15 - Rakvere Bussijaam Ajakava Argipäev Ajagraafikud Peatus Väljumine #1 Väljumine #2 Väljumine #3 Väljumine #4 Väljumine #5 Väljumine #6 Väljumine #7 Väljumine #8 Väljumine #9 Väljumine #10 Väljumine #11 Väljumine #12 Väljumine #13 Väljumine #14 Kunda Pargi 6:20 6:45 7:35 8:00 8:50 10:50 12:50 13:50 14:50 16:00 17:15 17:55 18:55 20:55 Kunda 6:25 6:55 7:45 8:10 9:00 11:00 13:00 14:00 15:00 16:10 17:20 18:00 19:00 21:00 Alajaam 6:26 6:56 7:46 8:11 9:01 11:01 13:01 14:01 15:01 16:11 17:21 18:01 19:01 21:01 Selja Tee 6:27 6:57 7:47 8:12 9:02 11:02 13:02 14:02 15:02 16:12 17:22 18:02 19:02 21:02 Ojaküla 6:29 6:59 7:49 8:14 9:04 11:04 13:04 14:04 15:04 16:14 17:24 18:04 19:04 21:04 Kunda-Aru 6:30 7:00 7:50 8:15 9:05 11:05 13:05 14:05 15:05 16:15 17:25 18:05 19:05 21:05 Andja 6:31 7:01 7:51 8:16 9:06 11:06 13:06 14:06 15:06 16:16 17:26 18:06 19:06 21:06 Katela 6:34 7:04 7:54 8:19 9:09 11:09 13:09 14:09 15:09 16:19 17:29 18:09 19:09 21:08 Salumäe 6:35 7:05 7:55 8:20 9:10 11:10 13:10 14:10 15:10 16:20 17:30 18:10 19:10 21:09 Essu 6:37 7:08 7:58 8:23 9:13 11:13 13:13 14:13 15:13 16:23 17:33 18:12 19:12 21:11 Põdruse Teemaja 6:39 7:10 8:00 8:25 9:15 11:15 13:15 14:15 15:15 16:25 17:35 18:14 19:14 21:13 Põdruse 6:40 7:11 8:01 8:26 9:16 11:16 13:16 14:16 15:16 16:26 17:36 18:15 19:15 21:14 Arkna Teemeister 6:42 7:13 8:03 8:28 9:18 11:18 13:18 14:18 15:18 16:28 17:38 18:17 19:17 21:16 Arkna 6:43 7:14 8:04 8:29 9:19 11:19 13:19 14:19 15:19 16:29 17:39 18:18 19:18 21:17 Aluvere Tee 6:45 7:16 8:06 8:31 9:21 11:20 13:20 14:20 15:20 16:30 17:40 18:19 19:19 21:18 Lihakombinaat 6:46 7:17 8:07 8:32 9:22 11:21 13:21 14:21 15:21 16:31 17:41 18:20 19:20 21:19 Lihakombinaat - 7:18 - - - - - - - - - - - - Roodevälja 6:47 7:19 8:08 8:33 9:23 11:22 13:22 14:22 15:22 16:32 17:42 18:21 19:21 21:20 Papiaru 6:48 7:20 8:09 8:34 9:24 11:23 13:23 14:23 15:23 16:33 17:43 18:22 19:22 21:21 Arkna Tee 6:49 7:21 8:10 8:35 9:25 11:24 13:24 14:23 15:23 16:33 17:43 18:22 19:22 21:21 Võidu 6:51 7:23 8:12 8:37 9:27 11:26 13:26 14:25 15:25 16:35 17:45 18:24 19:24 21:23 Lai 6:52 7:25 8:13 8:38 9:28 11:27 13:27 14:26 15:26 16:36 17:46 18:25 19:25 21:25 Rakvere Bussijaam 6:54 7:26 8:15 8:40 9:30 11:29 13:29 14:28 15:28 16:38 17:48 18:27 19:27 21:26
laupäev Ajagraafikud Peatus Väljumine #1 Väljumine #2 Väljumine #3 Väljumine #4 Väljumine #5 Väljumine #6 Väljumine #7 Väljumine #8 Kunda Pargi 6:45 8:50 10:50 12:50 13:50 16:00 17:55 20:55 Kunda 6:55 9:00 11:00 13:00 14:00 16:10 18:00 21:00 Alajaam 6:56 9:01 11:01 13:01 14:01 16:11 18:01 21:01 Selja Tee 6:57 9:02 11:02 13:02 14:02 16:12 18:02 21:02 Ojaküla 6:59 9:04 11:04 13:04 14:04 16:14 18:04 21:04 Kunda-Aru 7:00 9:05 11:05 13:05 14:05 16:15 18:05 21:05 Andja 7:01 9:06 11:06 13:06 14:06 16:16 18:06 21:06 Katela 7:04 9:09 11:09 13:09 14:09 16:19 18:09 21:08 Salumäe 7:05 9:10 11:10 13:10 14:10 16:20 18:10 21:09 Essu 7:08 9:13 11:13 13:13 14:13 16:23 18:12 21:11 Põdruse Teemaja 7:10 9:15 11:15 13:15 14:15 16:25 18:14 21:13 Põdruse 7:11 9:16 11:16 13:16 14:16 16:26 18:15 21:14 Arkna Teemeister 7:13 9:18 11:18 13:18 14:18 16:28 18:17 21:16 Arkna 7:14 9:19 11:19 13:19 14:19 16:29 18:18 21:17 Aluvere Tee 7:16 9:21 11:20 13:20 14:20 16:30 18:19 21:18 Lihakombinaat 7:17 9:22 11:21 13:21 14:21 16:31 18:20 21:19 Roodevälja 7:18 9:23 11:22 13:22 14:22 16:32 18:21 21:20 Papiaru 7:19 9:24 11:23 13:23 14:23 16:33 18:22 21:21 Arkna Tee 7:20 9:25 11:24 13:24 14:23 16:33 18:22 21:21 Võidu 7:22 9:27 11:26 13:26 14:25 16:35 18:24 21:23 Lai 7:23 9:28 11:27 13:27 14:26 16:36 18:25 21:25 Rakvere Bussijaam 7:25 9:30 11:29 13:29 14:28 16:38 18:27 21:26
pühapäev Ajagraafikud Peatus Väljumine #1 Väljumine #2 Väljumine #3 Väljumine #4 Väljumine #5 Väljumine #6 Väljumine #7 Kunda Pargi 6:45 8:50 10:50 12:50 16:00 18:05 20:55 Kunda 6:55 9:00 11:00 13:00 16:10 18:10 21:00 Alajaam 6:56 9:01 11:01 13:01 16:11 18:11 21:01 Selja Tee 6:57 9:02 11:02 13:02 16:12 18:12 21:02 Ojaküla 6:59 9:04 11:04 13:04 16:14 18:14 21:04 Kunda-Aru 7:00 9:05 11:05 13:05 16:15 18:15 21:05 Andja 7:01 9:06 11:06 13:06 16:16 18:16 21:06 Katela 7:04 9:09 11:09 13:09 16:19 18:19 21:08 Salumäe 7:05 9:10 11:10 13:10 16:20 18:20 21:09 Essu 7:08 9:13 11:13 13:13 16:23 18:22 21:11 Põdruse Teemaja 7:10 9:15 11:15 13:15 16:25 18:24 21:13 Põdruse 7:11 9:16 11:16 13:16 16:26 18:25 21:14 Arkna Teemeister 7:13 9:18 11:18 13:18 16:28 18:27 21:16 Arkna 7:14 9:19 11:19 13:19 16:29 18:28 21:17 Aluvere Tee 7:16 9:21 11:20 13:20 16:30 18:29 21:18 Lihakombinaat 7:17 9:22 11:21 13:21 16:31 18:30 21:19 Roodevälja 7:18 9:23 11:22 13:22 16:32 18:31 21:20 Papiaru 7:19 9:24 11:23 13:23 16:33 18:32 21:21 Arkna Tee 7:20 9:25 11:24 13:24 16:33 18:32 21:21 Võidu 7:22 9:27 11:26 13:26 16:35 18:34 21:23 Lai 7:23 9:28 11:27 13:27 16:36 18:35 21:25 Rakvere Bussijaam 7:25 9:30 11:29 13:29 16:38 18:37 21:26
Hansabuss AS Bus sõiduplaan - 15 (Rakvere Bussijaam) Hansabuss AS Bus sõiduplaan 15 liinil, Rakvere Bussijaam, pakub reisijatele usaldusväärset ajakava. Sõiduplaan kehtib peatusest Kunda Pargi jaam peatuseni Rakvere Bussijaam jaam, kuid graafikut võidakse erinevatel põhjustel uuendada.
Saad näha Bus veebipõhist sõiduplaani reaalajas või vaadata prinditavat versiooni. Planeeri oma reisi tänase, homse, argipäevase või nädalavahetuse sõiduplaani järgi meie usaldusväärse ja ajakohase Hansabuss AS graafiku abil. Uuendame 15 sõiduplaani sihtkohast Kunda sihtkohta Rakvere kord päevas südaööl.
Viimati uuendatud 25. juuni 2024
15 Alternatiivsed sõiduplaanid