91T-linja
Pakaa / Orimattila
Lehtimäen Liikenne Oy
Lehtimäen Liikenne Oy 91T bussi Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
91T-bussilla (Pakaa / Orimattila) on 35 pysäkkiä alkaen asemalta Tönnön Koulu ja päättyen asemalle Orimattilan Ya.
91T bussi -aikataulun yhteenveto tulevalle viikolle: se lähtee kerran päivässä 13:20. Toiminnassa tällä viikolla: arkipäivisin.
Valitse alta mikä tahansa 91T-bussin asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Pakaa / Orimattila (35 pysäkkiä)
Tönnön Koulu
Tönnö
Kankaanmäki
Virke Helsingintie
Orimattilan Terveysasema
Niisikuja
Artjärventie
Puistotie
Orimattilan Koulukeskus 2
Peltola
Pakaantie
Elotie
Niittytie
Riihitie
Alhontie
Töyrytie
Tietävälä
Ollostentie
Uusikartano
Pakaantie 552
Pakaantie 710
Lempiahontie
Terriniementie
Pakaa
Tietävälä
Töyrytie
Alhontie
Riihitie
Niittytie
Elotie
Artjärventie
Myllytie
Heinämaantie
Vesitornintie
Orimattilan Ya
91T UKK
Mihin aikaan 91T bussi aloittaa kulkemisen?
Palvelut 91T bussi -pysäkillä klo 13:20 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Mihin aikaan 91T bussi lopettaa kulkemisen?
Palvelut 91T bussi -pysäkillä klo 13:20 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Milloin 91T bussi saapuu?
Milloin Pakaa / Orimattila bussi -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Pakaa / Orimattila bussi aikataulut.
Onko lähelläni 91T bussi pysäkki?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 91T bussi pysäkki.
Lehtimäen Liikenne Oy:n bussipalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 91T (asemalta Tönnön Koulu), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, bussi viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 91T (Pakaa / Orimattila) ja seuraa liikennettä bussi sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki Lehtimäen Liikenne Oy tiedot nyt.
91T -linjan bussi-maksu
Lehtimäen Liikenne Oy 91T (Pakaa / Orimattila) hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden vuoksi. Lisätietoja Lehtimäen Liikenne Oy:n lippujen hinnoista saat Moovit-sovelluksesta tai Lehtimäen Liikenne Oy:n viralliselta verkkosivustolta.
91T (Lehtimäen Liikenne Oy)
91T-bussin ensimmäinen pysäkki on Tönnön Koulu ja viimeinen pysäkki on Orimattilan Ya. 91T (Pakaa / Orimattila) kulkee arkipäivisin.
Lisätietoa: 91T -linjalla on 35 pysäkkiä sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 55 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle Lehtimäen Liikenne Oy -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen bussiseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Helsinki, sekä se auttaa löytämään lähimmät 91T-bussi-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja bussi-aikataulu 91T-bussi-linjalle.
Linjojen 91T reaaliaikainenbussi seuranta
Seuraa linjaa 91T (Pakaa / Orimattila) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 91T bussi -seurantasovelluksenaLehtimäen Liikenne Oy bussi, niin et koskaan jää paitsi bussi reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle Lehtimäen Liikenne Oy tai matkasuunnittelijana alueelle metro, raitiovaunu, juna, bussi tai lautta suunnitellaksesi reitin ympäri Helsinki. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista Lehtimäen Liikenne Oy ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 91T, Helsinki
Lehtimäen Liikenne Oy -yhtiön linjat kaupungissa Helsinki
- 10K - PHKS - Jalkaranta - Kauppatori - Matkakeskus - Nastola kk - Kouvolantie - Rakokivi - Harjuviidantie/ Aikataulu
- 93B - Virenojan koulu - Heinämaa - Montari - Orimattila/ Aikataulu
- 9K - Kauppatori - Harjuviidantie - Metsämaa/ Aikataulu
- 60 - Orimattila - Lahti/ Aikataulu
- 74 - Pirttiniemi - Kaivokatu/ Aikataulu
- 98 - Mäntyläntie th - Rakokivi/ Aikataulu
- 41 - Lahti - Vääksy/ Aikataulu
- 45A - Vääksy - Urajärvi/ Aikataulu
- 90K - Orimattilan koulukeskus - Luhtikylä - Kokki-Henna - Orimattila/ Aikataulu
- 92 - Kurunkulma - Karkkula - Mallusjoki - Orimattila/ Aikataulu
- 90 - Kokki-Henna - Luhtikylä - Orimattilan koulukeskus - Jokivarren koulu - Orimattila/ Aikataulu
- 42 - Padasjoki - Lahti/ Aikataulu
- 10K - Kauppatori - Matkakeskus - Nastola kk - Kouvolantie - Rakokivi - Harjuviidantie/ Aikataulu
- 9M - Metsämaa - Kauppatori - Matkakeskus - Villähde - Nastola kk - Rakokivi - Uusikylä/ Aikataulu
- 40A - Lahti - Asikkala kk/ Aikataulu
- 10K - Kauppatori - Matkakeskus - Nastola kk - Kouvolantie - Rakokivi - Harjuviidantie - Pajulahti/ Aikataulu
- 74B - Pirttiniemi - Kaivokatu/ Aikataulu
- 9M - Uusikylä - Rakokivi - Nastola kk - Villähde - Matkakeskus - Kauppatori/ Aikataulu
- 34 - Jalkaranta - Laune - Keskusta - Laune - Jalkaranta/ Aikataulu