Liin 23
Lasila
Hansabuss AS
Hansabuss AS 23 buss Marsruudi sõiduplaan ja peatused (Uuendatud)
23 buss (Lasila) omab 21 peatust väljub peatusest Lasila Kool ja lõpp-peatuseks on Lasila.
23 buss sõidugraafiku ülevaade järgmisel nädalal:See väljub kord päevas jaamast
15:05. Sellel nädalal töötab päevadel argipäev.
Vali altpoolt mistahes 23 buss peatust, et saada uuendatud reaalajas sõiduplaane ja näha marsruuti kaardil.
Suund: Lasila (21 peatust)
Lasila Kool
Lasila
Karunga
Raja
Levala
Tamna
Roopliku
Karitsa
Karitsa Tee
Nõlve
Ellemäe
Tõrma Kalmistu
Tõrma Kalmistu
Tõrma Küla
Tabani
Järni
Tõnni
Levala
Raja
Karunga
Lasila
23 KKK
Millal alustab 23 buss sõitmist?
Teenused liinil 23 buss algavad 15:05 järgnevatel päevadel esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede.
Millal lõpetab 23 buss sõitmise?
Teenused liinil 23 buss peatuvad 15:05 järgnevatel päevadel esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede
Millal 23 buss saabub?
Millal tuleb järgmine liin Lasila buss? Vaata Vaata live saabumisaegu reaalajas saabuvate liinide informatsiooni ja ajagraafikut liinil Lasila buss mis on sinu jaoks kõige lähedamal.
Kui palju maksab 23 (Lasila) bussipilet?
Liini Lasila (Lasila) buss pilet on vahemikus€0.65 kuni €1.35.
Kas Hansabuss AS’s 23 buss töötab Taasiseseisvumispäev pühadel?
23 buss töötunnid Taasiseseisvumispäev puhkepäeval võivad muutuda. Palun kontrolli Moovit-i rakendust, et saada rohkem informatsiooni.
Kas minu lähedal on 23 buss peatus?
Vajuta siia, et vaadata lähimat 23 buss peatus.
23 buss sõiduplaan
23 buss marsruut töötab argipäev. Regulaarsed töötunnid: 15:05
Päev | Töötunnid | Sagedus (min) |
---|---|---|
E | 15:05 | Üks väljumine |
T | 15:05 | Üks väljumine |
K | 15:05 | Üks väljumine |
N | 15:05 | Üks väljumine |
R | 15:05 | Üks väljumine |
L | Ei Sõida | Ei Sõida |
P | Ei Sõida | Ei Sõida |
Hansabuss AS Teavitused
Vaata kõiki uuendusi 23 (alates Lasila Kool), sealhulgas reaalajas olekuinfo, buss hilinemised, marsruutide ja peatuste asukoha muutused ning muud teenuse muudatused. Saad 23 (Lasila) reaalajas kaardivaate ja jälgida buss liikumist kaardil. Lae rakendus alla, et näha kogu Hansabuss AS infot kohe.
23 liin buss hind
Hansabuss AS 23 (Lasila) sõidu hind jääb vahemikku €0.65 ja €1.35. Hinnad võivad muutuda mitmete tegurite tõttu. Lisateavet Hansabuss AS piletihinna kohta leiate Mooviti rakendusest või Hansabuss AS ametlikult kodulehelt.
23 (Hansabuss AS)
Liini 23 buss esimeseks peatuseks on Lasila Kool ja viimaseks on Lasila. 23 (Lasila) sõidab vahemikus argipäev.
Lisainfo: 23 omab 21 peatust ning selle marsruudi kogukestuseks on umbes 32 minutit.
Oled teel? Vaata, miks üle 1.5 miljoni kasutaja peab Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Moovit pakub sulle ühistranspordifirma Hansabuss AS soovitatavaid marsruute, buss reaalajas jälgimist, live suunajuhiseid, liini marsruudi kaarte linnas Eesti ning aitab leida lähimat 23 buss peatust. Pole internetiühendust? Lae alla võrguühenduseta kaart ja buss sõiduplaan 23 buss jaoks.
Liini 23 reaalajas ühissõiduki buss jälgimine
Jälgi liini 23 (Lasila) asukohta kaardil reaalajas. Kasuta äppi Moovit liini 23 buss või Hansabuss AS buss jälgimiseks ja ära jää enam maha ühestki ühistsõidukist buss.
Kasutage rakendust reisiplaneerijana koos Hansabuss AS või tramm, käru, raudtee, buss või praam, et planeerida oma marsruuti Eesti piirkonnas. Reisiplaneerija näitab ajakohastatud andmeid Hansabuss AS ja iga buss, sealhulgas 23 liini Eesti kohta
Hansabuss AS linnas Eesti
- S10 - Saue kool - Ääsmäe - Maidla - Kiisa/ Sõiduplaan
- H2 - Vääna - Sõrve - Tabasalu - Harkujärve/ Sõiduplaan
- 39 - Tamsalu - Porkuni - Väike-Maarja - Simuna - Väike-Maarja/ Sõiduplaan
- R7 - Rae - Kindluse - Järveküla - Peetri kool/ Sõiduplaan
- 146 - Tallinn - Harku - Keila - Ämari - Padise - Harju-Risti - Nõva/ Sõiduplaan
- 45 - Rakvere - Roela - Simuna - Väike-Maarja - Rakvere/ Sõiduplaan
- KV1 - Risti - Audevälja-Padise-Tammi-Põllküla-Klooga-Laulasmaa/ Sõiduplaan
- 40 - Rakvere - Väike-Maarja - Kiltsi - Rakke/ Sõiduplaan
- V6 - Haabneeme - Leppneeme - Randvere - Mähe - Muuga/ Sõiduplaan
- H11A - Mäe - Naage - Vääna-Jõesuu - Muraste - Meriküla/ Sõiduplaan
- 35 - Rakvere - Sagadi - Võsu - Käsmu/ Sõiduplaan
- 65 - Rakvere - Laekvere - Avinurme - Mustvee/ Sõiduplaan
- 10 - Rakke - Kiltsi - Väike-Maarja - Tamsalu/ Sõiduplaan
- 129 - Tallinn - Tabasalu - Suurupi/ Sõiduplaan
- 17 - Kunda - Toolse - Rutja - Kunda/ Sõiduplaan
- K13 - SOS - Tervisekeskus - Kirik - Raudteejaam - Rõõmu - Tammermaa/ Sõiduplaan
- 26 - Rakvere - Vinni - Pajusti - Rakvere/ Sõiduplaan
- 38 - Rakvere - Vihula - Vergi - Võsu/ Sõiduplaan
- 48 - Rakvere - Veltsi/ Sõiduplaan
- V1 - Haabneeme - Rohuneeme/ Sõiduplaan