Liin 41
Pärnu Bussijaam
SEBE Aktsiaselts
SEBE Aktsiaselts 41 buss Marsruudi sõiduplaan ja peatused (Uuendatud)
41 buss (Pärnu Bussijaam) omab 34 peatust väljub peatusest Vildenau ja lõpp-peatuseks on Pärnu Bussijaam.
41 buss sõidugraafiku ülevaade järgmisel nädalal:See väljub kord päevas jaamast
06:25. Sellel nädalal töötab päevadel iga päev.
Vali altpoolt mistahes 41 buss peatust, et saada uuendatud reaalajas sõiduplaane ja näha marsruuti kaardil.
Suund: Pärnu Bussijaam (34 peatust)
Vildenau
Libatse Pood
Kodesmaa
Lehu
Mõisaküla
Lembitu
Kõnela
Karjääri
Anelema
Uduvere
Riinu
Aiandi
Pärnu-Jaagupi
Kooperatiiv
Loomse
Urke
Kõlli
Kangru
Parisselja
Are
Aadu
Silla
Räägu
Nurme
Lepplaane Tee
Jänesselja
Salu
Vingiküla
Savi
Härma
Rohu
Tallinna Maantee
Teater (Pikk Tn)
Pärnu Bussijaam
41 KKK
Millal alustab 41 buss sõitmist?
Teenused liinil 41 buss algavad 06:25 järgnevatel päevadel esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede.
Millal lõpetab 41 buss sõitmise?
Teenused liinil 41 buss peatuvad 06:25 järgnevatel päevadel esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede
Millal 41 buss saabub?
Millal tuleb järgmine liin Pärnu Bussijaam buss? Vaata Vaata live saabumisaegu reaalajas saabuvate liinide informatsiooni ja ajagraafikut liinil Pärnu Bussijaam buss mis on sinu jaoks kõige lähedamal.
Kas SEBE Aktsiaselts’s 41 buss töötab Taasiseseisvumispäev pühadel?
41 buss töötunnid Taasiseseisvumispäev puhkepäeval võivad muutuda. Palun kontrolli Moovit-i rakendust, et saada rohkem informatsiooni.
Kas minu lähedal on 41 buss peatus?
Vajuta siia, et vaadata lähimat 41 buss peatus.
41 buss sõiduplaan
41 buss marsruut töötab iga päev. Tavalised töötunnid: 06:25
Päev | Töötunnid | Sagedus (min) |
---|---|---|
E | 06:25 | Üks väljumine |
T | 06:25 | Üks väljumine |
K | 06:25 | Üks väljumine |
N | 06:25 | Üks väljumine |
R | 06:25 | Üks väljumine |
L | 06:30 | Üks väljumine |
P | 06:30 | Üks väljumine |
SEBE Aktsiaselts buss Teavitused
Vaata kõiki uuendusi 41 (alates Vildenau), sealhulgas reaalajas olekuinfo, buss hilinemised, marsruutide ja peatuste asukoha muutused ning muud teenuse muudatused. Saad 41 (Pärnu Bussijaam) reaalajas kaardivaate ja jälgida buss liikumist kaardil. Lae rakendus alla, et näha kogu SEBE Aktsiaselts infot kohe.
41 liin buss hind
SEBE Aktsiaselts 41 (Pärnu Bussijaam) hinnad võivad muutuda mitmete tegurite alusel. Lisateavet SEBE Aktsiaselts piletite hinna kohta leiate Mooviti rakendusest või SEBE Aktsiaselts ametlikult kodulehelt.
41 (SEBE Aktsiaselts)
Liini 41 buss esimeseks peatuseks on Vildenau ja viimaseks on Pärnu Bussijaam. 41 (Pärnu Bussijaam) sõidab vahemikus iga päev.
Lisainfo: 41 omab 34 peatust ning selle marsruudi kogukestuseks on umbes 43 minutit.
Oled teel? Vaata, miks üle 1.5 miljoni kasutaja peab Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Moovit pakub sulle ühistranspordifirma SEBE Aktsiaselts soovitatavaid marsruute, buss reaalajas jälgimist, live suunajuhiseid, liini marsruudi kaarte linnas Eesti ning aitab leida lähimat 41 buss peatust. Pole internetiühendust? Lae alla võrguühenduseta kaart ja buss sõiduplaan 41 buss jaoks.
Liini 41 reaalajas ühissõiduki buss jälgimine
Jälgi liini 41 (Pärnu Bussijaam) asukohta kaardil reaalajas. Kasuta äppi Moovit liini 41 buss või SEBE Aktsiaselts buss jälgimiseks ja ära jää enam maha ühestki ühistsõidukist buss.
Kasutage rakendust reisiplaneerijana koos SEBE Aktsiaselts või tramm, käru, raudtee, buss või praam, et planeerida oma marsruuti Eesti piirkonnas. Reisiplaneerija näitab ajakohastatud andmeid SEBE Aktsiaselts ja iga buss, sealhulgas 41 liini Eesti kohta
41 - Teised suunad
SEBE Aktsiaselts linnas Eesti
- 336 - Pärnu - Pärnu-Jaagupi - Märjamaa - Tallinn/ Sõiduplaan
- 92-3 - Vändra - Vihtra - Tori/ Sõiduplaan
- 116B - Tallinn - IKEA - Kiili - Paekna/ Sõiduplaan
- 103 - Tallinn - Ülemiste - Lagedi - Loo - Muuga - Maardu/ Sõiduplaan
- 92-1 - Vändra - Vihtra - Tori - Pärnu/ Sõiduplaan
- 333 - Pärnu - Tootsi - Vändra - Lelle - Rapla/ Sõiduplaan
- 324 - Pärnu - Lõpe - Lihula/ Sõiduplaan
- 159 - Tallinn - Laagna - Jõelähtme - Ihasalu - Neeme/ Sõiduplaan
- 55 - Pärnu - Paadremaa sild/ Sõiduplaan
- 100 - Tallinn - Laagna - Maardu/ Sõiduplaan
- 101 - Tallinn - Maardu/ Sõiduplaan
- 25 - Haigla - Mai - Riia mnt. -Käreda - Audru kool/ Sõiduplaan
- 68 - Pärnu - Tõstamaa - Varbla/ Sõiduplaan
- 52 - Lihula - Oidremaa - Lõpe - Kalli - Irta - Koonga/ Sõiduplaan
- 54-1 - Pärnu - Audru - Lavassaare/ Sõiduplaan
- 114 - Tallinn - Haabneeme - Rohuneeme/ Sõiduplaan
- 47 - Pärnu - Pärnu-Jaagupi - Koonga - Mihkli - Oidremaa - Lõpe/ Sõiduplaan
- 42-4 - Pärnu-Jaagupi - Lehu/ Sõiduplaan
- 91-1 - Vändra - Pärnu/ Sõiduplaan
- 42-2 - Pärnu - Libatse/ Sõiduplaan