קו 136
ת. רכבת בת גלים←הדשנים
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 136 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 136 (ת. רכבת בת גלים←הדשנים) יש 51 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. רכבת בת גלים ומסתיים בהדשנים.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 136 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ת. רכבת בת גלים←הדשנים (51 תחנות)
ת. רכבת בת גלים
עליית הנוער/מסוף אוטובוסים
צומת דולפין/שדרות רוטשילד
מרכז רפואי לין/רוטשילד
בית חולים איטלקי/המגינים
המגינים/בן גוריון
בו גוריון/המגינים
בן גוריון/אלנבי
הגפן/בן גוריון
הגפן/הפרסים
הציונות/הרצליה
הציונות/פועה
הציונות/הילל
גן הבהאים/הציונות
הציונות/שניים בנובמבר
הציונות/שדרות הנשיא
שדרות הנשיא
הנשיא/החורשה
הנשיא/איריס
הנשיא/התשבי
תחנת כרמלית/מרכז הכרמל
מרכז הכרמל/אודיטוריום
שדרות מוריה/הברושים
מוריה/צפרירים
מוריה/זרובבל
מוריה/נחשון
מוריה/קרית ספר
חורב/מאפו
מרכז חורב/פיקא
פיק''א/אורן
אורן/פיקא
אורן/שיקמה
מרכז מסחרי/אורן
אורן/הפרחים
דקר/מרטין בובר
הצוללת דקר/זלמן שזר
הצוללת דקר/פיקא
קרן היסוד/רופין
קרן היסוד
בית ספר בן גוריון/קרן היסוד
הפלמח/קרן היסוד
הפלמח/הראל
רופין/ככר אליזבט
גרנד קניון/שמחה גולן
גרנד קניון/שמחה גולן
ת. מרכזית המפרץ/הורדה
קניון לב המפרץ/ההסתדרות
ההסתדרות/בתי זיקוק
מרכז מסחרי חוצות המפרץ
שד. ההסתדרות/אריה שנקר
הדשנים
שאלות ותשובות לגבי קו 136
מתי מתחיל לפעול קו 136?
קו 136 מתחיל לפעול ב-05:30 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 136 מפסיק לעבוד?
קו 136 מפסיק לפעול ב-16:30 בשישי
מתי מגיע קו 136?
כדי לראות מתי קו ת. רכבת בת גלים←הדשנים האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ת. רכבת בת גלים←הדשנים הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 136 (ת. רכבת בת גלים←הדשנים)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ת. רכבת בת גלים←הדשנים (ת. רכבת בת גלים←הדשנים) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 136 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 136 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 136
קו 136 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:30 - 23:15
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:30 - 23:15 | 13 - 30 |
ב׳ | 05:30 - 23:15 | 13 - 30 |
ג׳ | 05:30 - 23:15 | 13 - 30 |
ד׳ | 05:30 - 23:15 | 13 - 30 |
ה׳ | 05:30 - 23:15 | 13 - 30 |
ו׳ | 06:00 - 16:30 | 12 - 30 |
ש׳ | 15:25 - 23:30 | 30 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל136 (מ ת. רכבת בת גלים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 136 (ת. רכבת בת גלים←הדשנים) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 136
תעריף הנסיעה ב136 (ת. רכבת בת גלים←הדשנים) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
136 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 136 היא ת. רכבת בת גלים והתחנה האחרונה היא הדשנים.
קו 136 (ת. רכבת בת גלים←הדשנים) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 136. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 136.
מעקב אחר קו האוטובוס 136 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 136 (ת. רכבת בת גלים←הדשנים) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 136 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 136 ב-ישראל
136 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 87 - הפסגה/בית ספר פסגות-כרמיאל<->העמק/צה''ל-כרמיאל-1#
- 15 - ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון<->מסוף וולפסון-חולון-19/ לוח זמנים
- 972 - מסוף הר נוף/כנפי נשרים-ירושלים<->ירמיהו/מנחת יצחק-ירושלים-1#
- 81א - שדרות יעקב/הכלנית-ראשון לציון<->דוד אלעזר/ישראל שמיד-נס ציונה-1#/ לוח זמנים
- 5א - קריית החינוך פארק המדע/רציפים-נס ציונה<->פוואר סנטר-נס ציונה-2#/ לוח זמנים
- 439 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית רחובות/הורדה-רחובות-3#/ לוח זמנים
- 84 - אנפה/משעול אנפה-כרמיאל<->הפסגה/בית ספר פסגות-כרמיאל-2#
- 80א - תיכון בגין/מלכת שבא-אילת<->דובדבן/שקד-אילת-2ז/ לוח זמנים
- 784 - כפר שאול/קצנלבוגן-ירושלים<->דרוק/קהילות יעקב-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 16 - מסוף רמת שרת/קדיש לוז-ירושלים<->מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 977 - מסוף עין התכלת/איסוף-נתניה<->הכלנית/הנורית-אשדוד-2#/ לוח זמנים
- 80א - חטיבת כרמלי א-חיפה<->האסיף/ביכורים-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 205 - ת. רכבת חיפה מרכז-חיפה<->מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל-1#/ לוח זמנים
- 72 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני-חיפה<->גיבורי התהילה/בית קמה-כפר חסידים א'-1#/ לוח זמנים
- 29 - קופת חולים/העצמאות-קרית אתא<->מעלות דוד/סביון-רכסים-2#/ לוח זמנים
- 3 - בית ספר אלונים/הבנים-פרדס חנה כרכור<->יד לבנים/דרך הבנים-פרדס חנה כרכור-3#/ לוח זמנים
- 393 - בהזמנה מראש - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-1#אילת ↔ תל אביב-יפו/ לוח זמנים
- 4 - חניון חולון/תחנת מוצא-חולון<->שדרות ירושלים/מפרץ שלמה-חולון-1ח/ לוח זמנים
- 728 - עין כרם/ההדסים-ירושלים<->בי''ח אלין/אולסוונגר-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 31 - בית ספר קציר/בן ציון פוגל-רחובות<->מרבד הקסמים/כביש 411-קרית עקרון-1#/ לוח זמנים