Liin 53
Pärnu Bussijaam
SEBE Aktsiaselts
SEBE Aktsiaselts 53 buss Marsruudi sõiduplaan ja peatused (Uuendatud)
53 buss (Pärnu Bussijaam) omab 32 peatust väljub peatusest Koonga ja lõpp-peatuseks on Pärnu Bussijaam.
Vali altpoolt mistahes 53 buss peatust, et saada uuendatud reaalajas sõiduplaane ja näha marsruuti kaardil.
Suund: Pärnu Bussijaam (32 peatust)
Koonga
Koonga Kool
Karuba
Irta Tee
Topi
Jänistvere
Irta
Irta
Nedrema
Nedrema Tee
Kalli
Karjamaa
Vanaõue
Annuse
Kalevipoeg
Ahaste
Põhara
Kärbu
Liiva
Audru Kool
Rebasefarm
Kaske
Audru
Audru Viadukti
Lõvi
Valgeranna Tee
Papsaare
Ringraja
Salme
Vana-Pärnu
Tallinna Maantee
Pärnu Bussijaam
53 KKK
Millal alustab 53 buss sõitmist?
Teenused liinil 53 buss algavad 05:45 järgnevatel päevadel esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede.
Millal lõpetab 53 buss sõitmise?
Teenused liinil 53 buss peatuvad 16:10 järgnevatel päevadel esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede
Millal 53 buss saabub?
Millal tuleb järgmine liin Pärnu Bussijaam buss? Vaata Vaata live saabumisaegu reaalajas saabuvate liinide informatsiooni ja ajagraafikut liinil Pärnu Bussijaam buss mis on sinu jaoks kõige lähedamal.
Kas SEBE Aktsiaselts’s 53 buss töötab Taasiseseisvumispäev pühadel?
53 buss töötunnid Taasiseseisvumispäev puhkepäeval võivad muutuda. Palun kontrolli Moovit-i rakendust, et saada rohkem informatsiooni.
Kas minu lähedal on 53 buss peatus?
Vajuta siia, et vaadata lähimat 53 buss peatus.
53 buss sõiduplaan
53 buss marsruut töötab argipäev. Regulaarsed töötunnid: 05:45 - 16:10
Päev | Töötunnid | Sagedus (min) |
---|---|---|
E | 05:45 - 16:10 | 104 |
T | 05:45 - 16:10 | 104 |
K | 05:45 - 16:10 | 104 |
N | 05:45 - 16:10 | 104 |
R | 05:45 - 16:10 | 104 |
L | Ei Sõida | Ei Sõida |
P | Ei Sõida | Ei Sõida |
SEBE Aktsiaselts buss Teavitused
Vaata kõiki uuendusi 53 (alates Koonga), sealhulgas reaalajas olekuinfo, buss hilinemised, marsruutide ja peatuste asukoha muutused ning muud teenuse muudatused. Saad 53 (Pärnu Bussijaam) reaalajas kaardivaate ja jälgida buss liikumist kaardil. Lae rakendus alla, et näha kogu SEBE Aktsiaselts infot kohe.
53 liin buss hind
SEBE Aktsiaselts 53 (Pärnu Bussijaam) hinnad võivad muutuda mitmete tegurite alusel. Lisateavet SEBE Aktsiaselts piletite hinna kohta leiate Mooviti rakendusest või SEBE Aktsiaselts ametlikult kodulehelt.
53 (SEBE Aktsiaselts)
Liini 53 buss esimeseks peatuseks on Koonga ja viimaseks on Pärnu Bussijaam. 53 (Pärnu Bussijaam) sõidab vahemikus argipäev.
Lisainfo: 53 omab 32 peatust ning selle marsruudi kogukestuseks on umbes 52 minutit.
Oled teel? Vaata, miks üle 1.5 miljoni kasutaja peab Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Moovit pakub sulle ühistranspordifirma SEBE Aktsiaselts soovitatavaid marsruute, buss reaalajas jälgimist, live suunajuhiseid, liini marsruudi kaarte linnas Eesti ning aitab leida lähimat 53 buss peatust. Pole internetiühendust? Lae alla võrguühenduseta kaart ja buss sõiduplaan 53 buss jaoks.
Liini 53 reaalajas ühissõiduki buss jälgimine
Jälgi liini 53 (Pärnu Bussijaam) asukohta kaardil reaalajas. Kasuta äppi Moovit liini 53 buss või SEBE Aktsiaselts buss jälgimiseks ja ära jää enam maha ühestki ühistsõidukist buss.
Kasutage rakendust reisiplaneerijana koos SEBE Aktsiaselts või tramm, käru, raudtee, buss või praam, et planeerida oma marsruuti Eesti piirkonnas. Reisiplaneerija näitab ajakohastatud andmeid SEBE Aktsiaselts ja iga buss, sealhulgas 53 liini Eesti kohta
53 - Teised suunad
SEBE Aktsiaselts linnas Eesti
- 45-1 - Pärnu - Ata - Lepplaane - Suigu - Tabria/ Sõiduplaan
- 48-1 - Pärnu - Are - Suigu - Tootsi/ Sõiduplaan
- S8 - Saue - Ruila - Riisipere - Lehetu - Turba - Ellamaa/ Sõiduplaan
- 1 - Merimetsa - Papiniidu - Riia mnt - Vana-Pärnu/ Sõiduplaan
- 91-2 - Kaansoo - Vändra - Tootsi - Pärnu/ Sõiduplaan
- 113 - Saku - Jälgimäe - Vana-Pääsküla - Jälgimäe - Saku/ Sõiduplaan
- 106A - Tallinn - Loo - Lagedi/ Sõiduplaan
- 157 - Tallinn - Loksa/ Sõiduplaan
- 61 - Pärnu - Vigri - Põldeotsa - Audru kool - Pärnu/ Sõiduplaan
- 158 - Tallinn - Jõelähtme - Kaberneeme - Salmistu - Kuusalu/ Sõiduplaan
- 1A-I - Merimetsa - Mai - Karja - Linakombinaat - Oja - V-Savi/ Sõiduplaan
- 59 - Pärnu - Koonga - Pärnu-Jaagupi/ Sõiduplaan
- 46 - Pärnu - Eametsa - Lepplaane - Jänesselja - Pärnu/ Sõiduplaan
- 97 - Vändra - Kaisma - Kõnnuveski/ Sõiduplaan
- 54-3 - Pärnu - Lemmetsa - Lavassaare/ Sõiduplaan
- 329 - Pärnu - Vana-Vigala - Jaama/ Sõiduplaan
- 54-1 - Pärnu - Audru - Lavassaare/ Sõiduplaan
- 335 - Vändra - Järvakandi - Rapla - Kohila - Tallinn/ Sõiduplaan
- 12 - Vana-Sauga - Uus-Sauga - Bussijaam/ Sõiduplaan
- 91-1 - Vändra - Pärnu/ Sõiduplaan