Liin 9
Kadrina - Vohnja
Hansabuss AS
Hansabuss AS 9 buss Marsruudi sõiduplaan ja peatused (Uuendatud)
9 buss (Vohnja) omab 6 peatust väljub peatusest Kadrina ja lõpp-peatuseks on Vohnja.
9 buss sõidugraafiku ülevaade järgmisel nädalal:See väljub kord päevas jaamast
08:40. Sellel nädalal töötab päevadel argipäev.
Vali altpoolt mistahes 9 buss peatust, et saada uuendatud reaalajas sõiduplaane ja näha marsruuti kaardil.
Suund: Vohnja (6 peatust)
Kadrina
Undla
Käokõrva
Sootaguse
Kallukse
Vohnja
9 KKK
Millal alustab 9 buss sõitmist?
Teenused liinil 9 buss algavad 08:40 järgnevatel päevadel esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede.
Millal lõpetab 9 buss sõitmise?
Teenused liinil 9 buss peatuvad 08:40 järgnevatel päevadel esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede
Millal 9 buss saabub?
Millal tuleb järgmine liin Kadrina - Vohnja buss? Vaata Vaata live saabumisaegu reaalajas saabuvate liinide informatsiooni ja ajagraafikut liinil Kadrina - Vohnja buss mis on sinu jaoks kõige lähedamal.
Kui palju maksab 9 (Vohnja) bussipilet?
Liini Kadrina - Vohnja (Vohnja) buss pilet on umbes €0.65.
Kas Hansabuss AS’s 9 buss töötab Võidupüha and Jaanipäev pühadel?
9 buss töötunnid Võidupüha and Jaanipäev puhkepäeval võivad muutuda. Palun kontrolli Moovit-i rakendust, et saada rohkem informatsiooni.
Kas minu lähedal on 9 buss peatus?
Vajuta siia, et vaadata lähimat 9 buss peatus.
9 buss sõiduplaan
9 buss marsruut töötab argipäev. Regulaarsed töötunnid: 08:40
Päev | Töötunnid | Sagedus (min) |
---|---|---|
E | 08:40 | Üks väljumine |
T | 08:40 | Üks väljumine |
K | 08:40 | Üks väljumine |
N | 08:40 | Üks väljumine |
R | 08:40 | Üks väljumine |
L | Ei Sõida | Ei Sõida |
P | Ei Sõida | Ei Sõida |
Hansabuss AS Teavitused
Vaata kõiki uuendusi 9 (alates Kadrina), sealhulgas reaalajas olekuinfo, buss hilinemised, marsruutide ja peatuste asukoha muutused ning muud teenuse muudatused. Saad 9 (Vohnja) reaalajas kaardivaate ja jälgida buss liikumist kaardil. Lae rakendus alla, et näha kogu Hansabuss AS infot kohe.
9 liin buss hind
Hansabuss AS 9 (Vohnja) sõidu hind on umbes €0.65. Hinnad võivad muutuda mitmete tegurite tõttu. Lisateavet Hansabuss AS piletihinna kohta leiate Mooviti rakendusest või Hansabuss AS ametlikult kodulehelt.
9 (Hansabuss AS)
Liini 9 buss esimeseks peatuseks on Kadrina ja viimaseks on Vohnja. 9 (Vohnja) sõidab vahemikus argipäev.
Lisainfo: 9 omab 6 peatust ning selle marsruudi kogukestuseks on umbes 10 minutit.
Oled teel? Vaata, miks üle 1.5 miljoni kasutaja peab Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Moovit pakub sulle ühistranspordifirma Hansabuss AS soovitatavaid marsruute, buss reaalajas jälgimist, live suunajuhiseid, liini marsruudi kaarte linnas Eesti ning aitab leida lähimat 9 buss peatust. Pole internetiühendust? Lae alla võrguühenduseta kaart ja buss sõiduplaan 9 buss jaoks.
Liini 9 reaalajas ühissõiduki buss jälgimine
Jälgi liini 9 (Vohnja) asukohta kaardil reaalajas. Kasuta äppi Moovit liini 9 buss või Hansabuss AS buss jälgimiseks ja ära jää enam maha ühestki ühistsõidukist buss.
Kasutage rakendust reisiplaneerijana koos Hansabuss AS või tramm, käru, raudtee, buss või praam, et planeerida oma marsruuti Eesti piirkonnas. Reisiplaneerija näitab ajakohastatud andmeid Hansabuss AS ja iga buss, sealhulgas 9 liini Eesti kohta
9 - Teised suunad
Hansabuss AS linnas Eesti
- SN1 - Munalaskme - Tabara - Riisipere - Nissi/ Sõiduplaan
- H11A - Mäe - Naage - Vääna-Jõesuu - Muraste - Meriküla/ Sõiduplaan
- H8 - Keila - Kumna - Vääna - Vahi - Humala - Türisalu/ Sõiduplaan
- R10 - Järveküla - Mõigu - Peetri - Järveküla - Kindluse/ Sõiduplaan
- P2 - Tammi - Madise-Padise-Metsarahu-Audevälja - Risti kool/ Sõiduplaan
- K30 - Kohila - Alesti - Pahkla - Piiri - Prillimäe - Kohila/ Sõiduplaan
- 110 - Keila - Keila-Joa - Lohusalu - Paldiski/ Sõiduplaan
- 38 - Rakvere - Vihula - Vergi - Võsu/ Sõiduplaan
- SK4 - Jaanika - Kaasiku - Ruila - Haiba - Kernu/ Sõiduplaan
- SV16 - Saku raudteejaam - Uusmäe/ Sõiduplaan
- R11 - Lagedi kool - Lagedi - Kesa - Jüri Gümnaasium/ Sõiduplaan
- 30 - Rakvere - Kandle - Karula - Vihula - Karepa - Rakvere/ Sõiduplaan
- K11 - Rõõmu - Põhja tn-Kirik-Ülesõidu-Raudteejaam - Rõõmu/ Sõiduplaan
- S2 - Hüüru - Laagri - Koidu - Saue - Laagri/ Sõiduplaan
- 108A - Tallinn - Tabasalu - Vääna-Jõesuu - Keila-Joa - Vääna/ Sõiduplaan
- 13 - Rakke - Piibe - Liigvalla - Rakke/ Sõiduplaan
- SV13 - Saku - Saustinõmme - Kirdalu - Üksnurme - Saku/ Sõiduplaan
- 65B - Rakvere - Laekvere - Avinurme - Tudulinna OSALISELT NÕUDELIIN/ Sõiduplaan
- 37 - Lepna - Rakvere/ Sõiduplaan