909K-linja
Oitmäki
HSL
HSL 909K bussi Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
909K-bussilla (Oitmäki) on 45 pysäkkiä alkaen asemalta Veikkola ja päättyen asemalle Myllypellontie.
Valitse alta mikä tahansa 909K-bussin asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Oitmäki (45 pysäkkiä)
Veikkola
Vuorenmäen Koulu
Lohantie
Eerikinkartano
Kurkisto
Heparintie
Poutakallio
Eskonmäentie
Ristinummentie
Isoniityntie
Petäjärventie
Prasi
Sjökulla
Hepari
Sjökulla Skola
Kylmälä
Bergantie
Lugnet
Heinäkytö
Sannas
Sannaksentie
Haapaniementie
Lillängintie
Stenbackantie
Sandsdal
Karhusuontie
Evitskogin Vpk
Evitskog
Louhosmäki
Solvik
Åkervikintie
Juusjärventie
Bässnäs
Bredvassintie
Höylätie
Kolkanpääntie
Backafallintie
Naulatie
Nurmelantie
Lapinkyläntie
Lapinkylä
Lapinkylän Rantatie
Kauhalantie
Myllypellonkuja
Myllypellontie
909K UKK
Mihin aikaan 909K bussi aloittaa kulkemisen?
Palvelut 909K bussi -pysäkillä klo 12:20 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, perjantai.
Mihin aikaan 909K bussi lopettaa kulkemisen?
Palvelut 909K bussi -pysäkillä klo 14:20 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, perjantai.
Milloin 909K bussi saapuu?
Milloin Oitmäki Bussi -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Oitmäki Bussi aikataulut.
Kuinka paljon maksaa 909K (Oitmäki) bussi?
Oitmäki (Oitmäki) bussi-lippu maksaa noin €2.80.
Kulkeeko toimijan HSL linja 909K bussi seuraavana päivänä: Helatorstai?
Linjan 909K bussi toiminta-ajat voivat muuttua seuraavana päivänä: Helatorstai. Tarkista Moovit-sovelluksesta viimeisimmät muutokset ja reaaliaikaiset päivitykset.
Onko lähelläni 909K bussi pysäkki?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 909K bussi pysäkki.
909K-bussi -aikataulu
909K-bussi reitti kulkee maanantai, tiistai, keskiviikko, perjantai. Säännölliset kulkuajat: 12:20 - 14:20
Päivä | Kulkuajat | Vuoroväli (min) |
---|---|---|
ma | 12:20 - 14:20 | 58 - 62 |
ti | 12:20 - 14:20 | 58 - 62 |
ke | 12:20 - 14:20 | 58 - 62 |
to | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
pe | 12:20 - 14:20 | 58 - 62 |
la | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
su | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
HSL:n bussipalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 909K (asemalta Veikkola), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, bussi viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 909K (Oitmäki) ja seuraa liikennettä bussi sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki HSL tiedot nyt.
909K -linjan bussi-maksu
HSL 909K (Oitmäki) kyydin hinta on noin €2.80. Hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden perusteella. Lisätietoja yrityksen HSL lippukustannuksista on Moovit-sovelluksessa tai HSL:n virallisella verkkosivustolla.
909K (HSL)
909K-bussin ensimmäinen pysäkki on Veikkola ja viimeinen pysäkki on Myllypellontie. 909K (Oitmäki) kulkee maanantai, tiistai, keskiviikko, perjantai.
Lisätietoa: 909K -linjalla on 45 pysäkkiä sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 38 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle HSL -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen bussiseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Helsinki, sekä se auttaa löytämään lähimmät 909K-bussi-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja bussi-aikataulu 909K-bussi-linjalle.
Linjojen 909K reaaliaikainenBussi seuranta
Seuraa linjaa 909K (Oitmäki) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 909K bussi -seurantasovelluksenaHSL bussi, niin et koskaan jää paitsi bussi reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle HSL tai matkasuunnittelijana alueelle Metro, Raitiovaunu, Juna, Bussi tai Lautta suunnitellaksesi reitin ympäri Helsinki. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista HSL ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 909K, Helsinki
909K - Vaihtoehtoiset ohjeet
HSL -yhtiön linjat kaupungissa Helsinki
- 246K - Espoon keskus-Kellonummi-Röylä/ Aikataulu
- 443 - Kivistö-Vestra/ Aikataulu
- 98 - Itäkeskus(M)-Marjaniemi-Rastila(M)/ Aikataulu
- 249Y - Leppävaara-Kirkkonummi-Siuntio
- 193VK - Nysvidja-Siuntion kylpylä-Siuntion as.-Degerbyntie/ Aikataulu
- 200 - Elielinaukio-Leppävaara-Espoon keskus/ Aikataulu
- 20 - Eira-Kamppi-Munkkivuori/ Aikataulu
- 431 - Elielinaukio-Kivistö/ Aikataulu
- 456 - Kamppi-Kivistö as.-Luhtaanmäki(-Klaukkala-Nurmijärvi)/ Aikataulu
- 915BK - Kuntakeskus-Siuntion kk.-Annila-Järvinummi/ Aikataulu
- 915A - Kuntakeskus-Siuntion kk.-Järvinummi-Kuntakeskus/ Aikataulu
- 166K - Lasilaakso-Kauklahti-Bassenkylä/ Aikataulu
- 965 - Hyrylä-Jäniksenlinna-Perttu-Jokela/ Aikataulu
- 986 - Nikkilä-Etelä-Paippinen-Järvenpään asema/ Aikataulu
- 213N - Kamppi-Meilahti-Laajalahti-Suvela-Espoon keskus/ Aikataulu
- 108N - Kamppi-Teekkarikylä-Tapiola(M)-Westendinasema/ Aikataulu
- 831K - Itäkeskus(M)-Östersundom-Karhusaari-Landbo/ Aikataulu
- 26 - Ruoholahti-Salmisaari/ Aikataulu
- 77 - Rautatientori-Tattarisuo-Jakomäki/ Aikataulu
- 987 - Nikkilä-Pornainen-Pohjois-Paippinen-Järvenpään asema/ Aikataulu