45-linja
Vesivehmaa
Lehtimäen Liikenne Oy
Lehtimäen Liikenne Oy 45 bussi Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
45-bussilla (Vesivehmaa) on 49 pysäkkiä alkaen asemalta Vääksyn Koulukeskus ja päättyen asemalle Kankaansyrjä L.
45 bussi -aikataulun yhteenveto tulevalle viikolle: se lähtee kerran päivässä 14:30. Toiminnassa tällä viikolla: arkipäivisin.
Valitse alta mikä tahansa 45-bussin asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Vesivehmaa (49 pysäkkiä)
Vääksyn Koulukeskus
Vääksy
Kanava
Oltermanni
Liikekeskus
Anianpellon Koulu
Mikkolantie
Männikkö
Puotitie
Anianmetsä
Salon Th
Kivirinteentie Th
Häkäläntie Th
Salonsaarentie 187
Siltasalmentie Th
Suontaustantie Th
Halkoniementie Th
Huhdintie Th
Salonsaarentie 457
Salonsaarentie 458
Riiheläntie Th
Salonsaari Kääntöpaikka
Loukkuharju
Kaivolantie
Suopellontie
Kopsuon Th
Jenkka
Kankaansyrjä I
Perlammintie I
Kyynätjärventie I
Uudenkuuselantie I
Santasilta I
Sänärintie I
Urajärvi I
Kiiskinlammintie I
Rutalahdentie I
Kekintie I
Kalliorinteentie L
Kekintie L
Rutalahdentie L
Kiiskinlammintie L
Kalliolantie L
Säynätjärventie L
Sänärintie L
Santasilta L
Uudenkuuselantie L
Kyynätjärventie L
Perlammintie L
Kankaansyrjä L
45 UKK
Mihin aikaan 45 bussi aloittaa kulkemisen?
Palvelut 45 bussi -pysäkillä klo 14:30 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Mihin aikaan 45 bussi lopettaa kulkemisen?
Palvelut 45 bussi -pysäkillä klo 14:30 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Milloin 45 bussi saapuu?
Milloin Vesivehmaa bussi -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Vesivehmaa bussi aikataulut.
Onko lähelläni 45 bussi pysäkki?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 45 bussi pysäkki.
45-bussi -aikataulu
45-bussi reitti kulkee arkipäivisin. Säännölliset kulkuajat: 14:30
Päivä | Kulkuajat | Vuoroväli (min) |
---|---|---|
ma | 14:30 | Yksittäinen lähtö |
ti | 14:30 | Yksittäinen lähtö |
ke | 14:30 | Yksittäinen lähtö |
to | 14:30 | Yksittäinen lähtö |
pe | 14:30 | Yksittäinen lähtö |
la | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
su | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
Lehtimäen Liikenne Oy:n bussipalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 45 (asemalta Vääksyn Koulukeskus), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, bussi viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 45 (Vesivehmaa) ja seuraa liikennettä bussi sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki Lehtimäen Liikenne Oy tiedot nyt.
45 -linjan bussi-maksu
Lehtimäen Liikenne Oy 45 (Vesivehmaa) hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden vuoksi. Lisätietoja Lehtimäen Liikenne Oy:n lippujen hinnoista saat Moovit-sovelluksesta tai Lehtimäen Liikenne Oy:n viralliselta verkkosivustolta.
45 (Lehtimäen Liikenne Oy)
45-bussin ensimmäinen pysäkki on Vääksyn Koulukeskus ja viimeinen pysäkki on Kankaansyrjä L. 45 (Vesivehmaa) kulkee arkipäivisin.
Lisätietoa: 45 -linjalla on 49 pysäkkiä sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 50 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle Lehtimäen Liikenne Oy -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen bussiseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Helsinki, sekä se auttaa löytämään lähimmät 45-bussi-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja bussi-aikataulu 45-bussi-linjalle.
Linjojen 45 reaaliaikainenbussi seuranta
Seuraa linjaa 45 (Vesivehmaa) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 45 bussi -seurantasovelluksenaLehtimäen Liikenne Oy bussi, niin et koskaan jää paitsi bussi reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle Lehtimäen Liikenne Oy tai matkasuunnittelijana alueelle metro, raitiovaunu, juna, bussi tai lautta suunnitellaksesi reitin ympäri Helsinki. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista Lehtimäen Liikenne Oy ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 45, Helsinki
45 - Vaihtoehtoiset ohjeet
Lehtimäen Liikenne Oy -yhtiön linjat kaupungissa Helsinki
- 34 - Jalkaranta - Laune - Keskusta - Laune - Jalkaranta/ Aikataulu
- 42 - Padasjoki - Lahti/ Aikataulu
- 93B - Virenojan koulu - Heinämaa - Montari - Orimattila
- 90K - Orimattila - Luhtikylä - Kokki-Henna
- 92 - Huhdanoja - Kurunkulma - Mallusjoki - Orimattila
- 9M - Metsämaa - Kauppatori - Matkakeskus - Villähde - Nastola kk - Rakokivi - Uusikylä/ Aikataulu
- 44 - Vääksy - Asikkala kk - Pulkkilanharju - Vääksy
- 70A - Tommola - Lahti/ Aikataulu
- 41 - Lahti - Vääksy
- 9M - Kauppatori - Matkakeskus - Villähde - Nastola kk - Rakokivi - Uusikylä/ Aikataulu
- 33 - Kukkila - Kauppatori/ Aikataulu
- 47 - Vääksy - Anianpellon koulu - Salonsaari - Vesivehmaa - Paimela
- 70 - Tommola - PHKS/ Aikataulu
- 40 - Vääksy - Lahti/ Aikataulu
- 91K - Orimattila - Jokivarren koulu - Niinikoski - Pakaa - Orimattila
- 94 - Orimattila - Artjärvi
- 93A - Montari - Heinämaa - Virenojan koulu
- 10K - Pajulahti - harjuviidantie - Rakokivi - Kouvolantie - Nastola kk - Matkakeskus - Kauppatori - Jalkaranta - PHKS/ Aikataulu
- 93 - Orimattila - Kuivanto
- 91T - Orimattila - Pakaa - Orimattila