369 - Tartu Bussijaam Ajakava
Argipäev Ajagraafikud
Peatus | Väljumine #1 | Väljumine #2 |
---|---|---|
Valga Bussijaam | 13:00 | 15:00 |
Foori | 13:02 | 15:02 |
Tartu | 13:03 | 15:03 |
Kelli | 13:05 | 15:05 |
Paju | 13:08 | 15:08 |
Allee | 13:10 | 15:10 |
Laane | 13:12 | 15:12 |
Sooru | 13:13 | 15:13 |
Tõlliste Tee | 13:14 | 15:14 |
Parmu | 13:19 | 15:19 |
Õruste | 13:20 | 15:20 |
Saksamatsi | 13:22 | 15:22 |
Kikka | 13:24 | 15:24 |
Killinge | 13:26 | 15:26 |
Priipalu | 13:28 | 15:28 |
Kuigatsi Teerist | 13:30 | 15:30 |
Villemsilla | 13:32 | 15:32 |
Kõrepi | 13:34 | 15:34 |
Puka Tee | 13:35 | 15:35 |
Rebaste | 13:37 | 15:37 |
Kasumetsa | 13:38 | 15:38 |
Aakre | 13:39 | 15:39 |
Ametmäe | 13:41 | 15:41 |
Raigaste | 13:43 | 15:43 |
Rõngu | 13:47 | 15:47 |
Tilga | 13:49 | 15:49 |
Kirepi | 13:51 | 15:51 |
Puiestee | 13:52 | 15:52 |
Tammiste | 13:54 | 15:54 |
Uderna Tee | 13:55 | 15:55 |
Enno | 13:56 | 15:56 |
Lille | 13:58 | 15:58 |
Turuplatsi | 14:00 | 16:00 |
Nooruse | 14:01 | 16:01 |
Elva | 14:05 | 16:05 |
Arbimäe | 14:07 | 16:07 |
Nõo | 14:17 | 16:17 |
Teaduspark | 14:33 | 16:33 |
Raja | 14:36 | 16:36 |
Kaare | 14:38 | 16:38 |
Pauluse | 14:40 | 16:40 |
Tartu Bussijaam | 14:45 | 16:45 |
pühapäev ja laupäev Ajagraafikud
Peatus | Väljumine #1 |
---|---|
Valga Bussijaam | 15:00 |
Foori | 15:02 |
Tartu | 15:03 |
Kelli | 15:05 |
Paju | 15:08 |
Allee | 15:10 |
Laane | 15:12 |
Sooru | 15:13 |
Tõlliste Tee | 15:14 |
Parmu | 15:19 |
Õruste | 15:20 |
Kesva | 15:21 |
Saksamatsi | 15:22 |
Kikka | 15:24 |
Killinge | 15:26 |
Priipalu | 15:28 |
Kuigatsi Teerist | 15:30 |
Villemsilla | 15:32 |
Kõrepi | 15:34 |
Puka Tee | 15:35 |
Rebaste | 15:37 |
Kasumetsa | 15:38 |
Aakre | 15:39 |
Ametmäe | 15:41 |
Raigaste | 15:43 |
Rõngu | 15:47 |
Tilga | 15:49 |
Kirepi | 15:51 |
Puiestee | 15:52 |
Tammiste | 15:54 |
Uderna Tee | 15:55 |
Enno | 15:56 |
Lille | 15:58 |
Turuplatsi | 16:00 |
Nooruse | 16:01 |
Elva | 16:05 |
Arbimäe | 16:07 |
Nõo | 16:17 |
Teaduspark | 16:33 |
Raja | 16:36 |
Kaare | 16:38 |
Pauluse | 16:40 |
Tartu Bussijaam | 16:45 |
GoBus AS Bus sõiduplaan - 369 (Tartu Bussijaam)
GoBus AS Bus sõiduplaan 369 liinil, Tartu Bussijaam, pakub reisijatele usaldusväärset ajakava. Sõiduplaan kehtib peatusest Valga Bussijaam jaam peatuseni Tartu Bussijaam jaam, kuid graafikut võidakse erinevatel põhjustel uuendada.
Saad näha Bus veebipõhist sõiduplaani reaalajas või vaadata prinditavat versiooni. Planeeri oma reisi tänase, homse, argipäevase või nädalavahetuse sõiduplaani järgi meie usaldusväärse ja ajakohase GoBus AS graafiku abil. Uuendame 369 sõiduplaani sihtkohast Valga Bussijaam sihtkohta Tartu Bussijaam kord päevas südaööl.