika
Ujula
Väike-Pärnu
Türi Keskväljak
Türi Bussijaam
Pärna
Linnu
Särevere
Kooli
Parasi
Laupa
Laupa Kool
Laupa
Pleksneri
Jändja
Punakivi
Karjaküla Rist
Kaalumaja
Kolu
Kolu Raudteejaam
Kõltsi
Looritsa
Änari Tee
Ujula
Väike-Pärnu
Türi Keskväljak
Türi Bussijaam
20 KKK
Millal alustab 20 buss sõitmist?
Teenused liinil 20 buss algavad 15:40 järgnevatel päevadel esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede.
Millal lõpetab 20 buss sõitmise?
Teenused liinil 20 buss peatuvad 15:40 järgnevatel päevadel esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede
Millal 20 buss saabub?
Millal tuleb järgmine liin Türi Bussijaam Buss? Vaata Vaata live saabumisaegu reaalajas saabuvate liinide informatsiooni ja ajagraafikut liinil Türi Bussijaam Buss mis on sinu jaoks kõige lähedamal.
Kas GoBus AS’s 20 buss töötab Nelipüha pühadel?
20 buss töötunnid Nelipüha puhkepäeval võivad muutuda. Palun kontrolli Moovit-i rakendust, et saada rohkem informatsiooni.
Kas minu lähedal on 20 buss peatus?
Vajuta siia, et vaadata lähimat 20 buss peatus.
20 buss sõiduplaan
20 buss marsruut sõidab esmaspäev kuni reede. Tavalised töötunnid: 15:40
Päev | Töötunnid | Sagedus (min) |
---|---|---|
E | 15:40 | Üks väljumine |
T | 15:40 | Üks väljumine |
K | 15:40 | Üks väljumine |
N | 15:40 | Üks väljumine |
R | 15:40 | Üks väljumine |
L | Ei Sõida | Ei Sõida |
P | Ei Sõida | Ei Sõida |
GoBus AS buss Teavitused
Vaata kõiki uuendusi 20 (alates Tehnika), sealhulgas reaalajas olekuinfo, buss hilinemised, marsruutide ja peatuste asukoha muutused ning muud teenuse muudatused. Saad 20 (Türi Bussijaam) reaalajas kaardivaate ja jälgida buss liikumist kaardil. Lae rakendus alla, et näha kogu GoBus AS infot kohe.
20 liin buss hind
GoBus AS 20 (Türi Bussijaam) hinnad võivad muutuda mitmete tegurite alusel. Lisateavet GoBus AS piletite hinna kohta leiate Mooviti rakendusest või GoBus AS ametlikult kodulehelt.
20 (GoBus AS)
Liini 20 buss esimeseks peatuseks on Tehnika ja viimaseks on Türi Bussijaam. 20 (Türi Bussijaam) sõidab vahemikus argipäev.
Lisainfo: 20 omab 27 peatust ning selle marsruudi kogukestuseks on umbes 50 minutit.
Oled teel? Vaata, miks üle 1.5 miljoni kasutaja peab Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Moovit pakub sulle ühistranspordifirma GoBus AS soovitatavaid marsruute, buss reaalajas jälgimist, live suunajuhiseid, liini marsruudi kaarte linnas Eesti ning aitab leida lähimat 20 buss peatust. Pole internetiühendust? Lae alla võrguühenduseta kaart ja buss sõiduplaan 20 buss jaoks.
Liini 20 reaalajas ühissõiduki Buss jälgimine
Jälgi liini 20 (Türi Bussijaam) asukohta kaardil reaalajas. Kasuta äppi Moovit liini 20 buss või GoBus AS buss jälgimiseks ja ära jää enam maha ühestki ühistsõidukist buss.
Kasutage rakendust reisiplaneerijana koos GoBus AS või Tramm, käru, Raudtee, Buss või praam, et planeerida oma marsruuti Eesti piirkonnas. Reisiplaneerija näitab ajakohastatud andmeid GoBus AS ja iga buss, sealhulgas 20 liini Eesti kohta
GoBus AS linnas Eesti
- 82A - Orava - Kahkva - Räpina/ Sõiduplaan
- L19 - Hanilaristi - Pivarootsi - Vatla - Virtsu - Lihula/ Sõiduplaan
- 71D - Tartu - Kambja - Pangodi - Otepää/ Sõiduplaan
- 4110 - Kuressaare-Leisi-Triigi sadam-Leisi-Kuressaare/ Sõiduplaan
- 22 - Türi bussijaam - Väätsa kool/ Sõiduplaan
- 49D - Krootuse - Veski - Prangli - Enge/ Sõiduplaan
- 36N - Nõudeliin/Lüllemäe-Vähero-Kaagjärve-Lüllemäe/ Sõiduplaan
- 92A - Põlva - Kauksi - Räpina - Värska - Koidula/ Sõiduplaan
- 4901 - Uuetalu-Metsküla-Asuka-Pammana-Leisi/ Sõiduplaan
- 38P - Otepää - Sihva - Keeni - Sangaste - Valga
- 313 - Tõrva - Tartu/ Sõiduplaan
- 25M - Elva-Puka-Keeni-Sarapuu-Valga/ Sõiduplaan
- 39 - Märjamaa - Vana-Vigala - Märjamaa/ Sõiduplaan
- 5114 - Valjala-Tõnija-Kaljuküla-Valjala/ Sõiduplaan
- 20L - Valga - Jõgeveste - Taagepera - Tõrva/ Sõiduplaan
- 3201 - Kuressaare-Aste-Asuka-Panga-Mustjala-Aste-Kuressaare/ Sõiduplaan
- 2205 - Kuressaare-Viidu-Lümanda-Kihelkonna-Kuressaare/ Sõiduplaan
- 73 - Jõhvi - Kauksi - Remniku/ Sõiduplaan
- 75A - Põlva - Ahja - Lootvina - Vastse-Kuuste - Ahja - Põlva/ Sõiduplaan
- 6102 - Kuressaare-Pihtla-Sandla-Tõlluste-Sandla-Pihtla-Kuressaare/ Sõiduplaan