Liin 20L
Põlva Bussijaam
GoBus AS
GoBus AS 20L buss Marsruudi sõiduplaan ja peatused (Uuendatud)
Buss 20L (Põlva Bussijaam) on ringliin 19 peatusega ja väljub peatusest Põlva Bussijaam.
20L buss sõidugraafiku ülevaade järgmisel nädalal:See väljub kord päevas jaamast
14:15. Sellel nädalal töötab päevadel esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev.
Vali altpoolt mistahes 20L buss peatust, et saada uuendatud reaalajas sõiduplaane ja näha marsruuti kaardil.
Suund: Põlva Bussijaam (19 peatust)
Põlva Bussijaam
Kooli
Võru Tn
Salu
Rosma-Mäe
Rosma Kalmistu
Meemaste
Peri
Peri-Alaküla
Peri Kool
Peri-Alaküla
Peri
Meemaste
Rosma Kalmistu
Rosma-Mäe
Salu
Võru Tn
Kooli
Põlva Bussijaam
20L KKK
Millal alustab 20L buss sõitmist?
Teenused liinil 20L buss algavad 14:15 järgnevatel päevadel esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev.
Millal lõpetab 20L buss sõitmise?
Teenused liinil 20L buss peatuvad 14:15 järgnevatel päevadel esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev
Millal 20L buss saabub?
Millal tuleb järgmine liin Põlva Bussijaam buss? Vaata Vaata live saabumisaegu reaalajas saabuvate liinide informatsiooni ja ajagraafikut liinil Põlva Bussijaam buss mis on sinu jaoks kõige lähedamal.
Kas minu lähedal on 20L buss peatus?
Vajuta siia, et vaadata lähimat 20L buss peatus.
GoBus AS buss Teavitused
Vaata kõiki uuendusi 20L (alates Põlva Bussijaam), sealhulgas reaalajas olekuinfo, buss hilinemised, marsruutide ja peatuste asukoha muutused ning muud teenuse muudatused. Saad 20L (Põlva Bussijaam) reaalajas kaardivaate ja jälgida buss liikumist kaardil. Lae rakendus alla, et näha kogu GoBus AS infot kohe.
20L liin buss hind
GoBus AS 20L (Põlva Bussijaam) hinnad võivad muutuda mitmete tegurite alusel. Lisateavet GoBus AS piletite hinna kohta leiate Mooviti rakendusest või GoBus AS ametlikult kodulehelt.
20L (GoBus AS)
Liini 20L buss esimeseks peatuseks on Põlva Bussijaam ja viimaseks on Põlva Bussijaam. 20L (Põlva Bussijaam) sõidab vahemikus esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev.
Lisainfo: 20L omab 19 peatust ning selle marsruudi kogukestuseks on umbes 30 minutit.
Oled teel? Vaata, miks üle 1.5 miljoni kasutaja peab Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Moovit pakub sulle ühistranspordifirma GoBus AS soovitatavaid marsruute, buss reaalajas jälgimist, live suunajuhiseid, liini marsruudi kaarte linnas Eesti ning aitab leida lähimat 20L buss peatust. Pole internetiühendust? Lae alla võrguühenduseta kaart ja buss sõiduplaan 20L buss jaoks.
Liini 20L reaalajas ühissõiduki buss jälgimine
Jälgi liini 20L (Põlva Bussijaam) asukohta kaardil reaalajas. Kasuta äppi Moovit liini 20L buss või GoBus AS buss jälgimiseks ja ära jää enam maha ühestki ühistsõidukist buss.
Kasutage rakendust reisiplaneerijana koos GoBus AS või tramm, käru, raudtee, buss või praam, et planeerida oma marsruuti Eesti piirkonnas. Reisiplaneerija näitab ajakohastatud andmeid GoBus AS ja iga buss, sealhulgas 20L liini Eesti kohta
GoBus AS linnas Eesti
- 10 - Rapla - Juuru - Järlepa - Kohila/ Sõiduplaan
- 24 - Rapla - Raikküla - Purku - Kabala - Raadiku - Rapla/ Sõiduplaan
- 2 - Keskv-Lennuj-Merev-Keskl-Sikass-Kiviraie-Smuuli-Nooruse-Keskv/ Sõiduplaan
- 1C - Tammiku - Bussijaam/ Sõiduplaan
- 87A - Värska - Saatse - Perdaku -Saatse - Värska/ Sõiduplaan
- J4 - Manniva - Jõelähtme - Neeme tee - Kaberneeme - Kuusalu kool/ Sõiduplaan
- 22B - Leevaku - Mooste - Kauksi - Põlva - Võru/ Sõiduplaan
- 22-II - Türi - Änari - Vahastu/ Sõiduplaan
- 92C - Põlva - Kauksi - Räpina - Värska - Koidula/ Sõiduplaan
- 71C - Tartu - Kambja - Pangodi - Kääriku - Otepää/ Sõiduplaan
- 12 - Lõunakeskus - Kasteheina/ Sõiduplaan
- 131 - Tallinn - Vaida/ Sõiduplaan
- 1101 - Iide-Mässa-Iide-Jämaja-Kaunispe-Lindmetsa-Anseküla-Salme-Kuressaare/ Sõiduplaan
- 134 - Tallinn - Jüri - Vana mnt - Vaida/ Sõiduplaan
- 1112 - Kuressaare-Nasva-Salme-Läätsa-Kuressaare/ Sõiduplaan
- 30 - Valga-Lüllemäe-Valtina-Vähero-Valga/ Sõiduplaan
- 25 - Rdt.jaam - Bussijaam - ERM/ Sõiduplaan
- 52 - Sillamäe - Jõhvi - Kohtla-Järve - Jõhvi/ Sõiduplaan
- 5111 - Tõnija-Valjala-Kõljala-Kuressaare/ Sõiduplaan
- 77E - Otepää - Pühajärve - Vidrike - Kääriku - Arula - Otepää/ Sõiduplaan