Liin S10
Saue kool - Ääsmäe - Maidla - Kiisa
Hansabuss AS
Hansabuss AS S10 buss Marsruudi sõiduplaan ja peatused (Uuendatud)
S10 buss (Trelli Tee) omab 4 peatust väljub peatusest Kiisa Jaam ja lõpp-peatuseks on Trelli Tee.
S10 buss sõidugraafiku ülevaade järgmisel nädalal:See väljub kord päevas jaamast
17:05. Sellel nädalal töötab päevadel argipäev.
Vali altpoolt mistahes S10 buss peatust, et saada uuendatud reaalajas sõiduplaane ja näha marsruuti kaardil.
Suund: Trelli Tee (4 peatust)
Kiisa Jaam
Kiisa Keskus
Männi
Trelli Tee
S10 KKK
Millal alustab S10 buss sõitmist?
Teenused liinil S10 buss algavad 17:05 järgnevatel päevadel esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede.
Millal lõpetab S10 buss sõitmise?
Teenused liinil S10 buss peatuvad 17:05 järgnevatel päevadel esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede
Millal S10 buss saabub?
Millal tuleb järgmine liin Saue kool - Ääsmäe - Maidla - Kiisa buss? Vaata Vaata live saabumisaegu reaalajas saabuvate liinide informatsiooni ja ajagraafikut liinil Saue kool - Ääsmäe - Maidla - Kiisa buss mis on sinu jaoks kõige lähedamal.
Kas minu lähedal on S10 buss peatus?
Vajuta siia, et vaadata lähimat S10 buss peatus.
Hansabuss AS Teavitused
Vaata kõiki uuendusi S10 (alates Kiisa Jaam), sealhulgas reaalajas olekuinfo, buss hilinemised, marsruutide ja peatuste asukoha muutused ning muud teenuse muudatused. Saad S10 (Trelli Tee) reaalajas kaardivaate ja jälgida buss liikumist kaardil. Lae rakendus alla, et näha kogu Hansabuss AS infot kohe.
S10 liin buss hind
Hansabuss AS S10 (Trelli Tee) hinnad võivad muutuda mitmete tegurite alusel. Lisateavet Hansabuss AS piletite hinna kohta leiate Mooviti rakendusest või Hansabuss AS ametlikult kodulehelt.
S10 (Hansabuss AS)
Liini S10 buss esimeseks peatuseks on Kiisa Jaam ja viimaseks on Trelli Tee. S10 (Trelli Tee) sõidab vahemikus argipäev.
Lisainfo: S10 omab 4 peatust ning selle marsruudi kogukestuseks on umbes 25 minutit.
Oled teel? Vaata, miks üle 1.5 miljoni kasutaja peab Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Moovit pakub sulle ühistranspordifirma Hansabuss AS soovitatavaid marsruute, buss reaalajas jälgimist, live suunajuhiseid, liini marsruudi kaarte linnas Eesti ning aitab leida lähimat S10 buss peatust. Pole internetiühendust? Lae alla võrguühenduseta kaart ja buss sõiduplaan S10 buss jaoks.
Liini S10 reaalajas ühissõiduki buss jälgimine
Jälgi liini S10 (Trelli Tee) asukohta kaardil reaalajas. Kasuta äppi Moovit liini S10 buss või Hansabuss AS buss jälgimiseks ja ära jää enam maha ühestki ühistsõidukist buss.
Kasutage rakendust reisiplaneerijana koos Hansabuss AS või tramm, käru, raudtee, buss või praam, et planeerida oma marsruuti Eesti piirkonnas. Reisiplaneerija näitab ajakohastatud andmeid Hansabuss AS ja iga buss, sealhulgas S10 liini Eesti kohta
S10 - Teised suunad
Hansabuss AS linnas Eesti
- 137 - Vääna-Jõesuu - Tabasalu - Tallinn/ Sõiduplaan
- 127 - Tallinn - Tabasalu - Sõrve - Vääna - Keila-Joa - Klooga/ Sõiduplaan
- V4 - Haabneeme - Leppneeme - Randvere - Mähe - Viimsi - Haabneeme/ Sõiduplaan
- V2 - Haabneeme - Leppneeme - Randvere/ Sõiduplaan
- SN2 - Ellamaa - Turba - Nissi/ Sõiduplaan
- 55 - Rakvere - Vinni - Tudu - Tudulinna/ Sõiduplaan
- K12 - Rõõmu - Raudteejaam - Kirik - Tervisekeskus - SOS/ Sõiduplaan
- 12 - Rakke - Koeru - Aruküla/ Sõiduplaan
- V4A - Haabneeme - Tammneeme - Randvere - Mähe - Viimsi - Haabneeme/ Sõiduplaan
- 111 - Tallinn - Tabasalu - Vatsla - Harku - Tallinn/ Sõiduplaan
- SV11 - Saku - Kajamaa - Tagadi - Kurtna - Kajamaa - Saku/ Sõiduplaan
- 10 - Rakke - Kiltsi - Väike-Maarja - Tamsalu/ Sõiduplaan
- SV16 - Saku raudteejaam - Uusmäe/ Sõiduplaan
- S5 - Saue - Koidu - Laagri - Alliku/ Sõiduplaan
- K28 - Kohila - Krimmiküla - Adila - Hageri - Kohila/ Sõiduplaan
- R12 - Lagedi kool - Tuulevälja - Seli - Pajupea - Jüri Gümnaasium/ Sõiduplaan
- 41 - Rakvere - Viru-Kabala - Sonda/ Sõiduplaan
- 48 - Rakvere - Veltsi/ Sõiduplaan
- 128A - Tallinn - Tabasalu - Vääna-Jõesuu - Klooga/ Sõiduplaan