קו 100
אריאל←ראש העין
תנופה (Tnufa)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 100 של תנופה (Tnufa) (מעודכן)
בקו 100 (אריאל←ראש העין) יש 27 תחנות. מסלול הקו מתחיל במגרש כדורגל ומסתיים בת. רכבת ראש העין צפון.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 100 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: אריאל←ראש העין (27 תחנות)
מגרש כדורגל
אוניברסיטת אריאל/רמת הגולן
מעונות סטודנטים/רמת הגולן
רמת הגולן/הגלבוע
התבור/שער הגיא
דרך אפרתה/מצדה
יודפת/מצדה
דרך הציונות/מצדה
דרך הציונות/מבצע הראל
מרכז מסחרי/הציונות
דרך הציונות/מבצע חירם
דרך הציונות/מבצע עובדה
דרך תא''ל אורי בראון/מעלה הגבעה
דרך תא''ל אורי בראון/האצ''ל
העצמאות/דרך עפרון
דרך עפרון/השומרון
מרכז שיקום/דרך עפרון
גנים/הורדים
גנים/הכלניות
גנים/הסביונים
העצמאות/שד. ירושלים
קניון אריאל/דרך רון נחמן
צומת אריאל
צומת גיתי
מסוף אורנית
מחלף ראש העין מזרח
ת. רכבת ראש העין צפון
שאלות ותשובות לגבי קו 100
מתי מתחיל לפעול קו 100?
קו 100 מתחיל לפעול ב-05:50 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 100 מפסיק לעבוד?
קו 100 מפסיק לפעול ב-20:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 100?
כדי לראות מתי קו אריאל←ראש העין האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אריאל←ראש העין הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 100 (אריאל←ראש העין)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אריאל←ראש העין (אריאל←ראש העין) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
יש תחנה של קו האוטובוס 100 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 100 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 100
קו האוטובוס 100, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 05:50 - 20:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:50 - 20:00 | 30 - 105 |
ב׳ | 05:50 - 20:00 | 30 - 105 |
ג׳ | 05:50 - 20:00 | 30 - 105 |
ד׳ | 05:50 - 20:00 | 30 - 105 |
ה׳ | 05:50 - 20:00 | 30 - 105 |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס תנופה (Tnufa)
צפה בכל העדכונים ל100 (מ מגרש כדורגל), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 100 (אריאל←ראש העין) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על תנופה (Tnufa) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 100
תעריף הנסיעה ב100 (אריאל←ראש העין) של תנופה (Tnufa) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של תנופה (Tnufa), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של תנופה (Tnufa).
100 (תנופה (Tnufa))
התחנה הראשונה של קו 100 היא מגרש כדורגל והתחנה האחרונה היא ת. רכבת ראש העין צפון.
קו 100 (אריאל←ראש העין) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של תנופה (Tnufa), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 100. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 100.
מעקב אחר קו האוטובוס 100 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 100 (אריאל←ראש העין) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 100 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של תנופה (Tnufa) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור תנופה (Tnufa) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של תנופה (Tnufa) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 100 ב-ישראל
100 - כיוונים חלופיים
קווי תנופה (Tnufa) בישראל
- 102 - חניון שפירים/איסוף-בית דגן<->מסוף הר הצופים/מרטין בובר-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 190 - מגדל קונקורד/דרך בן גוריון-בני ברק<->מרכז לגיל הרך/הרב א.גורדון-קרית יערים-20/ לוח זמנים
- 619 - זכריה הנביא/שדרות האמוראים-בית שמש<->הרטום/שדרות גולדה מאיר-ירושלים-23/ לוח זמנים
- 79 - בית משפט/טשרניחובסקי-כפר סבא<->היובל/הנבל-קדומים-20/ לוח זמנים
- 487 - אזור התעשייה-בני ברק<->היובל/הנבל-קדומים-20/ לוח זמנים
- 185 - בית כנסת עץ אפריים/החרוב-עץ אפרים<->מסוף חרש-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 41 - ת. רכבת מלאכי יואב/איסוף-יואב<->מגרש ספורט-שדות מיכה-20/ לוח זמנים
- 195 - היכל המשפט/אבא אבן-ירושלים<->נטף א-נטף-10/ לוח זמנים
- 25 - בריכה-שקד<->קידמה/החלומות-חריש-10/ לוח זמנים
- 134 - גולן/גן ציבורי-אלפי מנשה<->מסוף רעננה/רציפים-רעננה-10/ לוח זמנים
- 93 - בית משפט/טשרניחובסקי-כפר סבא<->גולן/גן ציבורי-אלפי מנשה-2#/ לוח זמנים
- 285 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->פארק תעשיות אריאל מערב/ש.ג. יציאה-אריאל-21/ לוח זמנים
- 964 - ביה''ס אור זבולון/הנגב-אריאל<->מוריה/נווה שאנן-אריאל-2#/ לוח זמנים
- 174 - יהלום/דרך הציונות-קדומים<->מסוף רעננה/רציפים-רעננה-1#/ לוח זמנים
- 292 - מגרש כדורגל-אריאל<->ת. מרכזית אשדוד-אשדוד-1#
- 150 - המלכים/הגדוד העברי-נתניה<->'חת''ם סופר ה-עמנואל-20/ לוח זמנים
- 80 - בית משפט/טשרניחובסקי-כפר סבא<->גני ילדים/היובל-קדומים-2#/ לוח זמנים
- 161 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->מחנה אפיק-מעלה אפרים-15
- 187 - האלה / האורן-הר אדר<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 26 - בריכה-שקד<->מתחם אנרג'י-חדרה-2#/ לוח זמנים