Liin 5216
Kuressaare-Laimjala-Saareküla-Tornimäe-Pöide-Orissaare
GoBus AS
GoBus AS 5216 buss Marsruudi sõiduplaan ja peatused (Uuendatud)
5216 buss (Orissaare) omab 46 peatust väljub peatusest Kuressaare ja lõpp-peatuseks on Orissaare.
5216 buss sõidugraafiku ülevaade järgmisel nädalal:See väljub kord päevas jaamast
17:20. Sellel nädalal töötab päevadel argipäev.
Vali altpoolt mistahes 5216 buss peatust, et saada uuendatud reaalajas sõiduplaane ja näha marsruuti kaardil.
Suund: Orissaare (46 peatust)
Kuressaare
Säästu
Roonimäe
Kooli
Tahula I
Tahula II
Kollamäe
Reo
Pihtla-Kõnnu
Masa
Nardlase
Salmi
Kangruselja I
Kangruselja II
Sakla
Kallemäe
Tõnija Tee
Kõiguste
Kahtla
Asva
Laimjala
Mustla
Kuke
Audla Teerist
Kingli Tee
Koka
Saareküla
Saare Mõis
Saaremetsa
Unguma
Neemi
Välta
Tornimäe
Kanissaare
Keskvere
Kõrkvere
Keskvere
Kanissaare
Tornimäe
Uuemõisa
Oti
Pöide
Levala
Mehama
Ariste
Orissaare
5216 KKK
Millal alustab 5216 buss sõitmist?
Teenused liinil 5216 buss algavad 17:20 järgnevatel päevadel esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede.
Millal lõpetab 5216 buss sõitmise?
Teenused liinil 5216 buss peatuvad 17:20 järgnevatel päevadel esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede
Millal 5216 buss saabub?
Millal tuleb järgmine liin Kuressaare-Laimjala-Saareküla-Tornimäe-Pöide-Orissaare buss? Vaata Vaata live saabumisaegu reaalajas saabuvate liinide informatsiooni ja ajagraafikut liinil Kuressaare-Laimjala-Saareküla-Tornimäe-Pöide-Orissaare buss mis on sinu jaoks kõige lähedamal.
Kas minu lähedal on 5216 buss peatus?
Vajuta siia, et vaadata lähimat 5216 buss peatus.
GoBus AS buss Teavitused
Vaata kõiki uuendusi 5216 (alates Kuressaare), sealhulgas reaalajas olekuinfo, buss hilinemised, marsruutide ja peatuste asukoha muutused ning muud teenuse muudatused. Saad 5216 (Orissaare) reaalajas kaardivaate ja jälgida buss liikumist kaardil. Lae rakendus alla, et näha kogu GoBus AS infot kohe.
5216 liin buss hind
GoBus AS 5216 (Orissaare) hinnad võivad muutuda mitmete tegurite alusel. Lisateavet GoBus AS piletite hinna kohta leiate Mooviti rakendusest või GoBus AS ametlikult kodulehelt.
5216 (GoBus AS)
Liini 5216 buss esimeseks peatuseks on Kuressaare ja viimaseks on Orissaare. 5216 (Orissaare) sõidab vahemikus argipäev.
Lisainfo: 5216 omab 46 peatust ning selle marsruudi kogukestuseks on umbes 85 minutit.
Oled teel? Vaata, miks üle 1.5 miljoni kasutaja peab Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Moovit pakub sulle ühistranspordifirma GoBus AS soovitatavaid marsruute, buss reaalajas jälgimist, live suunajuhiseid, liini marsruudi kaarte linnas Eesti ning aitab leida lähimat 5216 buss peatust. Pole internetiühendust? Lae alla võrguühenduseta kaart ja buss sõiduplaan 5216 buss jaoks.
Liini 5216 reaalajas ühissõiduki buss jälgimine
Jälgi liini 5216 (Orissaare) asukohta kaardil reaalajas. Kasuta äppi Moovit liini 5216 buss või GoBus AS buss jälgimiseks ja ära jää enam maha ühestki ühistsõidukist buss.
Kasutage rakendust reisiplaneerijana koos GoBus AS või tramm, käru, raudtee, buss või praam, et planeerida oma marsruuti Eesti piirkonnas. Reisiplaneerija näitab ajakohastatud andmeid GoBus AS ja iga buss, sealhulgas 5216 liini Eesti kohta
GoBus AS linnas Eesti
- 135 - Tallinn - Jüri - Aruküla - Peningi/ Sõiduplaan
- 50 - Rapla - Kohila - Tallinn/ Sõiduplaan
- 85 - Narva - Sillamäe - Jõhvi/ Sõiduplaan
- 29A - Tõrva - Soontaga - Ruusa - Hummuli - Valga/ Sõiduplaan
- 229 - Rakvere - Tallinn/ Sõiduplaan
- 32 - Märjamaa - Mõisamaa - Valgu - Nurtu/ Sõiduplaan
- 2 - Lõunakeskus - Kannikese - Nõlvaku/ Sõiduplaan
- 5902 - Orissaare-Tagavere-Randküla-Taaliku-Orissaare/ Sõiduplaan
- 20P - Valga - Taagepera - Tõrva/ Sõiduplaan
- 10A - Sooru - Tagula - Laatre - Tsirguliina - Sooru keskus/ Sõiduplaan
- 11B - Riiska - Linna keskus - Jõgeveste - Tõrva/ Sõiduplaan
- 6103 - Kuressaare-Pihtla-Sandla-Tõlluste-Sandla-Pihtla-Kuressaare/ Sõiduplaan
- 18J - Antsla - Lüllemäe/ Sõiduplaan
- 12C - Taagepera - Soontaga - Tõrva/ Sõiduplaan
- 33 - Kanepi - Karste - Kaagvere - Otepää/ Sõiduplaan
- 4109 - Kuressaare-Maleva- Eikla-Tõrise-Kuressaare/ Sõiduplaan
- 50 - Ridala kool - Haapsalu/ Sõiduplaan
- 8A - Veriora - Ruusa - Saare - Nulga - Räpina/ Sõiduplaan
- 36N - Nõudeliin/Lüllemäe-Vähero-Kaagjärve-Lüllemäe/ Sõiduplaan
- 1103 - Iide-Lopsigu-Mässa-Anseküla-Salme-Kuressaare/ Sõiduplaan