Liin 29
Haapsalu - Kiideva - Puise
MK Reis-X Osaühing
MK Reis-X Osaühing 29 buss Marsruudi sõiduplaan ja peatused (Uuendatud)
29 buss (Haapsalu Bussijaam) omab 19 peatust väljub peatusest Puise ja lõpp-peatuseks on Haapsalu Bussijaam.
Vali altpoolt mistahes 29 buss peatust, et saada uuendatud reaalajas sõiduplaane ja näha marsruuti kaardil.
Suund: Haapsalu Bussijaam (19 peatust)
Puise
Puise I
Kalaspordibaas
Põgari-Sassi
Tõnnu
Tuuru
Sinalepa
Panga
Ammuta
Käpla
Parila
Ridala
Viigardi
Kitse
Valgevälja
Käbi
Veekeskus
Kalda
Haapsalu Bussijaam
29 KKK
Millal alustab 29 buss sõitmist?
Teenused liinil 29 buss algavad 07:07 järgnevatel päevadel esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede.
Millal lõpetab 29 buss sõitmise?
Teenused liinil 29 buss peatuvad 19:30 järgnevatel päevadel pühapäev, teisipäev, neljapäev, reede, laupäev
Millal 29 buss saabub?
Millal tuleb järgmine liin Haapsalu - Kiideva - Puise Buss? Vaata Vaata live saabumisaegu reaalajas saabuvate liinide informatsiooni ja ajagraafikut liinil Haapsalu - Kiideva - Puise Buss mis on sinu jaoks kõige lähedamal.
Kas MK Reis-X Osaühing’s 29 buss töötab Nelipüha pühadel?
29 buss töötunnid Nelipüha puhkepäeval võivad muutuda. Palun kontrolli Moovit-i rakendust, et saada rohkem informatsiooni.
Kas minu lähedal on 29 buss peatus?
Vajuta siia, et vaadata lähimat 29 buss peatus.
29 buss sõiduplaan
29 buss marsruut töötab iga päev. Tavalised töötunnid: 07:07 - 19:30
Päev | Töötunnid | Sagedus (min) |
---|---|---|
E | 07:07 - 19:34 | 203 - 295 |
T | 07:07 - 19:30 | 203 - 295 |
K | 07:07 - 19:34 | 203 - 295 |
N | 07:07 - 19:30 | 203 - 295 |
R | 07:07 - 19:30 | 203 - 295 |
L | 08:25 - 19:30 | 110 - 280 |
P | 10:15 - 19:30 | 275 - 280 |
MK Reis-X Osaühing buss Teavitused
Vaata kõiki uuendusi 29 (alates Puise), sealhulgas reaalajas olekuinfo, buss hilinemised, marsruutide ja peatuste asukoha muutused ning muud teenuse muudatused. Saad 29 (Haapsalu Bussijaam) reaalajas kaardivaate ja jälgida buss liikumist kaardil. Lae rakendus alla, et näha kogu MK Reis-X Osaühing infot kohe.
29 liin buss hind
MK Reis-X Osaühing 29 (Haapsalu Bussijaam) hinnad võivad muutuda mitmete tegurite alusel. Lisateavet MK Reis-X Osaühing piletite hinna kohta leiate Mooviti rakendusest või MK Reis-X Osaühing ametlikult kodulehelt.
29 (MK Reis-X Osaühing)
Liini 29 buss esimeseks peatuseks on Puise ja viimaseks on Haapsalu Bussijaam. 29 (Haapsalu Bussijaam) sõidab vahemikus iga päev.
Lisainfo: 29 omab 19 peatust ning selle marsruudi kogukestuseks on umbes 33 minutit.
Oled teel? Vaata, miks üle 1.5 miljoni kasutaja peab Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Moovit pakub sulle ühistranspordifirma MK Reis-X Osaühing soovitatavaid marsruute, buss reaalajas jälgimist, live suunajuhiseid, liini marsruudi kaarte linnas Eesti ning aitab leida lähimat 29 buss peatust. Pole internetiühendust? Lae alla võrguühenduseta kaart ja buss sõiduplaan 29 buss jaoks.
Liini 29 reaalajas ühissõiduki Buss jälgimine
Jälgi liini 29 (Haapsalu Bussijaam) asukohta kaardil reaalajas. Kasuta äppi Moovit liini 29 buss või MK Reis-X Osaühing buss jälgimiseks ja ära jää enam maha ühestki ühistsõidukist buss.
Kasutage rakendust reisiplaneerijana koos MK Reis-X Osaühing või Tramm, käru, Raudtee, Buss või praam, et planeerida oma marsruuti Eesti piirkonnas. Reisiplaneerija näitab ajakohastatud andmeid MK Reis-X Osaühing ja iga buss, sealhulgas 29 liini Eesti kohta
29 - Teised suunad
MK Reis-X Osaühing linnas Eesti
- 512 - Rakvere - Vaeküla - Kiviõli - Jõhvi/ Sõiduplaan
- 21 - Haapsalu - Pürksi - Österby - Pürksi/ Sõiduplaan
- 92 - Kiviõli - Purtse kindlus - Jõhvi/ Sõiduplaan
- 10 - Haapsalu - Sepaküla - Ahli - Mägari - Haapsalu/ Sõiduplaan
- 91A - Kiviõli - Purtse - Jõhvi - Keskhaigla/ Sõiduplaan
- 95 - Soonurme - Kiviõli/ Sõiduplaan
- 16 - Haapsalu - Martna - Palivere/ Sõiduplaan
- 513 - Püssi - Kiviõli - Vaeküla - Rakvere/ Sõiduplaan
- 90 - Kiviõli - Jõhvi/ Sõiduplaan
- 94 - Kiviõli - Kohtla-Järve/ Sõiduplaan
- 90B - Jõhvi - Kiviõli - Püssi/ Sõiduplaan
- 34 - Linnamäe - Herjava - Uuemõisa - Haapsalu/ Sõiduplaan
- 35 - Haapsalu - Taebla - Nigula - Linnamäe/ Sõiduplaan
- 321 - Haapsalu - Vana-Vigala - Pärnu/ Sõiduplaan
- 26 - Haapsalu - Palivere - Risti - Ellamaa OSALISELT NÕUDELIIN/ Sõiduplaan
- 11 - Haapsalu - Haeska NÕUDELIIN/ Sõiduplaan
- 511 - Kohtla-Järve - Kiviõli - Vaeküla - Rakvere/ Sõiduplaan
- 91B - Kiviõli - Jõhvi - Keskhaigla/ Sõiduplaan
- 35A - Haapsalu - Taebla - Turvalepa - Nigula - Linnamäe/ Sõiduplaan