41-linja
Pohjois-Haagan As.
HSL
HSL 41 bussi Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
41-bussilla (Pohjois-Haagan As.) on 26 pysäkkiä alkaen asemalta Kamppi (Lähiliikenneterminaali) ja päättyen asemalle Pohjois-Haagan Asema.
Valitse alta mikä tahansa 41-bussin asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Pohjois-Haagan As. (26 pysäkkiä)
Kamppi (Lähiliikenneterminaali)
Hanken
Apollonkatu
Töölöntori
Linnankoskenkatu
Töölöntulli
Kuusitie
Tilkka
Ruskeasuo
Ruskeasuon Varikko
Talontie
Vihdintie
Riistavuori
Angervotie
Haagan Urheilukenttä
Palokaivon Aukio
Tunnelitie
Mäkipellon Aukio
Haagan Ammattikoulu
Eliel Saarisen Tie
Thalianaukio
Ida Aalbergin Tie
Näyttelijäntie 22
Näyttelijäntie
Lassila
Pohjois-Haagan Asema
41 UKK
Mihin aikaan 41 bussi aloittaa kulkemisen?
Palvelut 41 bussi -pysäkillä klo 05:31 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, perjantai.
Mihin aikaan 41 bussi lopettaa kulkemisen?
Palvelut 41 bussi -pysäkillä klo 23:26 päivnä sunnuntai, maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai, lauantai.
Milloin 41 bussi saapuu?
Milloin Pohjois-Haagan As. Bussi -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Pohjois-Haagan As. Bussi aikataulut.
Kuinka paljon maksaa 41 (Pohjois-Haagan As.) bussi?
Pohjois-Haagan As. (Pohjois-Haagan As.) bussi-lippu maksaa noin €2.80.
Kulkeeko toimijan HSL linja 41 bussi seuraavana päivänä: Helatorstai?
Linjan 41 bussi toiminta-ajat voivat muuttua seuraavana päivänä: Helatorstai. Tarkista Moovit-sovelluksesta viimeisimmät muutokset ja reaaliaikaiset päivitykset.
Onko lähelläni 41 bussi pysäkki?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 41 bussi pysäkki.
41-bussi -aikataulu
41 bussi reitti kulkee päivittäin. Säännölliset aikataulut: 05:31 - 23:26
Päivä | Kulkuajat | Vuoroväli (min) |
---|---|---|
ma | 05:31 - 23:26 | 15 - 29 |
ti | 05:31 - 23:26 | 15 - 29 |
ke | 05:31 - 23:26 | 15 - 29 |
to | 06:23 - 23:26 | 20 - 30 |
pe | 05:31 - 23:26 | 15 - 29 |
la | 06:23 - 23:26 | 20 - 30 |
su | 06:23 - 23:26 | 20 - 30 |
HSL:n bussipalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 41 (asemalta Kamppi (Lähiliikenneterminaali)), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, bussi viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 41 (Pohjois-Haagan As.) ja seuraa liikennettä bussi sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki HSL tiedot nyt.
41 -linjan bussi-maksu
HSL 41 (Pohjois-Haagan As.) kyydin hinta on noin €2.80. Hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden perusteella. Lisätietoja yrityksen HSL lippukustannuksista on Moovit-sovelluksessa tai HSL:n virallisella verkkosivustolla.
41 (HSL)
41-bussin ensimmäinen pysäkki on Kamppi (Lähiliikenneterminaali) ja viimeinen pysäkki on Pohjois-Haagan Asema. 41 (Pohjois-Haagan As.) kulkee joka päivä.
Lisätietoa: 41 -linjalla on 26 pysäkkiä sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 35 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle HSL -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen bussiseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Helsinki, sekä se auttaa löytämään lähimmät 41-bussi-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja bussi-aikataulu 41-bussi-linjalle.
Linjojen 41 reaaliaikainenBussi seuranta
Seuraa linjaa 41 (Pohjois-Haagan As.) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 41 bussi -seurantasovelluksenaHSL bussi, niin et koskaan jää paitsi bussi reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle HSL tai matkasuunnittelijana alueelle Metro, Raitiovaunu, Juna, Bussi tai Lautta suunnitellaksesi reitin ympäri Helsinki. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista HSL ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 41, Helsinki
41 - Vaihtoehtoiset ohjeet
HSL -yhtiön linjat kaupungissa Helsinki
- 736B - Nikinmäki-Leppäkorpi-Korso/ Aikataulu
- 711K - Hakaniemi-Kuusikko-Tikkurila/ Aikataulu
- 572 - Mellunmäki-Martinlaakso/ Aikataulu
- 978 - Keinukallio-Sorsakorpi-Keravan asema/ Aikataulu
- 831K - Itäkeskus(M)-Östersundom-Karhusaari-Landbo/ Aikataulu
- 915BK - Kuntakeskus-Siuntion kk.-Annila-Järvinummi/ Aikataulu
- 116 - Tapiola-Pohjois-Tapiola/ Aikataulu
- 349B - Lepsämänjoki-Kalajärvi/ Aikataulu
- 841B - Söderkulla-Nikkilä/ Aikataulu
- 94A - Kotikonnuntie-Kontula(M)-Kivikko-Kontula(M)/ Aikataulu
- 500 - Itäkeskus(M)-Pasila-Munkkivuori/ Aikataulu
- 913BK - Kuntakeskus-Störsvik-Kela-Karskog-Västerby
- 642K - Leinelä-Ruotsinkylä-Lahela-Hyrylä/ Aikataulu
- 231N - Elielinaukio-Leppävaara-Lintuvaara-Vanhakartano/ Aikataulu
- 713B - Hakunilan palvelulinja/ Aikataulu
- 71 - Rautatientori-Pihlajisto-Pihlajamäki-Malmi/ Aikataulu
- 345N - Elielinaukio-Hämeenkylä-Rinnekoti/ Aikataulu
- 788K - Rautatientori-Kuninkaanmäki-Nikkilä-Hinthaara-Porvoo/ Aikataulu
- 202 - Vermonniitty-Leppävaara-Helmipöllönmäki/ Aikataulu
- 66 - Rautatientori-Maunula-Länsi-Pakila-Paloheinä/ Aikataulu