לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 11 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 11 (בנימינה-גבעת עדה←אור עקיבא) יש 63 תחנות. מסלול הקו מתחיל בדרך המסילה/ששת הימים ומסתיים בצומת אור עקיבא למזרח.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 11 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
צפה על גבי מפה
כיוון: בנימינה-גבעת עדה←אור עקיבא (63 תחנות)
הצגה על מפהצפה בכיוון
דרך המסילה/ששת הימים
צפה בלוח הזמנים המלא
ת. רכבת בנימינה
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת עדה
צפה בלוח הזמנים המלא
מתחם ביג/דרך הנדיב
צפה בלוח הזמנים המלא
מרכז רפואי שהם/דרך הנדיב
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך הנדיב/דרך הים
צפה בלוח הזמנים המלא
בית ספר אלונים/הבנים
צפה בלוח הזמנים המלא
יד לבנים/דרך הבנים
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך למרחב/המעלה
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך למרחב/הבוטנים
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך למרחב/שבי ציון
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך למרחב/חשמונאים
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך למרחב/הגאון
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך למרחב/חבקוק
צפה בלוח הזמנים המלא
המסילה/גאולה
צפה בלוח הזמנים המלא
המסילה/מלאכי
צפה בלוח הזמנים המלא
חלמיש/651
צפה בלוח הזמנים המלא
חלמיש/שוהם
צפה בלוח הזמנים המלא
חלמיש/תרשיש
צפה בלוח הזמנים המלא
תרשיש/חלמיש
צפה בלוח הזמנים המלא
תרשיש/גרניט
צפה בלוח הזמנים המלא
ת. רכבת קיסריה פרדס חנה
צפה בלוח הזמנים המלא
גרניט/תרשיש
צפה בלוח הזמנים המלא
גרניט/הטוחן
צפה בלוח הזמנים המלא
החרש/גרניט
צפה בלוח הזמנים המלא
הטוחן/חלמיש
צפה בלוח הזמנים המלא
שחם/הטוחן
צפה בלוח הזמנים המלא
שחם/תרשיש
צפה בלוח הזמנים המלא
שוהם/שחם
צפה בלוח הזמנים המלא
שוהם/ברקת
צפה בלוח הזמנים המלא
חלמיש/שוהם פארק התעשייה
צפה בלוח הזמנים המלא
האשל/אלון התבור
צפה בלוח הזמנים המלא
האשל/הרדוף הנחלים
צפה בלוח הזמנים המלא
האשל/חבצלת החוף
צפה בלוח הזמנים המלא
האשל/אלת המסטיק
צפה בלוח הזמנים המלא
השיטה/האשל
צפה בלוח הזמנים המלא
השיטה/הרדוף הנחלים
צפה בלוח הזמנים המלא
651/השיטה
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת פל ים
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת אור עקיבא למערב
צפה בלוח הזמנים המלא
קופלוביץ/וייצמן
צפה בלוח הזמנים המלא
אזור תעשיה
צפה בלוח הזמנים המלא
שד. שידלובסקי/ניל''י
צפה בלוח הזמנים המלא
וייצמן/שידלובסקי
צפה בלוח הזמנים המלא
שד. הנשיא וייצמן/הרצוג
צפה בלוח הזמנים המלא
שד. הנשיא וייצמן/הגיבורים
צפה בלוח הזמנים המלא
שד. הנשיא וייצמן/סמטת חי טייב
צפה בלוח הזמנים המלא
עליזה יאנסן/חיים הזז
צפה בלוח הזמנים המלא
מנחם ציוני/עליזה יאנסן
צפה בלוח הזמנים המלא
הרצל/מנחם ציוני
צפה בלוח הזמנים המלא
ביאליק/הרצל
צפה בלוח הזמנים המלא
רוטשילד/מנחם ציוני
צפה בלוח הזמנים המלא
שדרות הנשיא וייצמן/רוטשילד
צפה בלוח הזמנים המלא
כיכר צ'רנין/כביש 6511
צפה בלוח הזמנים המלא
בית ספר עתידים
צפה בלוח הזמנים המלא
שדרות דוד המלך/גלפנשטיין
צפה בלוח הזמנים המלא
שדרות דוד המלך/הסיגלית
צפה בלוח הזמנים המלא
שד. דוד המלך/הרימון
צפה בלוח הזמנים המלא
הרימון/שדרות דוד המלך
צפה בלוח הזמנים המלא
הרימון/התאנה
צפה בלוח הזמנים המלא
תמר/הגפן
צפה בלוח הזמנים המלא
הגפן/וייצמן
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת אור עקיבא למזרח
צפה בלוח הזמנים המלא
שאלות ותשובות לגבי קו 11
מתי מתחיל לפעול קו 11?
קו 11 מתחיל לפעול ב-06:30 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 11 מפסיק לעבוד?
קו 11 מפסיק לפעול ב-14:30 בשישי
מתי מגיע קו 11?
כדי לראות מתי קו בנימינה-גבעת עדה←אור עקיבא האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בנימינה-גבעת עדה←אור עקיבא הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 11 (בנימינה-גבעת עדה←אור עקיבא)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בנימינה-גבעת עדה←אור עקיבא (בנימינה-גבעת עדה←אור עקיבא) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 11 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 11 הקרובה ביותר
מפת המסלול של קו האוטובוס 11 של קווים (Kavim) - בנימינה-גבעת עדה←אור עקיבא
קו האוטובוס 11, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 06:30 - 21:10
יום
שעות הפעילות
תדירות (דק')
א׳
06:30 - 21:10
30 - 80
ב׳
06:30 - 21:10
30 - 80
ג׳
06:30 - 21:10
30 - 80
ד׳
06:30 - 21:10
30 - 80
ה׳
06:30 - 21:10
30 - 80
ו׳
06:30 - 14:30
30 - 120
ש׳
לא פעיל
לא פעיל
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל11 (מ דרך המסילה/ששת הימים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 11 (בנימינה-גבעת עדה←אור עקיבא) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 11
תעריף הנסיעה ב11 (בנימינה-גבעת עדה←אור עקיבא) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
אפליקציית הניידות העירונית הפופולארית ביותר ב-ישראל.
תכנון מסלול, זמני הגעה מעודכנים, התראות שירות, מפות ועוד
11 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 11 היא דרך המסילה/ששת הימים והתחנה האחרונה היא צומת אור עקיבא למזרח.
קו 11 (בנימינה-גבעת עדה←אור עקיבא) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 11. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 11.
קו 11 בסביבתי
מעקב אחר קו האוטובוס 11 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 11 (בנימינה-גבעת עדה←אור עקיבא) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 11 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 11 ב-ישראל