Liin 727
Tartu Bussijaam
GoBus AS
GoBus AS 727 buss Marsruudi sõiduplaan ja peatused (Uuendatud)
727 buss (Tartu Bussijaam) omab 35 peatust väljub peatusest Koosa ja lõpp-peatuseks on Tartu Bussijaam.
727 buss sõidugraafiku ülevaade järgmisel nädalal:See väljub kord päevas jaamast
14:40. Sellel nädalal töötab päevadel argipäev.
Vali altpoolt mistahes 727 buss peatust, et saada uuendatud reaalajas sõiduplaane ja näha marsruuti kaardil.
Suund: Tartu Bussijaam (35 peatust)
Koosa
Veldi
Viru
Kivistiku
Puusepa
Tähemaa Kool
Tähemaa Kauplus
Tähemaa Side
Viira Kõrts
Tähemaa Side
Tähemaa Kauplus
Tähemaa Kool
Puusepa
Laanemetsa
Põdra Tee
Londi
Aaviku
Sarapuu
Taabri
Mõru
Tammistu
Tammistu Mõis
Kersna
Oomäe
Aravuste
Rätsepa
Vesneri
Möllatsi
Metsavahi
Härma
Sopaku
Mõisavärava
Orava
Atlantis
Tartu Bussijaam
727 KKK
Millal alustab 727 buss sõitmist?
Teenused liinil 727 buss algavad 14:40 järgnevatel päevadel esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede, laupäev.
Millal lõpetab 727 buss sõitmise?
Teenused liinil 727 buss peatuvad 14:40 järgnevatel päevadel esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede, laupäev
Millal 727 buss saabub?
Millal tuleb järgmine liin Tartu Bussijaam Buss? Vaata Vaata live saabumisaegu reaalajas saabuvate liinide informatsiooni ja ajagraafikut liinil Tartu Bussijaam Buss mis on sinu jaoks kõige lähedamal.
Kas minu lähedal on 727 buss peatus?
Vajuta siia, et vaadata lähimat 727 buss peatus.
727 buss sõiduplaan
727 buss marsruut sõidab esmaspäev kuni laupäev. Tavalised töötunnid: 14:40
Päev | Töötunnid | Sagedus (min) |
---|---|---|
E | 14:40 | Üks väljumine |
T | 14:40 | Üks väljumine |
K | 14:40 | Üks väljumine |
N | 14:40 | Üks väljumine |
R | 14:40 | Üks väljumine |
L | 14:40 | Üks väljumine |
P | Ei Sõida | Ei Sõida |
GoBus AS buss Teavitused
Vaata kõiki uuendusi 727 (alates Koosa), sealhulgas reaalajas olekuinfo, buss hilinemised, marsruutide ja peatuste asukoha muutused ning muud teenuse muudatused. Saad 727 (Tartu Bussijaam) reaalajas kaardivaate ja jälgida buss liikumist kaardil. Lae rakendus alla, et näha kogu GoBus AS infot kohe.
727 liin buss hind
GoBus AS 727 (Tartu Bussijaam) hinnad võivad muutuda mitmete tegurite alusel. Lisateavet GoBus AS piletite hinna kohta leiate Mooviti rakendusest või GoBus AS ametlikult kodulehelt.
727 (GoBus AS)
Liini 727 buss esimeseks peatuseks on Koosa ja viimaseks on Tartu Bussijaam. 727 (Tartu Bussijaam) sõidab vahemikus argipäev.
Lisainfo: 727 omab 35 peatust ning selle marsruudi kogukestuseks on umbes 55 minutit.
Oled teel? Vaata, miks üle 1.5 miljoni kasutaja peab Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Moovit pakub sulle ühistranspordifirma GoBus AS soovitatavaid marsruute, buss reaalajas jälgimist, live suunajuhiseid, liini marsruudi kaarte linnas Eesti ning aitab leida lähimat 727 buss peatust. Pole internetiühendust? Lae alla võrguühenduseta kaart ja buss sõiduplaan 727 buss jaoks.
Liini 727 reaalajas ühissõiduki Buss jälgimine
Jälgi liini 727 (Tartu Bussijaam) asukohta kaardil reaalajas. Kasuta äppi Moovit liini 727 buss või GoBus AS buss jälgimiseks ja ära jää enam maha ühestki ühistsõidukist buss.
Kasutage rakendust reisiplaneerijana koos GoBus AS või Tramm, käru, Raudtee, Buss või praam, et planeerida oma marsruuti Eesti piirkonnas. Reisiplaneerija näitab ajakohastatud andmeid GoBus AS ja iga buss, sealhulgas 727 liini Eesti kohta
GoBus AS linnas Eesti
- 6203 - Kuressaare-Suure-Rootsi-Kuressaare/ Sõiduplaan
- 14 - Kunksilla - Vastse-Koiola - Verioramõisa - Viluste/ Sõiduplaan
- 81 - Tõrva - Tartu/ Sõiduplaan
- ANIJA 2 - Alavere - Uuearu - Vetla - Voose - Alavere/ Sõiduplaan
- 101 - Valga - Karksi-Nuia - Viljandi - Paide - Tallinn/ Sõiduplaan
- 91G - Savala - Kiviõli - Jõhvi - Keskhaigla/ Sõiduplaan
- 369 - Valga - Tartu/ Sõiduplaan
- 3 - Aravu rahvamaja - Mehikoorma - Naha - Räpina/ Sõiduplaan
- 12 - Rapla - Raudteejaam - Kaerepere - Keava - Lelle - Eidapere/ Sõiduplaan
- 80 - Valga - Karksi-Nuia - Viljandi/ Sõiduplaan
- 34 - Rapla - Raikküla - Valgu - Päärdu - Märjamaa/ Sõiduplaan
- 337 - Pärnu - Pärnu-Jaagupi tee - Märjamaa - Tallinn/ Sõiduplaan
- 2316 - Kuressaare-Kärla-Pidula-Kihelk.-Kõruse-Kihelkonna/ Sõiduplaan
- 2317 - KUR-Kärla-(Üru)-Kihelk-(Undva)-Veere-Kihelk-Kärla-KUR/ Sõiduplaan
- 49C - Krootuse - Karaski põik - Ihamaru - Karilatsi/ Sõiduplaan
- 81 - Narva - Sillamäe - Jõhvi/ Sõiduplaan
- 4A - Gümnaasiumi - Taagepera/ Sõiduplaan
- 5101 - Hellamaa-Orissaare-Valjala-Kõljala-Kuressaare/ Sõiduplaan
- 2312 - Kihelkonna-Kärla-Kuressaare/ Sõiduplaan
- 31A - Saverna - Valgjärve - Otepää/ Sõiduplaan