Koskelan Halli-linja
HSL Tram
HSL Tram 1H raitiovaunu Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
1H-raitiovaunulla (Koskelan Halli) on 12 asemaa alkaen asemalta Pohjolanaukio ja päättyen asemalle Sumatrantie.
Valitse alta mikä tahansa 1H-raitiovaunun asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Koskelan Halli (12 pysäkkiä)
Pohjolanaukio
Metsolantie
Käpylänaukio
Kimmontie
Koskelantie
Velodromi
Mäkelänrinne
Rautalammintie
Hattulantie
Paavalin Kirkko
Kumpulan Kampus
Sumatrantie
1H UKK
Mihin aikaan 1H raitiovaunu aloittaa kulkemisen?
Palvelut 1H raitiovaunu -pysäkillä klo 21:12 päivnä sunnuntai.
Mihin aikaan 1H raitiovaunu lopettaa kulkemisen?
Palvelut 1H raitiovaunu -pysäkillä klo 21:44 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Milloin 1H raitiovaunu saapuu?
Milloin Koskelan Halli raitiovaunu -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Koskelan Halli raitiovaunu aikataulut.
Kuinka paljon maksaa 1H (Koskelan Halli) raitiovaunu?
Koskelan Halli (Koskelan Halli) raitiovaunu-lippu maksaa noin €2.80.
Onko lähelläni 1H raitiovaunu asema?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 1H raitiovaunu asema.
1H-raitiovaunu -aikataulu
1H raitiovaunu linja kulkee päivittäin. Säännölliset aikataulut: 21:20 - 21:44
Päivä | Kulkuajat | Vuoroväli (min) |
---|---|---|
ma | 21:20 - 21:44 | 12 |
ti | 21:20 - 21:44 | 12 |
ke | 21:20 - 21:44 | 12 |
to | 21:20 - 21:44 | 12 |
pe | 21:20 - 21:44 | 12 |
la | 21:38 - 22:25 | 11 - 12 |
su | 21:12 - 22:17 | 14 - 31 |
HSL Tram:n raitiovaunupalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 1H (asemalta Pohjolanaukio), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, raitiovaunu viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 1H (Koskelan Halli) ja seuraa liikennettä raitiovaunu sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki HSL Tram tiedot nyt.
1H -linjan raitiovaunu-maksu
HSL Tram 1H (Koskelan Halli) kyydin hinta on noin €2.80. Hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden perusteella. Lisätietoja yrityksen HSL Tram lippukustannuksista on Moovit-sovelluksessa tai HSL Tram:n virallisella verkkosivustolla.
1H (HSL Tram)
1H-raitiovaunun ensimmäinen pysäkki on Pohjolanaukio ja viimeinen pysäkki on Sumatrantie. 1H (Koskelan Halli) kulkee joka päivä.
Lisätietoa: 1H -linjalla on 12 asemaa sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 15 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle HSL Tram -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen raitiovaunuseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Helsinki, sekä se auttaa löytämään lähimmät 1H-raitiovaunu-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja raitiovaunu-aikataulu 1H-raitiovaunu-linjalle.
Linjojen 1H reaaliaikainenraitiovaunu seuranta
Seuraa linjaa 1H (Koskelan Halli) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 1H raitiovaunu -seurantasovelluksenaHSL Tram raitiovaunu, niin et koskaan jää paitsi raitiovaunu reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle HSL Tram tai matkasuunnittelijana alueelle metro, raitiovaunu, juna, bussi tai lautta suunnitellaksesi reitin ympäri Helsinki. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista HSL Tram ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 1H, Helsinki
1H - Vaihtoehtoiset ohjeet
HSL Tram -yhtiön linjat kaupungissa Helsinki
- 6H - Arabia - Vallila/ Aikataulu
- 3 - Olympiaterminaali - Eira - Rautatieasema - Kallio - Meilahti/ Aikataulu
- 9B - Länsiterminaali - Rautatieasema - Linjat/ Aikataulu
- 8H - Arabia - Vallila
- 2H - Messukeskus - Töölön halli/ Aikataulu
- 3H - Pikku Huopalahti - Alppila - Ooppera/ Aikataulu
- 5 - Katajanokan terminaali - Rautatieasema/ Aikataulu
- 9N - Jätkäsaari - Rautatieasema - Kallio - Ilmala/ Aikataulu
- 6 - Eiranranta - Rautatieasema - Sörnäinen (M) - Arabia/ Aikataulu
- 2 - Olympiaterm. - Rautatieas. - Kamppi - Töölö - Messukeskus/ Aikataulu
- 10 - Kirurgi - Töölö - Meilahti - Pikku Huopalahti/ Aikataulu
- 9 - Länsiterminaali - Rautatieas. - Kallio - Pasila as. - Ilmala/ Aikataulu
- 8T - Länsiterm. - Ruoholahti (M) - Töölö - Sörnäinen (M) - Arabia
- 5H - Katajanokan term - Rautatieas - Kamppi - Töölö -Ruusulankatu/ Aikataulu
- 7 - Länsiterm. - Kruununhaka - Sörn. (M) - Pasila - Meilahden s./ Aikataulu
- 9H - Ilmala - Pasila as. - Koskelan halli/ Aikataulu
- 8 - Jätkäsaari - Töölö - Sörnäinen (M) - Arabia
- 4 - Katajanokka - Töölö - Meilahti - Munkkiniemi/ Aikataulu
- 7H - Meilahden sairaala - Pasila as. - Koskelan halli/ Aikataulu