Liin 4207
KUR-Pärsama-Angla-Leisi-(Triigi sadam tellimisel)
GoBus AS
GoBus AS 4207 buss Marsruudi sõiduplaan ja peatused (Uuendatud)
4207 buss (Leisi) omab 44 peatust väljub peatusest Kuressaare ja lõpp-peatuseks on Leisi.
4207 buss sõidugraafiku ülevaade järgmisel nädalal:See väljub kord päevas jaamast
17:45. Sellel nädalal töötab päevadel argipäev.
Vali altpoolt mistahes 4207 buss peatust, et saada uuendatud reaalajas sõiduplaane ja näha marsruuti kaardil.
Suund: Leisi (44 peatust)
Kuressaare
Säästu
Roonimäe
Kooli
Upa
Laadjala
Loigu
Kiratsi
Uduvere
Kaarma
Asuküla
Kaarma
Mustla
Saue-Putla
Putla
Liiva-Putla
Turse
Haeska
Valjala Teerist
Jööri Tee
Tika
Räägi
Lõpi
Koikla Teerist
Koikla
Metsaääre
Pärsama
Linnaka
Viira
Tareste
Angla
Tomba
Nihatu
Roobaka
Võlupe Teerist
Oitme
Veske
Leisi Kool
Leisi Vallamaja
Leisi
Triigi
Triigi Sadam(Tellimisel)
Triigi
Leisi
4207 KKK
Millal alustab 4207 buss sõitmist?
Teenused liinil 4207 buss algavad 17:45 järgnevatel päevadel esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede.
Millal lõpetab 4207 buss sõitmise?
Teenused liinil 4207 buss peatuvad 17:45 järgnevatel päevadel esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede
Millal 4207 buss saabub?
Millal tuleb järgmine liin KUR-Pärsama-Angla-Leisi-(Triigi sadam tellimisel) buss? Vaata Vaata live saabumisaegu reaalajas saabuvate liinide informatsiooni ja ajagraafikut liinil KUR-Pärsama-Angla-Leisi-(Triigi sadam tellimisel) buss mis on sinu jaoks kõige lähedamal.
Kas minu lähedal on 4207 buss peatus?
Vajuta siia, et vaadata lähimat 4207 buss peatus.
GoBus AS buss Teavitused
Vaata kõiki uuendusi 4207 (alates Kuressaare), sealhulgas reaalajas olekuinfo, buss hilinemised, marsruutide ja peatuste asukoha muutused ning muud teenuse muudatused. Saad 4207 (Leisi) reaalajas kaardivaate ja jälgida buss liikumist kaardil. Lae rakendus alla, et näha kogu GoBus AS infot kohe.
4207 liin buss hind
GoBus AS 4207 (Leisi) hinnad võivad muutuda mitmete tegurite alusel. Lisateavet GoBus AS piletite hinna kohta leiate Mooviti rakendusest või GoBus AS ametlikult kodulehelt.
4207 (GoBus AS)
Liini 4207 buss esimeseks peatuseks on Kuressaare ja viimaseks on Leisi. 4207 (Leisi) sõidab vahemikus argipäev.
Lisainfo: 4207 omab 44 peatust ning selle marsruudi kogukestuseks on umbes 62 minutit.
Oled teel? Vaata, miks üle 1.5 miljoni kasutaja peab Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Moovit pakub sulle ühistranspordifirma GoBus AS soovitatavaid marsruute, buss reaalajas jälgimist, live suunajuhiseid, liini marsruudi kaarte linnas Eesti ning aitab leida lähimat 4207 buss peatust. Pole internetiühendust? Lae alla võrguühenduseta kaart ja buss sõiduplaan 4207 buss jaoks.
Liini 4207 reaalajas ühissõiduki buss jälgimine
Jälgi liini 4207 (Leisi) asukohta kaardil reaalajas. Kasuta äppi Moovit liini 4207 buss või GoBus AS buss jälgimiseks ja ära jää enam maha ühestki ühistsõidukist buss.
Kasutage rakendust reisiplaneerijana koos GoBus AS või tramm, käru, raudtee, buss või praam, et planeerida oma marsruuti Eesti piirkonnas. Reisiplaneerija näitab ajakohastatud andmeid GoBus AS ja iga buss, sealhulgas 4207 liini Eesti kohta
GoBus AS linnas Eesti
- 10 - Rapla - Juuru - Järlepa - Kohila/ Sõiduplaan
- 39B - Valga - Sangaste - Vidrike - Otepää/ Sõiduplaan
- 38 - Märjamaa - Haimre - Valgu/ Sõiduplaan
- 90 - Värska - Koidula - Saatse - Räpina - Kauksi - Põlva/ Sõiduplaan
- 19 - Kohila - Järlepa - Pirgu - Rapla/ Sõiduplaan
- 31 - Märjamaa - Päärdu - Teenuse - Märjamaa/ Sõiduplaan
- 28 - Vanalinn - Ahtme mnt - Vanalinn/ Sõiduplaan
- 43A - Kohtla-Nõmme - Kohtla-Järve - Jõhvi - Keskhaigla/ Sõiduplaan
- 4901 - Uuetalu-Metsküla-Asuka-Pammana-Leisi/ Sõiduplaan
- 8A - Priipalu-Tsirguliina kool-Sooru-Priipalu/ Sõiduplaan
- 97B - Tartu - Vastse-Kuuste - Põlva/ Sõiduplaan
- 120 - Tallinn - Jüri/ Sõiduplaan
- 61 - Põlva - Valgemetsa - Kiidjärve - Karilatsi - V-Kuuste - Ahja/ Sõiduplaan
- 33 - Kanepi - Karste - Kaagvere - Otepää/ Sõiduplaan
- 1114 - Kuressaare-Nasva-Salme-Kuressaare/ Sõiduplaan
- 33C - Tõrva - Riidaja - Pikasilla - Tõrva/ Sõiduplaan
- 21B - Tartu - Liiva - Karilatsi - Võru/ Sõiduplaan
- 2B - Kannuka - Plastiku/ Sõiduplaan
- 20 - Tehnika - Türi bussijaam - Laupa - Kolu -Türi bussijaam/ Sõiduplaan
- 99C - Põlva - Taevaskoja - Vastse-Kuuste - Tartu/ Sõiduplaan