Liin 342
Tartu Bussijaam
GoBus AS
GoBus AS 342 buss Marsruudi sõiduplaan ja peatused (Uuendatud)
Buss 342 (Tartu Bussijaam) on ringliin 28 peatusega ja väljub peatusest Tartu Bussijaam.
342 buss sõidugraafiku ülevaade järgmisel nädalal:See väljub kord päevas jaamast
18:55. Sellel nädalal töötab päevadel iga päev.
Vali altpoolt mistahes 342 buss peatust, et saada uuendatud reaalajas sõiduplaane ja näha marsruuti kaardil.
Suund: Tartu Bussijaam (28 peatust)
Tartu Bussijaam
Riiamäe
Kastani
Kabeli
Aardla
Aianduse
Postimaja
Tõrvandi
Ept
Ülenurme
Küla
Lennujaam
Küla
Reola
Uhti Keskus
Reola
Männi
Ülenurme Keskus
Tõrvandi Tee
Tõrvandi
Rehe
Ülevälja
Postimaja
Aianduse
Rahu
Kastani
Riiamäe
Tartu Bussijaam
342 KKK
Millal alustab 342 buss sõitmist?
Teenused liinil 342 buss algavad 18:55 järgnevatel päevadel pühapäev, esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede, laupäev.
Millal lõpetab 342 buss sõitmise?
Teenused liinil 342 buss peatuvad 18:55 järgnevatel päevadel pühapäev, esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede, laupäev
Millal 342 buss saabub?
Millal tuleb järgmine liin Tartu Bussijaam Buss? Vaata Vaata live saabumisaegu reaalajas saabuvate liinide informatsiooni ja ajagraafikut liinil Tartu Bussijaam Buss mis on sinu jaoks kõige lähedamal.
Kas minu lähedal on 342 buss peatus?
Vajuta siia, et vaadata lähimat 342 buss peatus.
342 buss sõiduplaan
342 buss marsruut töötab iga päev. Tavalised töötunnid: 18:55
Päev | Töötunnid | Sagedus (min) |
---|---|---|
E | 18:55 | Üks väljumine |
T | 18:55 | Üks väljumine |
K | 18:55 | Üks väljumine |
N | 18:55 | Üks väljumine |
R | 18:55 | Üks väljumine |
L | 18:55 | Üks väljumine |
P | 18:55 | Üks väljumine |
GoBus AS buss Teavitused
Vaata kõiki uuendusi 342 (alates Tartu Bussijaam), sealhulgas reaalajas olekuinfo, buss hilinemised, marsruutide ja peatuste asukoha muutused ning muud teenuse muudatused. Saad 342 (Tartu Bussijaam) reaalajas kaardivaate ja jälgida buss liikumist kaardil. Lae rakendus alla, et näha kogu GoBus AS infot kohe.
342 liin buss hind
GoBus AS 342 (Tartu Bussijaam) hinnad võivad muutuda mitmete tegurite alusel. Lisateavet GoBus AS piletite hinna kohta leiate Mooviti rakendusest või GoBus AS ametlikult kodulehelt.
342 (GoBus AS)
Liini 342 buss esimeseks peatuseks on Tartu Bussijaam ja viimaseks on Tartu Bussijaam. 342 (Tartu Bussijaam) sõidab vahemikus iga päev.
Lisainfo: 342 omab 28 peatust ning selle marsruudi kogukestuseks on umbes 55 minutit.
Oled teel? Vaata, miks üle 1.5 miljoni kasutaja peab Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Moovit pakub sulle ühistranspordifirma GoBus AS soovitatavaid marsruute, buss reaalajas jälgimist, live suunajuhiseid, liini marsruudi kaarte linnas Eesti ning aitab leida lähimat 342 buss peatust. Pole internetiühendust? Lae alla võrguühenduseta kaart ja buss sõiduplaan 342 buss jaoks.
Liini 342 reaalajas ühissõiduki Buss jälgimine
Jälgi liini 342 (Tartu Bussijaam) asukohta kaardil reaalajas. Kasuta äppi Moovit liini 342 buss või GoBus AS buss jälgimiseks ja ära jää enam maha ühestki ühistsõidukist buss.
Kasutage rakendust reisiplaneerijana koos GoBus AS või Tramm, käru, Raudtee, Buss või praam, et planeerida oma marsruuti Eesti piirkonnas. Reisiplaneerija näitab ajakohastatud andmeid GoBus AS ja iga buss, sealhulgas 342 liini Eesti kohta
GoBus AS linnas Eesti
- 3K - Paemurru - Jaam - Tempo - Siivertsi - Kevade/ Sõiduplaan
- 26C - Põlva - Tilsi - Ridali - Laheda - Põlva/ Sõiduplaan
- 9A - Tõrva-Vanamõisa-Leebiku-Reti-Riidaja/ Sõiduplaan
- 3 - Rapla raudteejaam - Rapla bussijaam - Alu/ Sõiduplaan
- 328 - Rakvere - Tallinn
- 2316 - Kuressaare-Kärla-Pidula-Kihelk.-Kõruse-Kihelkonna/ Sõiduplaan
- 64 - Jõhvi - Mäetaguse - Kohtla-Järve - Jõhvi/ Sõiduplaan
- 5212 - Kuressaare-Laimjala-Tornimäe-Nenu-Orissaare-Kuivastu/ Sõiduplaan
- 25I - Elva - Palupera - Rõngu - Puka - Keeni - Valga/ Sõiduplaan
- 35 - Narva - Sillamäe/ Sõiduplaan
- 33A - Tõrva - Riidaja - Pikasilla - Tõrva/ Sõiduplaan
- 42B - Kanepi - Heisri - Ihamaru - Põlva/ Sõiduplaan
- 17B - Põlva - Kiidjärve - Vastse-Kuuste - Lootvina - Põlva/ Sõiduplaan
- 28 - Vanalinn - Ahtme mnt - Vanalinn/ Sõiduplaan
- 30D - Valgjärve - Saverna - Krootuse - Põlva/ Sõiduplaan
- 287 - Nurste - Käina - Haapsalu - Tallinn
- 131 - Tallinn - Vaida/ Sõiduplaan
- 42C - Põlva - Ihamaru - Krootuse - Heisri - Kanepi/ Sõiduplaan
- 4108 - Kuressaare-Eikla-Leisi-Metsküla-Soela-Leisi/ Sõiduplaan
- 2315 - Kuressaare-Randvere-Kärla-Kihelkonna-Lümanda/ Sõiduplaan