Liin 23
Viljandi - Järtsaare - Kolga-Jaani - Põltsamaa
Atko Bussiliinid AS
Atko Bussiliinid AS 23 buss Marsruudi sõiduplaan ja peatused (Uuendatud)
23 buss (Uku) omab 45 peatust väljub peatusest Põltsamaa ja lõpp-peatuseks on Uku.
Vali altpoolt mistahes 23 buss peatust, et saada uuendatud reaalajas sõiduplaane ja näha marsruuti kaardil.
Suund: Uku (45 peatust)
Põltsamaa
Viljandi Mnt.
Kuningamäe
Võisiku
Metsavahi
Kase
Külmoja
Adra
Liivasaare
Ahjupera
Süsivere
Kolga-Jaani
Vissuvere
Kooli
Türsa
Järtsaare
Vaiatu
Ennu
Tässi
Tangu
Oorgu
Lutsu
Parika
Raba
Aimla Tee
Kõre
Palu
Saarepeedi Tee
Varesemäed
Künnapuu
Nuia
Vana-Võidu Tee
Vana-Võidu
Vana-Võidu Teerist
Aruküla
Piima
Väikemõisa
Teemeistri
Kösti
Eketare Tee
Triisa
Uueveski Tee
Kesklinna Kool
Maramaa
Uku
23 KKK
Millal alustab 23 buss sõitmist?
Teenused liinil 23 buss algavad 08:45 järgnevatel päevadel pühapäev, esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede, laupäev.
Millal lõpetab 23 buss sõitmise?
Teenused liinil 23 buss peatuvad 15:40 järgnevatel päevadel esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede, laupäev
Millal 23 buss saabub?
Millal tuleb järgmine liin Viljandi - Järtsaare - Kolga-Jaani - Põltsamaa buss? Vaata Vaata live saabumisaegu reaalajas saabuvate liinide informatsiooni ja ajagraafikut liinil Viljandi - Järtsaare - Kolga-Jaani - Põltsamaa buss mis on sinu jaoks kõige lähedamal.
Kas minu lähedal on 23 buss peatus?
Vajuta siia, et vaadata lähimat 23 buss peatus.
23 buss sõiduplaan
23 buss marsruut töötab iga päev. Tavalised töötunnid: 08:45 - 15:40
Päev | Töötunnid | Sagedus (min) |
---|---|---|
E | 08:45 - 15:40 | 415 |
T | 08:45 - 15:40 | 415 |
K | 08:45 - 15:40 | 415 |
N | 08:45 - 15:40 | 415 |
R | 08:45 - 15:40 | 415 |
L | 08:45 - 15:40 | 415 |
P | 08:45 - 17:35 | 530 |
Atko Bussiliinid AS Teavitused
Vaata kõiki uuendusi 23 (alates Põltsamaa), sealhulgas reaalajas olekuinfo, buss hilinemised, marsruutide ja peatuste asukoha muutused ning muud teenuse muudatused. Saad 23 (Uku) reaalajas kaardivaate ja jälgida buss liikumist kaardil. Lae rakendus alla, et näha kogu Atko Bussiliinid AS infot kohe.
23 liin buss hind
Atko Bussiliinid AS 23 (Uku) hinnad võivad muutuda mitmete tegurite alusel. Lisateavet Atko Bussiliinid AS piletite hinna kohta leiate Mooviti rakendusest või Atko Bussiliinid AS ametlikult kodulehelt.
23 (Atko Bussiliinid AS)
Liini 23 buss esimeseks peatuseks on Põltsamaa ja viimaseks on Uku. 23 (Uku) sõidab vahemikus iga päev.
Lisainfo: 23 omab 45 peatust ning selle marsruudi kogukestuseks on umbes 60 minutit.
Oled teel? Vaata, miks üle 1.5 miljoni kasutaja peab Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Moovit pakub sulle ühistranspordifirma Atko Bussiliinid AS soovitatavaid marsruute, buss reaalajas jälgimist, live suunajuhiseid, liini marsruudi kaarte linnas Eesti ning aitab leida lähimat 23 buss peatust. Pole internetiühendust? Lae alla võrguühenduseta kaart ja buss sõiduplaan 23 buss jaoks.
Liini 23 reaalajas ühissõiduki buss jälgimine
Jälgi liini 23 (Uku) asukohta kaardil reaalajas. Kasuta äppi Moovit liini 23 buss või Atko Bussiliinid AS buss jälgimiseks ja ära jää enam maha ühestki ühistsõidukist buss.
Kasutage rakendust reisiplaneerijana koos Atko Bussiliinid AS või tramm, käru, raudtee, buss või praam, et planeerida oma marsruuti Eesti piirkonnas. Reisiplaneerija näitab ajakohastatud andmeid Atko Bussiliinid AS ja iga buss, sealhulgas 23 liini Eesti kohta
23 - Teised suunad
Atko Bussiliinid AS linnas Eesti
- 66 - Viljandi - Sillaotsa - Viiratsi - Viljandi/ Sõiduplaan
- 507 - Põltsamaa - Võisiku - Esku - Lebavere - Esku - Põltsamaa/ Sõiduplaan
- 201 - Jõgeva - Torma - Mustvee/ Sõiduplaan
- 104 - Põltsamaa - Aidu - Jõgeva/ Sõiduplaan
- 28A - Haigla - Viljandi - Ramsi - Päri - Raudteejaam - Viljandi/ Sõiduplaan
- 410 - Põltsamaa - Pauastvere - Kalana - Tapiku - Lahavere - Aidu - Jõgeva/ Sõiduplaan
- 144 - Jõgeva - Siimusti - Jõune - Tammiku - Saduküla - Jõgeva/ Sõiduplaan
- 59C - Viljandi - Haigla - Võhma - Kõo - Pilistvere/ Sõiduplaan
- 491 - Põltsamaa - Kamari - Põltsamaa/ Sõiduplaan
- 222 - Jõgeva - Kuremaa - Tõikvere - Torma/ Sõiduplaan
- 235 - Tartu - Tabivere - Palamuse - Kuremaa - Jõgeva/ Sõiduplaan
- 3 - Viiratsi - Paalalinn - Haigla - Bussijaam - Viiratsi/ Sõiduplaan
- 6 - Männimäe - Paalalinn - Haigla - Paalalinn - Männimäe/ Sõiduplaan
- 15C - Viljandi - Viiratsi - Valma - Viiratsi - Viljandi/ Sõiduplaan
- 150 - Jõgeva - Siimusti - Jõgeva/ Sõiduplaan
- 36E - Viljandi - Saarepeedi - Auksi - Saarepeedi - Viljandi/ Sõiduplaan
- 237 - Mustvee - Lohusuu kool - Avinurme - Jõgeva/ Sõiduplaan
- 199 - Mustvee - Torma - Sadala - Laiuse - Jõgeva/ Sõiduplaan
- 433 - Põltsamaa - Pisisaare - Kütimäe - Pisisaare - Põltsamaa/ Sõiduplaan
- 59D - Pilistvere - Võhma - Tääksi - Viljandi/ Sõiduplaan