Liin 90C
Kiviõli Jaam
MK Reis-X Osaühing
MK Reis-X Osaühing 90C buss Marsruudi sõiduplaan ja peatused (Uuendatud)
90C buss (Kiviõli Jaam) omab 40 peatust väljub peatusest Jõhvi Bussijaam ja lõpp-peatuseks on Kiviõli Jaam.
90C buss sõidugraafiku ülevaade järgmisel nädalal:See väljub kord päevas jaamast
18:25. Sellel nädalal töötab päevadel iga päev.
Vali altpoolt mistahes 90C buss peatust, et saada uuendatud reaalajas sõiduplaane ja näha marsruuti kaardil.
Suund: Kiviõli Jaam (40 peatust)
Jõhvi Bussijaam
Postkontor
Rahu
Jõhvi Kalmistu
Lydia Koidula
Virumaa Kolledž
Keskallee
Apteek
Saka Tee
Alu
Aa
Aia
Voorepera
Moldova
Varja
Kiviõli Teerist
Kalmeistri
Mustmätta
Lüganuse
Püssi
Lüganuse
Männiku
Erra-Liiva
Staadioni
Soo
Keskuse
Kunstikooli
Raudtee
Uus
Pargi
Karja
Irvala
Küttejõu Rist
Graniidi
Vana-Sillaotsa
Maidla
Savala
Maidla
Maidla Tee
Kiviõli Jaam
90C KKK
Millal alustab 90C buss sõitmist?
Teenused liinil 90C buss algavad 18:25 järgnevatel päevadel pühapäev, esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede, laupäev.
Millal lõpetab 90C buss sõitmise?
Teenused liinil 90C buss peatuvad 18:25 järgnevatel päevadel pühapäev, esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede, laupäev
Millal 90C buss saabub?
Millal tuleb järgmine liin Kiviõli Jaam buss? Vaata Vaata live saabumisaegu reaalajas saabuvate liinide informatsiooni ja ajagraafikut liinil Kiviõli Jaam buss mis on sinu jaoks kõige lähedamal.
Kas minu lähedal on 90C buss peatus?
Vajuta siia, et vaadata lähimat 90C buss peatus.
MK Reis-X Osaühing buss Teavitused
Vaata kõiki uuendusi 90C (alates Jõhvi Bussijaam), sealhulgas reaalajas olekuinfo, buss hilinemised, marsruutide ja peatuste asukoha muutused ning muud teenuse muudatused. Saad 90C (Kiviõli Jaam) reaalajas kaardivaate ja jälgida buss liikumist kaardil. Lae rakendus alla, et näha kogu MK Reis-X Osaühing infot kohe.
90C liin buss hind
MK Reis-X Osaühing 90C (Kiviõli Jaam) hinnad võivad muutuda mitmete tegurite alusel. Lisateavet MK Reis-X Osaühing piletite hinna kohta leiate Mooviti rakendusest või MK Reis-X Osaühing ametlikult kodulehelt.
90C (MK Reis-X Osaühing)
Liini 90C buss esimeseks peatuseks on Jõhvi Bussijaam ja viimaseks on Kiviõli Jaam. 90C (Kiviõli Jaam) sõidab vahemikus iga päev.
Lisainfo: 90C omab 40 peatust ning selle marsruudi kogukestuseks on umbes 65 minutit.
Oled teel? Vaata, miks üle 1.5 miljoni kasutaja peab Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Moovit pakub sulle ühistranspordifirma MK Reis-X Osaühing soovitatavaid marsruute, buss reaalajas jälgimist, live suunajuhiseid, liini marsruudi kaarte linnas Eesti ning aitab leida lähimat 90C buss peatust. Pole internetiühendust? Lae alla võrguühenduseta kaart ja buss sõiduplaan 90C buss jaoks.
Liini 90C reaalajas ühissõiduki buss jälgimine
Jälgi liini 90C (Kiviõli Jaam) asukohta kaardil reaalajas. Kasuta äppi Moovit liini 90C buss või MK Reis-X Osaühing buss jälgimiseks ja ära jää enam maha ühestki ühistsõidukist buss.
Kasutage rakendust reisiplaneerijana koos MK Reis-X Osaühing või tramm, käru, raudtee, buss või praam, et planeerida oma marsruuti Eesti piirkonnas. Reisiplaneerija näitab ajakohastatud andmeid MK Reis-X Osaühing ja iga buss, sealhulgas 90C liini Eesti kohta
90C - Teised suunad
MK Reis-X Osaühing linnas Eesti
- 348 - Pärnu - Paide - Rakvere/ Sõiduplaan
- 91A - Kiviõli - Purtse - Jõhvi - Keskhaigla/ Sõiduplaan
- 26 - Haapsalu - Palivere - Risti - Ellamaa OSALISELT NÕUDELIIN/ Sõiduplaan
- 2 - Uuemõisa - Holmi/ Sõiduplaan
- 34 - Linnamäe - Herjava - Uuemõisa - Haapsalu/ Sõiduplaan
- 95B - Kiviõli - Säde - Kiviõli - Soonurme - Rääsa - Kiviõli/ Sõiduplaan
- 383 - Rakvere - Jõgeva - Tartu/ Sõiduplaan
- 23A - Haapsalu - Ridala - Kesu - Martna/ Sõiduplaan
- 95 - Soonurme - Kiviõli/ Sõiduplaan
- 36 - Haapsalu - Taebla - Palivere/ Sõiduplaan
- 732 - Tallinn - Risti - Haapsalu/ Sõiduplaan
- 37 - Hullo - Sadam - Hullo OSALISELT NÕUDELIIN/ Sõiduplaan
- 23 - Haapsalu - Võnnu - Martna/ Sõiduplaan
- 90 - Kiviõli - Jõhvi/ Sõiduplaan
- 3 - Lihula maantee - Männiku tee - Kastani - Holmi/ Sõiduplaan
- 1 - Kalda - Rohuküla sadam/ Sõiduplaan
- 10 - Haapsalu - Sepaküla - Ahli - Mägari - Haapsalu/ Sõiduplaan
- 513 - Püssi - Kiviõli - Vaeküla - Rakvere/ Sõiduplaan
- 33 - Haapsalu - Turvalepa - Uugla - Linnamäe/ Sõiduplaan
- 367 - Rakvere - Haljala - Tallinn/ Sõiduplaan