קו 960
נווה שאנן/בית אל←ביה''ס עליזה בגין/הפסגה
תנופה (Tnufa)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 960 של תנופה (Tnufa) (מעודכן)
בקו 960 (נווה שאנן/בית אל←ביה''ס עליזה בגין/הפסגה) יש 27 תחנות. מסלול הקו מתחיל בנווה שאנן/בית אל ומסתיים בביה''ס עליזה בגין/הפסגה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 960 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: נווה שאנן/בית אל←ביה''ס עליזה בגין/הפסגה (27 תחנות)
נווה שאנן/בית אל
נווה שאנן/עיר דוד
מוריה/יפה נוף
מוריה/נווה שאנן
מוריה/שד. ירושלים
שער הגיא/דרך רון נחמן
דרך אפרתה/מצדה
אפרתה/מבצע קדש
בית לחם/דרך אפרתה
גן הערבה/הבשן
הבשן/עצמון
הבשן/הגלבוע
הגלבוע/התבור
רמת הגולן/אדום
דרך הציונות/שער הגיא
דרך הציונות/מצדה
דרך הציונות/מבצע הראל
ששת הימים/הציונות
הנגב/ששת הימים
צה''ל/יואב
יפתח/צה''ל
בית כנסת שבות אריאל/צה''ל
דרך הציונות/מבצע חירם
דרך הציונות/מבצע עובדה
דואר/דרך הנחשונים
בית השואה/דרך הנחשונים
ביה''ס עליזה בגין/הפסגה
שאלות ותשובות לגבי קו 960
מתי מתחיל לפעול קו 960?
קו 960 מתחיל לפעול ב-07:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 960 מפסיק לעבוד?
קו 960 מפסיק לפעול ב-07:25 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
מתי מגיע קו 960?
כדי לראות מתי קו נווה שאנן/בית אל←ביה''ס עליזה בגין/הפסגה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו נווה שאנן/בית אל←ביה''ס עליזה בגין/הפסגה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 960 (נווה שאנן/בית אל←ביה''ס עליזה בגין/הפסגה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס נווה שאנן/בית אל←ביה''ס עליזה בגין/הפסגה (נווה שאנן/בית אל←ביה''ס עליזה בגין/הפסגה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 960 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 960 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 960
קו האוטובוס 960, פועל בימים ראשון עד שישי. שעות הפעילות הרגילות: 07:00 - 07:25
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 07:00 - 07:25 | 25 |
ב׳ | 07:00 - 07:25 | 25 |
ג׳ | 07:00 - 07:25 | 25 |
ד׳ | 07:00 - 07:25 | 25 |
ה׳ | 07:00 - 07:25 | 25 |
ו׳ | 07:00 - 07:25 | 25 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס תנופה (Tnufa)
צפה בכל העדכונים ל960 (מ נווה שאנן/בית אל), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 960 (נווה שאנן/בית אל←ביה''ס עליזה בגין/הפסגה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על תנופה (Tnufa) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 960
תעריף הנסיעה ב960 (נווה שאנן/בית אל←ביה''ס עליזה בגין/הפסגה) של תנופה (Tnufa) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של תנופה (Tnufa), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של תנופה (Tnufa).
960 (תנופה (Tnufa))
התחנה הראשונה של קו 960 היא נווה שאנן/בית אל והתחנה האחרונה היא ביה''ס עליזה בגין/הפסגה.
קו 960 (נווה שאנן/בית אל←ביה''ס עליזה בגין/הפסגה) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של תנופה (Tnufa), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 960. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 960.
מעקב אחר קו האוטובוס 960 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 960 (נווה שאנן/בית אל←ביה''ס עליזה בגין/הפסגה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 960 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של תנופה (Tnufa) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור תנופה (Tnufa) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של תנופה (Tnufa) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 960 ב-ישראל
קווי תנופה (Tnufa) בישראל
- 7 - שכונת הגבע-אורנית<->תיכון אורט/מבוא אורנית-אורנית-1#/ לוח זמנים
- 20 - בית כנסת עץ אפריים/החרוב-עץ אפרים<->ת. רכבת ראש העין צפון-ראש העין-10
- 285 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->פארק תעשיות אריאל מערב/ש.ג. יציאה-אריאל-21/ לוח זמנים
- 191 - מסילת ישרים/מסוף-מודיעין עילית<->מרכז לגיל הרך/הרב א.גורדון-קרית יערים-20/ לוח זמנים
- 437 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->הדקל/סובה-נופים-20/ לוח זמנים
- 600 - היכל המשפט/אבא אבן-ירושלים<->שדרות האמוראים/תלמוד ירושלמי-בית שמש-10/ לוח זמנים
- 185 - היכל המשפט/אבא אבן-ירושלים<->מלון נווה אילן-נווה אילן-10/ לוח זמנים
- 58 - מגרש כדורגל-אריאל<->אלון מורה/ישיבה 2-אלון מורה-20/ לוח זמנים
- 174 - יהלום/דרך הציונות-קדומים<->מסוף רעננה/רציפים-רעננה-1#/ לוח זמנים
- 615 - מסוף דרך חיים-בית שמש<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 189 - אזור התעשייה-בני ברק<->'חת''ם סופר ה-עמנואל-2#/ לוח זמנים
- 387 - ממילא/קריב-ירושלים<->שד. הראל/האלה-הר אדר-10/ לוח זמנים
- 80 - בית משפט/טשרניחובסקי-כפר סבא<->גני ילדים/היובל-קדומים-2#/ לוח זמנים
- 55 - אוניברסיטת אריאל/רמת הגולן-אריאל<->היובל/הנבל-קדומים-10/ לוח זמנים
- 190 - מגדל קונקורד/דרך בן גוריון-בני ברק<->מרכז לגיל הרך/הרב א.גורדון-קרית יערים-20/ לוח זמנים
- 962 - ביה''ס עליזה בגין/הפסגה-אריאל<->מוריה/נווה שאנן-אריאל-2#/ לוח זמנים
- 188 - היובל/הגיתית-קדומים<->ת. רכבת תל אביב סבידור/על פרשת דרכים-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 161 - מרכז מסחרי מפגש הביקעה-ערבות הירדן<->אוניברסיטת אריאל/כביש 31-אריאל-2#/ לוח זמנים
- 276 - מגרש כדורגל-אריאל<->ת. מרכזית חדרה-חדרה-1#/ לוח זמנים
- 8 - בי''ס יסודי שחקים/דובדבן-אורנית<->מועדון ספורט/מבוא אורנית-אורנית-1#/ לוח זמנים