94-linja
Artjärvi
Lehtimäen Liikenne Oy
Lehtimäen Liikenne Oy 94 bussi Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
94-bussilla (Artjärvi) on 39 pysäkkiä alkaen asemalta Orimattila Linja-Autoasema ja päättyen asemalle Salmela.
94 bussi -aikataulun yhteenveto tulevalle viikolle: se lähtee kerran päivässä 14:30. Toiminnassa tällä viikolla: arkipäivisin.
Valitse alta mikä tahansa 94-bussin asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Artjärvi (39 pysäkkiä)
Orimattila Linja-Autoasema
Myllytie
Heinämaantie
Vesitornintie
Orimattilan Ya
Puistotie
Orimattilan Koulukeskus 2
Peltola
Piikainkyröntie
Käkelänraitti
Vehkaoja
Vehkojantie
Artjärventie 394
Pyörähtälä
Työsillantie
Heinsuontie
Kiviharjuntie
Vähä-Sorrilantie
Niinikoski
Välitie
Rajasuontie
Kaarnatie
Päivöläntie
Vanhalantie
Ruokojantie
Sammalkoskentie
Köylinjoki
Villikkala
Askelantie
Uudenkyläntie
Myllytie
Ratulantie 194
Ratulantie 144
Ratula
Hietanantie
Ratulansalmi
Vuorenmäki
Taulunportti
Salmela
94 UKK
Mihin aikaan 94 bussi aloittaa kulkemisen?
Palvelut 94 bussi -pysäkillä klo 14:30 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Mihin aikaan 94 bussi lopettaa kulkemisen?
Palvelut 94 bussi -pysäkillä klo 14:30 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Milloin 94 bussi saapuu?
Milloin Artjärvi bussi -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Artjärvi bussi aikataulut.
Onko lähelläni 94 bussi pysäkki?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 94 bussi pysäkki.
Lehtimäen Liikenne Oy:n bussipalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 94 (asemalta Orimattila Linja-Autoasema), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, bussi viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 94 (Artjärvi) ja seuraa liikennettä bussi sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki Lehtimäen Liikenne Oy tiedot nyt.
94 -linjan bussi-maksu
Lehtimäen Liikenne Oy 94 (Artjärvi) hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden vuoksi. Lisätietoja Lehtimäen Liikenne Oy:n lippujen hinnoista saat Moovit-sovelluksesta tai Lehtimäen Liikenne Oy:n viralliselta verkkosivustolta.
94 (Lehtimäen Liikenne Oy)
94-bussin ensimmäinen pysäkki on Orimattila Linja-Autoasema ja viimeinen pysäkki on Salmela. 94 (Artjärvi) kulkee arkipäivisin.
Lisätietoa: 94 -linjalla on 39 pysäkkiä sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 50 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle Lehtimäen Liikenne Oy -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen bussiseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Helsinki, sekä se auttaa löytämään lähimmät 94-bussi-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja bussi-aikataulu 94-bussi-linjalle.
Linjojen 94 reaaliaikainenbussi seuranta
Seuraa linjaa 94 (Artjärvi) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 94 bussi -seurantasovelluksenaLehtimäen Liikenne Oy bussi, niin et koskaan jää paitsi bussi reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle Lehtimäen Liikenne Oy tai matkasuunnittelijana alueelle metro, raitiovaunu, juna, bussi tai lautta suunnitellaksesi reitin ympäri Helsinki. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista Lehtimäen Liikenne Oy ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 94, Helsinki
94 - Vaihtoehtoiset ohjeet
Lehtimäen Liikenne Oy -yhtiön linjat kaupungissa Helsinki
- 10K - PHKS - Jalkaranta - Kauppatori - Matkakeskus - Nastola kk - Kouvolantie - Rakokivi - Harjuviidantie/ Aikataulu
- 93B - Virenojan koulu - Heinämaa - Montari - Orimattila/ Aikataulu
- 45 - Vääksy - Vesivehmaa/ Aikataulu
- 92K - Orimattila - Kurunkulma - Mallusjoki - Karkkula - Orimattila/ Aikataulu
- 74 - Pirttiniemi - Kaivokatu/ Aikataulu
- 41 - Lahti - Vääksy/ Aikataulu
- 9M - Kauppatori - Matkakeskus - Villähde - Nastola kk - Rakokivi - Uusikylä/ Aikataulu
- 70 - Tommola - PHKS/ Aikataulu
- 44 - Pulkkilanharju - Asikkala kk - Vääksy/ Aikataulu
- 71 - Lahti - Heinola kk/ Aikataulu
- 74A - Pirttiniemi - Hevossaari/ Aikataulu
- 92 - Kurunkulma - Karkkula - Mallusjoki - Orimattila/ Aikataulu
- 90 - Kokki-Henna - Luhtikylä - Orimattilan koulukeskus - Jokivarren koulu - Orimattila/ Aikataulu
- 93A - Montari - Heinämaa - Virenojan koulu/ Aikataulu
- 9M - Metsämaa - Kauppatori - Matkakeskus - Villähde - Nastola kk - Rakokivi - Uusikylä/ Aikataulu
- 40A - Lahti - Asikkala kk/ Aikataulu
- 9M - Uusikylä - Rakokivi - Nastola kk - Villähde - Matkakeskus - Kauppatori/ Aikataulu
- 10K - Pajulahti - harjuviidantie - Rakokivi - Kouvolantie - Nastola kk - Matkakeskus - Kauppatori - Jalkaranta - PHKS/ Aikataulu
- 40 - Vääksy - Lahti/ Aikataulu